Premier League: 20. kolejka
28 gru 2019 16:00
90+2'

Moussa Djenepo wywalczył korner. Podobnie chwilę wcześnie Wilfried Zaha po przeciwnej stronie boiska. Drużynom nie udaje się zamienić stałego fragmentu gry w rozstrzygającego gola.

90'

Doliczone cztery minuty.

88'

Ostatnie minuty spotkania. Podniosła się wrzawa na trybunach, ponieważ gospodarze zaczęli przeprowadzać konkretne ataki i zagrażać bramce przeciwnika. Vicente Guaita musi uwijać się jak w ukropie między słupkami.

85'

Żółtą kartkę otrzymał James McArthur za faul na Moussie Djenepo.

Crystal Palace
82'

Piłkarze Southampton FC są jak nowo narodzeni. Z kolei zawodnicy Crystal Palace nie mogą nadal uwierzyć, w jak kuriozalnych okolicznościach stracili prowadzenie.

80'

Danny Ings strzelił głową po dośrodkowaniu Jamesa Warda-Prowse'a. Ponownie przyjezdnych ratowała interwencja Vicente Guaity.

79'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse za niesportowe zachowanie.

77'

Vicente Guaita popisał się robinsonadą tuż przed linią bramkową. Krótko po pierwszym uderzeniu celnym Southampton FC było drugie Moussy Djenepo i zapachniało prowadzeniem zespołu Jana Bednarka.

1
77'

Danny Ings wykorzystał szansę na wyrównanie.

74'

Gol! Strzelił Danny Ings.

Wyrównanie w kuriozalnych okolicznościach. Danny Ings strzelił 12. gola w sezonie. Piłkę dostał w prezencie od przeciwników. Beznadziejne podanie Martina Kelly'ego do Jamesa Tomkinsa okazało się być otwierającym drogę do bramki przed najlepszym snajperem Southampton FC.

Southampton FC
2
2
73'

Wilfred Zaha zatańczył w polu karnym Southampton FC i wywalczył korner dla Crystal Palace. Po wrzutce Luki Milivojevicia niedokładnie główkował pilnowany tym razem James Tomkins.

70'

Jeszcze zostało trochę czasu gospodarzom, jednak ich akcje nie są płynne i niebezpieczne.

1
1
1
1
1
66'

Gra wznowiona. James McArthur pomógł w wyjaśnieniu sytuacji swojemu bramkarzowi po dośrodkowaniu Ryana Bertranda. Ucieka czas zawodnikom Southampton FC.

65'

Jairo Riedewald ucierpiał, co spowodowało przerwę w meczu.

1
63'
62'

James Tomkins dał prowadzenie Crystal Palace.

60'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Crystal Palace. Tym razem Jairo Riedewald interweniował po zagraniu Ryana Bertranda.

58'

James Ward-Prowse centrował z rzutu rożnego w kierunku Jacka Stephensa, którym zaopiekował się w polu karnym przyjezdnych James Tomkins.

56'

Southampton FC musi dodatkowo podkręcić moc swoich ataków. Po nieudanym początku drugiej połowy kolejna porażka zespołu Jana Bednarka na własnym stadionie wisi w powietrzu.

54'

Vicente Guaita poradził sobie z dośrodkowaniem Cedrica Soaresa i popisał się chwytem na przedpolu.

53'

Crystal Palace na prowadzeniu!

50'

Gol! Strzelił James Tomkins. Asystował mu Luka Milivojević.

Crystal Palace na prowadzeniu. Drużyna z Londynu potrafi strzelać gole w drugich połowach i na wyjazdach. James Tomkins uciekł defensorom Southampton FC i główkował od poprzeczki do siatki po precyzyjnej wrzutce Luki Milivojevicia z rzutu wolnego.

1
1
1
1
46'

Po przerwie dwa uderzenia Danny'ego Ingsa w krótkim okresie. Pierwsze zablokowane, dobitka przyblokowana i autor 11 goli oraz jednej asysty w tym sezonie musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

2
1
1
46'

Druga połowa.

1
15:32

Zbliża się druga połowa.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Odpowiedział uderzeniem z dystansu Pierre-Emile Hoejbjerg. Tym razem niecelnie i futbolówka przeleciała z wysoką prędkością ponad bramką londyńczyków.

42'

Jordan Ayew oddał strzał czubkiem buta. Piłka przeleciała między nogami Jana Bednarka i nie zaskoczyła Alexa McCarthego.

41'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie, która jest ostra i wyrównana, ale bez wielu sytuacji podbramkowych.

39'

Jan Bednarek miał wielką szansę na gola...

37'

Tym razem przewinienie Jamesa Warda-Prowse'a na Jordanie Ayewie.

35'

Jan Bednarek! Szkoda. Po wrzutce z rzutu wolnego Jamesa Warda-Prowse'a miał mnóstwo miejsca w polu karnym. Futbolówka uciekała reprezentantowi Polski, jeszcze niewygodnie odbiła się od murawy, jednak to nie jest dobre usprawiedliwienie. Powinna być bramka Bednarka dla Southampton FC.

1
2
34'

Nieustanne wrzaski zawodników Crystal Palace w kierunku mało doświadczonego sędziego. Andrew Madley nie panikuje i konsekwentnie gwiżdże przewinienia przyjezdnych.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Milivojević za faul na Jamesie Wardzie-Prowsie.

1
1
1
1
1
31'

Korner po zablokowanym dośrodkowaniu Ryana Bertranda. W pole karne przyjezdnych wbiegł Jan Bednarek, ale dośrodkowanie spod chorągiewki poszybowało w kierunku Jacka Stephensa.

28'

Jordan Ayew miał pretensje do sędziego. Wcześniej wielkie oczy po rozstrzygnięciu arbitra robił Wilfried Zaha. Zobaczymy, czy ich nieśmiałe pressowanie Andrewa Madleya będzie miało jakiekolwiek znaczenie dla przebiegu spotkania.

26'

Rozpędzili się skrzydłowi obu drużyn, jednak po ich dośrodkowaniach nie ma strzałów.

23'

James Ward-Prowse wykonał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Futbolówka wracała w pole karne, a tam Sofiane Boufal został powstrzymany przez agresywnych przyjezdnych.

2
1
1
1
1
21'

Southampton FC przeszło do ataku pozycyjnego. Rozegranie futbolówki przerwane na lewym skrzydle, ale gospodarze mogli jeszcze zagrozić Vicente Guaicie z rzutu rożnego.

19'

Mocno zdenerwowali się gospodarze, jednak odetchnęli z ulgą. Bramka anulowana z powodu spalonego i wynik niezmiennie brzmi zero do zera.

2
15'

Przyspieszenie Crystal Palace numer jeden i piłka była w bramce. Wilfried Zaha dostał podanie będąc na skraju pola karnego, zakręcił Cedriciem Soaresem i podał do Maxa Meyera. Uderzenie z bliska do siatki gościa, ale nie ma gola z powodu minimalnego spalonego Zahy. Sędziom pomógł VAR.

1
14'

Chaos na murawie. Jeszcze nie emocjonowaliśmy się żadną klarowną sytuacją podbramkową.

12'

Płaskie dośrodkowanie Cedrica Soaresa zostało wybite przez Mamadou Sakho. Jeszcze nie udało się gospodarzom dostarczyć futbolówki ze skrzydła do któregoś z napastników Danny'ego Ingsa oraz Che Adamsa.

10'

Przyspieszenie na lewej stronie boiska. Rozpędzający się gracz Crystal Palace został przyblokowany przez zawodników Southampton FC.

8'

Kolejne ostre starcie. Piłkarze dają sobie do zrozumienia, że nie będą przebierać w środkach w walce o punkty. James Ward-Prowse centrował z rzutu wolnego, a sytuację wyjaśnił w polu karnym przyjezdnych Jairo Riedewald.

1
5'

Luka Milivojević rozdarł koszulkę Pierre'a-Emile'a Hoejbjerga. Szybka wymiana już dokonana i pomocnik Southampton FC ponownie wygląda elegancko.

1
2'

Gospodarze w czerwono-białych strojach, a przyjezdni w ciemnych koszulkach oraz spodenkach z czerwonymi oraz niebieskimi wstawkami. Jan Bednarek zameldował się przewinieniem, za które nie dostał żółtej kartki.

1
Czy Southampton FC wygra mecz z Crystal Palace?