Strzał rozpaczy oddał Robert Snodgrass, piłka minęła bramkę Schmeichela.

1
4
1
87'

Choudhury zdecydował się na strzał. Piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca!

1
3
84'

Do uderzenia doszedł Maddison, świetnie w bramce zachował się Fabiański.

8
4
1
83'
80'

Coraz mniej czasu do końca meczu. West Ham nie potrafi poważniej zagrozić wiceliderowi Premier League.

1
1
1
4
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Declan Rice.

West Ham United
1
1
4
4
2
73'

Snodgrass dograł do Balbueny, ten jednak w bramkę nie trafił.

1
3
71'

Kolejna szansa przed graczami Leicester. Strzelał Fuchs, piłka minęła bramkę Fabiańskiego.

1
3
2
70'
68'

Szukają wyrównującego gola gospodarze. Przed momentem uderzał Wes Morgan, Schmeichel błędu nie popełnił.

1
64'
63'

Mogło być 3:1. Gary do Iheanacho, ten jednak znalazł się na spalonym.

1
2
1
1
60'

Do dogrania doszedł Balbuena, ale główkował wprost w bramkarza.

60'

Godzina za nami. Zasłużone prowadzenie Leicester, ale gospodarze na pewno nie pogodzili się z porażką.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Issa Diop.

1
1
2
3
56'

Gol! Strzelił Demarai Gray. Asystował mu Ayoze Perez. Leicester ponownie na prowadzeniu! Piłkę otrzymał Perez, minął Diopa i dograł do Gray'a. Zawodnik gości w sytuacji sam na sam pokonał Fabiańskiego i jest 1:2!

5
3
4
6
13
53'

Aktywniejsi w ofensywie są goście. Defensywa gospodarzy póki co skutecznie rozbija ataki Leicester.

1
50'

Do dogrania doszedł Fuchs, strzał bez większych problemów złapał Fabiański.

2
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Masuaku.

1
2
2
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie.

1
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
3
2
45'

Gol! Strzelił Pablo Fornals. Asystował mu Felipe Anderson. A jednak mamy remis! Składna akcja gospodarzy prawą stroną. Dogranie do Fornalsa, który płaskim strzałem z ok. 11 metrów pokonał Schmeichela. 1:1!

18
10
4
3
6
44'

Mogło być 0:2! Do piłki doszedł Gray, piłka minęła jednak cel.

1
2
1
40'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Ayoze Perez. Goście na prowadzeniu. Do dogrania Pereza doszedł Iheanacho i strzałem głową pokonał Fabiańskiego. 0:1!

6
3
5
11
12
39'

Ostro potraktował rywala Anderson. Obyło się bez żółtej kartki.

1
1
2
36'

Dogrywał Anderson, uderzał Rice. Schmeichel był na posterunku i pewnie obronił.

2
33'

Rzut rożny dla Leciester. Z dośrodkowaniem bez problemów poradzila sobie defensywa West Ham.

1
1
2
1
1
31'

Po zderzeniu z rywalem problemy ma Masuaku.

2
1
28'

Mogło być groźnie pod bramką Leicester po podaniu Hallera. Czujnie jednak obrona gości.

1
1
26'

Zagranie do Kelechi Iheanacho, ten jednak na spalonym.

1
1
26'

Cały czas więcej z gry mają piłkarze Leicester. West Ham po przejęciu piłki natychmiast stara się wyprowadzić szybką akcję.

1
1
22'

Ładna akcja Masuaku, dobrze w bramce Schmeichel, który zdołał odbić piłkę.

2
2
19'

Więcej z gry mają goście, jednak nie potrafią poważniej zagrozić Fabiańskiemu.

6
1
15'

Zmarnowany rzut karny podłamał gości, którzy nie potrafią zbliżyć się pod bramkę Fabiańskiego.

7
4
2
1
3
12'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Demarai Gray! Kapitalnie w bramce FabiańskI! Polak odbił strzał Gray'a! Wciąż 0:0.

47
24
5
2
4
11'

Iheanacho po wejściu Polaka ma problemy. Czekamy na wykonanie rzutu karnego.

8
4
3
5
2
10'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Fabiański.

1
1
15
4
10'

Rzut karny dla gości! Fabiański przewrócił Kelechi Iheanacho!

2
9
2
7'

Pierwsza grożniejsza akcja West Hamu, strzał Hallera został jednak zablokowany.

1
2
1
5'

Kolejny atak gości. Dogrywał Mendy, na spalonym Perez.

1
4'

Do uderzenie doszedł Marc Albrighton. Piłka poszybowała wprost w Fabiańskiego.

1
1
3'

Dość anemiczne pierwsze minuty. Piłkarze nie narzucili zbyt wysokiego tempa gry.