2
2
1
90'

Indywidualną akcję przeprowadził Origi, płaski strzał z pola karnego złapał bramkarz.

2
2
1
1
3
89'

Strzał sprzed pola karnego Lameli pewnie obronił Alisson.

3
3
1
1
1
88'

Henderson dośrodkował z prawej strony, dobrze zachował się obrońca Tottenhamu.

1
2
85'

Liverpool więcej uwagi poświęca defensywie. Tottenham stara się atakować, brakuje gospodarzom już jednak sił.

1
1
1
2
1
82'

Dogranie do Lo Celso, ten jednak nie trafił niemal do pustej bramki z pola bramkowego! Pozycja była trudna, ale to powinien być gol.

1
1
3
1
1
81'

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Divock Origi.

2
3
1
2
2
78'

Akcja za akcję. Zapowiada się emocjonująca końcówka meczu.

3
2
1
75'

Dogranie do Heung-Min Sona, ten jednak uderzył z dwunastu metrów ponad poprzeczką!

1
1
1
2
1
71'

Liverpool prowadzi i dyktuje warunki gry. Goście rozgrywają piłkę na połowie Tottenhamu.

4
1
1
69'
65'

Głową z pięciu metrów uderzał Trent Alexander-Arnold, świetnym refleksem popisał się bramkarz.

2
64'

Składna akcja Liverpoolu, Mane do Robertsona, którego dogranie w ostatnim momencie wybił na rzut rożny obrońca.

60'

Uaktywnili się gospodarze. Z pola karnego strzelał Heung-Min Son, piłka otarła się o nogę obrońcy i wyszła na rzut rożny dwa metry obok słupka.

2
2
1
58'

Salah odegrał piłkę w polu karnym do Firmino. Strzał poszybował wprost w bramkarza Kogutów.

1
1
1
57'

Dele Alli wpadł z pilką w pole karne, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Po chwili wprost w bramkarza uderzył Serge Aurier.

3
1
1
1
55'

Liverpool cały czas ustawiony jest bardzo wysoko. Tottenham nie potrafi sobie z tym poradzić.

2
1
52'

Liverpool wysoko atakuje rywala. Tottenham ma duże problemy z wyprowadzeniem piłki.

5
2
1
49'

Aktywniejszy stara się być Tottenham, Liverpool czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

1
46'

Moura wpadł z piłką w pole karne, uderzył jednak obok słupka!

3
1
1
46'

Wracamy do meczu!

2
45+3'

Sprzed pola karnego metr obok bramki uderzył Alex Oxlade-Chamberlain.

4
1
1
1
45'

3
1
1
43'

Salah szarżował w polu karnym, położył na murawę rywala, ale uderzył obok słupka.

1
3
42'

Liverpool wysoko atakuje Tottenham. Gospodarze nie są w stanie przedostać się na połowę gości.

2
1
1
2
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain.

1
1
1
5
3
39'

Gol uznany, Liverpool prowadzi 1:0.

7
9
5
38'

Jeszcze sprawdzamy VAR. Czy doszło do zagrania ręką przez Hendersona?

4
2
4
5
37'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah. Cierpliwie czekał Liverpool i w końcu doczekał się swojej szansy. Salah w polu karnym odegrał piłkę do Firmino, a ten ograł Tangangę i mocnym strzałem pokonał bramkarza. 0:1!

53
36
4
7
8
35'

Firmino podał do Mane, ten jednak uderzył ponad bramką.

2
1
2
3
4
34'

Indywidualna akcja Salaha, ale miejsca do oddania uderzenia Egipcjaninowi zabrakło.

3
1
1
2
3
33'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Japhet Tanganga.

2
1
4
2
1
30'

Alisson wybiegł daleko w okolice w okolice środka pola i wybił piłkę sprzed Moury.

4
3
2
4
5
27'

Zagranie do Salaha, który znalazł się na spalonym.

3
3
1
3
1
27'

Piłkarzom Tottenhamu udało się przetrwać ataki Liverpoolu. Gospodarze w ostatnich minutach częściej utrzymują się przy piłce.

3
2
1
2
3
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Gomez.

Liverpool FC
5
4
2
5
2
23'

Trzech zawodników stanęło kilka metrów przed bramkarzem gospodarzy. Głową uderzał Virgil van Dijk  przymierzył wprost w Paulo Gazzanigę. Wydawało się, że gracz gości był na nieznacznym spalonym.

2
2
1
2
3
21'

I właśnie gospodarze wyprowadzili jedną z nich. Płaski strzał Eirksena pewnie złapał bramkarz.

4
3
1
1
2
21'

Procentowo niemal miażdżąca przewaga Liverpoolu. Tottenham nastawiony na kontry.

5
3
2
1
1
18'

Coraz większe problemy w defensywie ma Tottenham. Liverpool coraz bliżej bramki gospodarzy.

5
5
1
3
1
16'

Optyczna przewaga Liverpoolu. Goście starają się rozmontować defensywę Kogutów. Na razie dość opornie im o idzie.

5
3
1
2
2
13'

Dele Alli zagrał ręką, sędzia gry nie przerwał. Zawodnik Tottenhamu uderzył po nodze obrońcy ponad bramką. Gol zapewne nie zostałby uznany.

4
2
1
1
1
12'

Robertson dośrodkował z lewej strony, ale... do nikogo.

4
2
2
2
2
10'

Liverpool nie rzuca się na rywala, Tottenham podobnie. Zespoły spokojnie budują swoje akcje.

2
1
1
1
1
7'

A teraz z podobnej pozycji uderzał Heung-Min Son, piłka również o kilka metrów minęła bramkę Alissona.

2
2
1
1
2
5'

Odpowiedź Tottenhamu. Strzelał Lucas Moura, piłka minęła bramkę Liverpoolu.

3
2
2
2
3
3'

Indywidualna akcja Roberto Firmino. Zawodnik wpadł z piłką w pole karne, strzał zablokował  w ostatnim momencie Japhet Tanganga. Poprawka Alexa Oxlade-Chamberlaina trafiła w słupek!