3
1
1
90+3'

Raheem Sterling chciał po raz trzeci strzelić do bramki gospodarzy i mało zabrakło mu do szczęścia. Poprzeczka po uderzeniu z rzutu wolnego!

7
7
3
1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

5
2
4
5
2
90'

Gol! Strzelił Matt Doherty. Asystował mu Raul Jimenez.

Wolverhampton Wanderers na prowadzeniu! Elegancka wymiana podań z Raulem Jimenezem, po której Matt Doherty pokonał płaskim strzałem Claudio Bravo. Gospodarze na prowadzeniu! Przegrywali 0:2, ale potrafili odwrócić wynik na 3:2!

Wolverhampton Wanderers
31
19
6
8
8
88'

Bez klarownych sytuacji podbramkowych po czwartym golu. Ciekawe, która z drużyn będzie jeszcze w stanie zagrozić przeciwnikom.

1
1
1
85'

Raul Jimenez strzelił wyrównującego gola.

5
3
2
2
3
82'

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Asystował mu Adama Traore.

Remis w Wolverhampton! Raul Jimenez oddał strzał z bliska na 2:2. W ten sposób gospodarze dopadli przeciwników. Piłkę wygarnął w polu karnym gości Adama Traore spod nóg niezdarnie osłaniającego ją Benjamina Mendego. Ponadto dokładnie dostarczył ją swojemu napastnikowi.

26
19
5
7
9
81'

Mało czasu zostało gospodarzom. W tym fragmencie spotkania mają już wyraźną przewagę, a Manchester City koncentruje się na utrzymaniu prowadzenia.

3
4
2
2
4
79'
3
2
3
2
2
79'

Adama Traore autorem ostatniego gola w tym meczu?

2
2
3
4
3
77'

Matt Doherty wskoczył na plecy Rodriego, ale nie oddał z niewygodnej pozycji dokładnego uderzenia głową. Piłka poleciała ponad bramką Manchesteru City.

1
2
1
2
2
75'

Wolverhampton Wanderers powinni atakować w ostatnim kwadransie podstawowego czasu. Broniący zawodnicy w błękitnych koszulkach muszą uwijać się już teraz jak w ukropie.

1
73'

Szansa dla Wolves na pokonanie Claudio Bravo po wrzutce z rzutu wolnego. Piłka poszybowała na głowę Romaina Saissa, którego strącenie było minimalnie niecelne. Chwycili się za głowy gospodarze na murawie i na trybunach.

70'

Będzie zmieniać Nuno Espirito Santo.

69'

Adama Traore próbował skompletować dublet. Drybling z prawej flanki w okolicę linii pola karnego, skąd zostało posłane uderzenie. Claudio Bravo musiał ratować Obywateli.

1
65'

Kevin De Bruyne zatrzymany na lewym skrzydle. Blisko pomocnika Manchesteru City był rodak Leander Dendoncker i interweniował skutecznie.

2
1
63'

Leander Dendoncker strzelił mocno z dystansu. Zabrakło rotacji, czegoś nieprzewidywalnego, żeby futbolówka przeleciała obok Claudio Bravo do bramki.

1
1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi za faul na skrzydle na Diogo Jocie.

Manchester City
1
1
1
1
1
59'

Romain Saiss posłał piłkę w kierunku bramki Manchesteru City z rzutu wolnego. Przechwycił ją Claudio Bravo.

57'

Wolverhampton Wanderers jeszcze nie wywiesili białych flag.

2
1
1
1
1
55'

Gol! Strzelił Adama Traore. Asystował mu Ruben Neves.

Jeszcze będzie interesująco. Adama Traore strzelił z 22. metra, po ziemi, od słupka, do siatki. Krótka akcja bramkowa gospodarzy po przechwyceniu futbolówki w centrum boiska. Zatrzymanie piłki było utrudnione wskutek zasłony Raula Jimeneza. Wolverhampton Wanderers dodali sobie pewności siebie trafieniem kontaktowym.

12
6
2
4
6
52'

Raheem Sterling z dubletem na koncie.

2
1
1
50'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Tym razem Raheemowi Sterlingowi wystarczyła jedna próba na pokonanie Rui Patricio. Dziesięciu zawodników Manchesteru City nie miało problemu z wymanewrowaniem jedenastu przeciwników tak, że reprezentant Anglii wybiegł sam na sam z Portugalczykiem. Raheem Sterling przerzucił piłkę ponad wysuniętym bramkarzem i Obywatele prowadzą 2:0.

13
12
5
5
5
49'

Bezpańska piłka wylądowała za obrońcami z Wolverhampton. Żaden z podopiecznych Pepa Guardioli nie miał szans na jej dogonienie.

48'

Raul Jimenez uruchomił ciekawym podaniem Diogo Jotę. Portugalczyk wpadł za obrońców w błękitnych koszulkach, wyprzedził jeszcze Claudio Bravo, ale strącił piłkę poza lustro bramki mistrza Anglii.

46'

Druga połowa.

1
1
1
1
2
46'
Czy Wolverhampton Wanderers wyrównają po przerwie?
3
45+4'

Adama Traore spóźnił się o pół sekundy do piłki na linii pola karnego Manchesteru City. W wyniku tego spóźnienia uderzenie zostało przyblokowane przez Nicolasa Otamendiego.

45+3'

Joao Moutinho zabrał się za wykonanie rzutu wolnego na wysokości pola karnego przeciwnika. Ani po wrzutce doświadczonego pomocnika znanego z Ligue 1, ani po poprawce Diogo Joty nie było strzału na bramkę Manchesteru City.

1
1
1
1
1
45+1'

Poprawiają statystyki gospodarze. Ruben Neves strzelił z dystansu prosto w Claudio Bravo.

45'

Doliczone siedem minut.

44'

Trudniejsza próba dla Claudio Bravo. Nie dał się ominąć technicznym uderzeniem Raula Jimeneza zza zasłony Diogo Joty.

1
1
42'

Piłkarze w pomarańczowych koszulkach nareszcie trochę groźniej zaatakowali. Była przebitka w polu karnym Manchesteru City, ale nie udało się oddać niebezpiecznego strzału. Claudio Bravo nie ma trudnego wejścia w mecz.

1
40'

Tak padła bramka. Drama.

39'

Interweniowali goście i zatrzymali szarżującego Diogo Jotę. Po odebraniu futbolówki Manchester City starał się przedrzeć z nią na połowę przeciwnika.

1
35'

Daleka piłka posłana przez Fernandinho na połowę Wolves. Z trudem wybronili się gospodarze, którzy pewnie chcieliby zaatakować dziesięciu przeciwników, ale na razie mają problem z utrzymaniem się przy futbolówce.

4
3
2
2
2
33'

Raul Jimenez dobiegł do Claudio Bravo. Doświadczony bramkarz wyekspediował piłkę bezpiecznie poza boisko.

2
1
1
2
31'

Mają gospodarze przewagę zawodnika w polu, ale zamiast potwierdzić ją strzelonym golem, to stracili bramkę. Wolverhampton Wanderers w szoku.

4
2
3
4
2
28'

Raheem Sterling wreszcie znalazł sposób na kopnięcie piłki do siatki.

2
1
25'

Gol! Strzelił Raheem Sterling.

Duża dramaturgia! Manchester City na prowadzeniu. Raheem Sterling po raz drugi strzelił w lewy narożnik i ponownie jego uderzenie z rzutu karnego zostało zatrzymane przez Rui Patricio. Niefortunnie interweniował Portugalczyk, ponieważ Anglik miał jeszcze możliwość wykonania dobitki do pustej bramki. Kamień z serca spadł Raheemowi Sterlingowi.

26
19
10
11
15
25'

8
24'

Będzie powtórka z powodu zbyt wczesnego wbiegnięcia gospodarzy w pole karne.

7
8
3
5
6
24'

10
14
4
6
7
23'

Po analizie z wykorzystaniem VAR rzut karny dla Citizens.

2
2
1
2
1
21'

Manchester City domaga się rzutu karnego po pojedynku z udziałem Riyada Mahreza. Leander Dendoncker niebezpiecznie zaatakował szarżującego Algierczyka.

1
2
2
3
1
20'

Ederson wcześnie osłabił swój zespół. Chilijczyk wszedł awaryjnie na boisko.

2
1
18'

Zobaczymy, czy Manchester City zagra ostrożniej w dziesięciu. Po wznowieniu gry gospodarze są aktywniejsi i posiadają futbolówkę na połowie przeciwnika.

1
15'

Pierwsza interwencja Claudio Bravo. Nie miał problemu z zatrzymaniem szybującej w niego piłki po uderzeniu Joao Moutinho z rzutu wolnego. Chilijczyk nie tak dawno był na rozgrzewce przedmeczowej, a i koncentracja bez zarzutu.

2
1
1
14'
12'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ederson za faul na Diogo Jocie poza własnym polem karnym. Gracz Wolverhampton Wanderers wybiegał sam na sam z Brazylijczykiem i miał otwartą drogę do bramki. Manchester City w osłabieniu przez prawie całe spotkanie.

17
9
9
7
3
10'

Przerwa w grze spowodowana innym niż wspomniane już starcie. Ucierpieli tym razem Leander Dendoncker oraz Benjamin Mendy.

4
2
2
5
1
8'

Matt Doherty ponownie uruchomił podaniem Adamę Traore, który starł się z Raheemem Sterlingiem. Zdaniem sędziego reprezentant Anglii odebrał futbolówkę zgodnie z przepisami.

2
2
1
3
6'

Adama Traore poderwał się blisko pola karnego przeciwnika. Poderwał się tak mocno, że zabrakło mu miejsca w boisku, żeby wykonać dośrodkowanie.

2
1
1
1
1
5'

Piłka w posiadaniu zawodników z Manchesteru. Już jedna ich długa akcja była i zakończyła się crossowym podaniem, które wylądowało za daleko od Raheema Sterlinga.

3
2
2
2
2
3'

Na razie Nuno Espirito Santo spojrzał na Pepa Guardiolę z góry.

1
1
2'

Gospodarze w pomarańczowych koszulkach, a także w czarnych spodenkach i getrach. Manchester City w błękitno-białych strojach.

3
3
3
1
1
Czy Manchester City wygra mecz z Wolverhampton Wanderers?
1
20:01

Gospodarze chcą po raz trzeci w roku ograć mistrza Anglii.

20:01

Przyjazd gości na stadion.

20:01

Ustawienie gospodarzy.

20:01

Manchester City bez chorego Gabriela Jesusa.

1
1
20:00

Sędzia: Martin Atkinson

20:00

Pojedynek na Molineux Stadium zamknie 19. kolejkę Premier League. Wolverhampton Wanderers podejmą innego uczestnika europejskich pucharów Manchester City. Mistrz Anglii zagra o piąte zwycięstwo z rzędu.