Premier League: 19. kolejka
26 gru 2019 18:30
90+1'

Jeszcze dodatkowe minuty starannie doliczone przez Kevina Frienda. Manchester United w posiadaniu futbolówki, a jego przeciwnik nie ma ochoty na atakowanie lepszego zespołu agresywnym pressingiem.

2
1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

3
3
2
2
2
88'
85'

Luke Shaw skierował piłkę w rękawice Martina Dubravki z okolicy narożnika pola karnego. Manchester United oddał już 20 uderzeń na bramkę Newcastle United.

3
1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał DeAndre Yedlin za wcześniejsze przewinienie.

Newcastle United
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard za faul na DeAndre Yedlinie.

Manchester United
1
1
1
81'

Paul Pogba nie wymanewrował Martina Dubravki. Bramkarz Newcastle United nie pozwolił Francuzowi na oddanie niebezpiecznego strzału po dośrodkowaniu.

4
2
2
2
2
79'

Harry Maguire na połowie przeciwnika. Defensor Manchesteru United zameldował się tam celnym uderzeniem i zatrudnił Martina Dubravkę.

3
1
1
2
1
77'

Komplet zmian dokonany przez Ole Gunnara Solskjaera.

2
1
1
1
2
75'

Sean Longstaff chciał zrehabilitować się za błąd przed drugim golem Anthony'ego Martiala. Uderzenie środkowego pomocnika Newcastle United z dystansu było odrobinę niecelne.

3
3
1
1
1
72'

Piłka krąży po połowie przyjezdnych. Już bez najsilniejszych armat gospodarze dają trochę spokoju Martinowi Dubravce w bramce Newcastle United.

4
2
1
1
1
69'

Martin Dubravka naprawiał błąd swoich obrońców. Z trudem, ale udało mu się sprzątnąć futbolówkę kilka metrów od własnej bramki.

4
3
1
1
1
67'
5
3
1
2
1
64'
61'

Anthony Martial blisko zdobycia hat-tricka! Piłka odbiła się od słupka po strzale jednego z bohaterów spotkania. Martin Dubravka odetchnął z ulgą, ale to nie koniec naporu Manchesteru United.

3
1
1
1
58'

Marcus Rashford na spalonym. Reprezentant Anglii ma wymówkę po swoim spektakularnym pudle, kiedy Martin Dubravka leżał już na łopatkach.

3
57'

Pełna dominacja Manchesteru United. Rozpędzili się gospodarze, a przyjezdni zachęcają zawodników w czerwonych koszulkach do kolejnych ataków. Przed momentem Paul Pogba strzelił prosto w Martina Dubravkę.

3
1
1
1
2
55'

Koncert Czerwonych Diabłów. Anthony Martial z dubletem.

2
1
53'

Przerwa w grze spowodowana niebezpiecznym urazem Fabiana Schaera.

1
51'

Gol! Strzelił Anthony Martial.

Coraz mniej czasu potrzebują piłkarze Manchesteru United na strzelanie kolejnych goli. Anthony Martial przerzucił piłkę nad Martinem Dubravką w sytuacji sam na sam. Tym razem karygodnie zachował się na własnej połowie Sean Longstaff, a Francuz miał mnóstwo czasu na wykorzystanie sytuacji podbramkowej.

13
10
2
50'

Paul Pogba zmienił narzekajacego na początku spotkania na problem ze zdrowiem Scotta McTominaya. Były pomoncik Juventusu zameldował się na murawie mocnym uderzeniem nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

4
4
1
46'

Druga połowa meczu.

2
46'
komentarz

Miłe złego początki przyjezdnych.

komentarz

Manchester United ma wyraźną zaliczkę.

Czy Manchester United powiększy przewagę w drugiej połowie?
45+2'

Joelinton oddał uderzenie w lustro bramki, jednak niegroźne dla Davida De Gei.

1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
43'

Już także Marcus Rashford strzelił gola gościom!

4
2
1
41'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Aaron Wan-Bissaka.

Kolejna bramka zdobyta przez podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera. Marcus Rashford wyskoczył wysoko w polu karnym Newcastle United i główkował celnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Aarona Wan-Bissaki. Dynamicznie rośnie zaliczka Czerwonych Diabłów. Z kolei przyjezdni są bezradni.

15
8
3
1
1
40'

Mason Greenwood zapewnił przewagę Manchesterowi United.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer za faul blisko własnego pola karnego.

3
2
2
1
1
36'

Gol! Strzelił Mason Greenwood.

Manchester United na prowadzeniu. Beznadziejne zachowanie Fabiana Schaera po podaniu Martina Dubravki. Defensor Newcastle United oddał piłkę Masonowi Greenwoodowi, który nie zastanawiał się długo zanim oddał potężne uderzenie z dystansu. Futbolówka odbiła się kolejno od Federico Fernandeza, od poprzeczki zanim zatrzepotała w siatce.

17
11
5
3
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Pereira za faul na Fabianie Schaeru.

2
1
1
1
1
33'

Tak cieszyli się gospodarze z wyrównania.

31'

Z trudem interweniowali piłkarze w biało-czarnych strojach po dośrodkowaniu. Futbolówka spadła pod nogami Andreasa Pereiry, którego sytuacyjne uderzenie było bardzo niedokładne.

1
1
1
29'

Jeszcze jedno uderzenie w kierunku bramki gości. Tym razem Martin Dubravka nie mógł popełnić błędu, ponieważ piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
1
26'

Anthony Martial dopadł przeciwnika.

1
1
24'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Andreas Pereira.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gospodarzy. Wyrównanie! Anthony Martial pokonał strzałem z kilkunastu metrów Martina Dubravkę po podaniu Andreasa Pereiry. Nie popisał się bramkarz Newcastle United, któremu futbolówka wpadła w bliższy narożnik, którego powinien pilnować.

14
8
3
2
2
20'

Newcastle United prowadzi w Manchesterze.

1
17'

Gol! Strzelił Matthew Longstaff. Asystował mu Joelinton.

Newcastle United prowadzi na Old Trafford. Szybki i tym razem dokładny kontratak przyjezdnych. Matthew Longstaff dostał podanie od Joelintona i oddał płaskie uderzenie z około 13 metrów po ziemi do bramki Davida de Gei. Kibice w Manchesterze są zszokowani tym co się wydarzyło.

7
6
2
5
16'

Kolejne pudło przyjezdnego! Tym razem Dwight Gayle miał przed oczami wyłącznie Davida de Geę, jednak nie potrafił oddać strzału do bramki Hiszpana po podaniu Joelingtona.

1
16'

Paul Pogba krótko przed meczem.

1
1
1
1
1
14'

Miguel Almiron dostał podanie na skraj pola karnego, skąd wyraźnie przestrzelił. Newcastle United nie potrafił przeprowadzić sprawnego kontrataku, kiedy otworzyła się na to duża szansa.

1
12'

Federico Fernandez faulował blisko własnego pola karnego, więc Manchester United miał szasnę na strzelenie gola z rzutu wolnego. Marcus Rashford uderzył ze stałego fragmentu gry, a odbita rykoszetem piłka ominęła bramkę Martina Dubravki.

2
2
1
2
1
9'

Scott McTominay zgłaszał problem ze zdrowiem, ale pozostaje na murawie. Pomocnik Manchesteru United wstrzelił piłkę w pole bramkowe Newcastle United, gdzie nikomu nie udało się oddać uderzenia z bliska do siatki.

2
2
1
1
1
6'

Wymiana podań blisko pola karnego Newcastle United. Futbolówka wędrowała ze środka pola na skrzydła, a gospodarze szukali miejsca na wykonanie dośrodkowania bądź strzału.

2
2
2
1
1
4'

Manchester United w czerwonych koszulkach, białych spodenkach i czarnych getrach. Również przyjezdni w tradycyjnych strojach - biało-czarnych pasiakach.

1
1
1'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay za ostre przewinienie.

1
Czy Manchester United wygra mecz z Newcastle United?
18:00

Sędzia: Kevin Friend

18:00

Tak Newcastle United zwyciężył w poprzednim spotkaniu.

18:00

Piłkarze Newcastle United odnieśli w tym wieku jedno zwycięstwo na Old Trafford. 7 grudnia 2013 roku triumfowali 1:0 dzięki celnemu strzałowi Yohana Cabaye'a.

2
1
18:00

Manchester United przegrał poprzedni mecz.

1
17:58

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zostali pokonani 0:2 przez Watford w kolejce Premier League poprzedzającej święta Bożego Narodzenia. Zostali wtedy dogonieni przez Newcastle United, które zwyciężyło 1:0 z Crystal Palace.

1
2
17:58

Manchester United kontra Newcastle United to konfrontacja sąsiadów w tabeli Premier League. Dziewiąty w rozgrywkach zespół z Old Trafford ma tyle samo punktów co dziesiąty w tabeli przeciwnik.