Premier League: 23. kolejka
18 sty 2020 16:00
90+3'

Guaita wyłapał wysokie dośrodkowanie z prawej strony, ale faulował go w powietrzu Fernandinho. Potrzebował chwili przerwy Guaita na doprowadzenie siebie do porządku.

2
1
90+2'

Wycofują się goście pod pole karne, City zdecydowanie chce zdominować końcówkę.

1
1
1
90'

Doliczono 5 minut.

1
1
90'

Rajd Zahy lewą stroną, szukał Wickhama w polu karnym, ale piłkę do własnej bramki wbił Fernandinho. Mamy remis!

6
2
1
90'

3
89'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Rodri.

1
1
1
89'
ZMIANA
88'

Dośrodkowanie Mendy'ego idealnie na głowę Aguero, Guaita nie miał szans na interwencję przy jego strzale. Błąd Tomkinsa, zgubił Argentyńczyka. Manchester City na prowadzeniu!

3
2
2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Sergio Aguero.

6
6
2
3
3
85'

Strzał De Bruyne z dystansu tuż nad bramką.

1
84'

Mocne dośrodkowanie Mahreza, ale Aguero i Jesus mijają się z piłką w powietrzu...

83'

Wrzutka Jesusa do Aguero, a ten wysuniętą nogą wbija piłkę do siatki. Był poza zasięgiem obrony. Mamy remis!

5
3
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Gabriel Jesus.

8
5
1
4
80'

Przerwa w grze, Cahill potrzebuje pomocy medycznej po tym, jak ucierpiał w starciu z Gabrielem Jesusem.

1
1
1
78'

Mocno wykorzystywane jest lewe skrzydło City, stamtąd idzie dużo dośrodkowań, ale radzą sobie z nimi przeciwnicy.

1
1
76'

Mahrez zbierał się do sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg Tomkins.

3
3
3
3
4
74'

Pierwszy kontakt z piłką Mahreza zakończony niecelnym strzałem.

73'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Riyad Mahrez.

73'

NIE MA RZUTU KARNEGO! Sędzia stwierdził, że ręka była nieumyślna, a sam zawodnik nie odniósł z tego tytułu korzyści.

72'

Kontrowersja. Płaska centra z prawej strony zablokowana przez Riedewalda, ale obrońca gości nabił swoją uniesioną rękę. Jest analiza VAR, czy będzie karny.

66'

Płaski strzał Fernandinho z dystansu obok bramki.

63'

Szansa dla Gabriela Jesusa. Piłka po bilardzie pod polem karnym przypadkowo spadła pod jego nogi, ale z ostro kąta uderzył w boczną siatkę.

1
62'

Szansa Crystal Palace, ale Ayew przekombinował. Zamiast szukać strzału, wolał podać do Kouyate, co przewidzieli obrońcy.

62'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Gabriel Jesus.

1
1
1
1
1
58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy. Sfaulował napędzającego się Ayew.

55'

Kontra gości, Tosun urwał się stoperom i miał sytuację sam na sam, ale górą w tym pojedynku Ederson!

52'

Błąd obrony Palace, sam na sam z bramkarzem stanął Bernardo Silva, ale trafił prosto w Guaitę!

51'

Szansa dla City, ale Sterling niepotrzebnie zatrzymywał sobie piłkę do strzału. Jego techniczne uderzenie w polu karnym było niecelne.

49'

Bardzo ważna jest obecność Tosuna w defensywie. Wraca się, a jak walczy o piłkę, daje się faulować i zyskuje dzięki temu czas.

47'

Na razie Palace gra nieco wyżej i faktycznie zaczyna utrudniać życie przeciwnikowi w środku pola

czas Druga połowa
45'

Doliczono 2 minuty.

42'

Ładny strzał Bernardo Silvy w polu karnym wybija za bramkę Guaita.

40'

Wyścig Tosuna z Fernandinho, piłka mija też Edersona, Turek trafia do pustej bramki, ale fauluje brazylijskiego obrońcę. Gdyby nie to, byłoby 2:0!

1
39'

Sensacja na Etihad Stadium! Dośrodkowanie z prawej strony na głowę wysoko skaczącego Cahilla, Tosun urwał się Bernardo Silvie i wbił do siatki piłkę po podaniu Anglika. Ederson bez szans!

2
1
1
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cenk Tosun. Asystował mu Gary Cahill.

Crystal Palace
9
2
1
1
1
37'

Aguero miał autostradę do strzału w polu karnym, ale McCarthy nie dał się nabrać na przekładankę Argentyńczyka i w porę wybił wślizgiem piłkę spod nóg.

1
36'

Nieco wyżej podchodzi Crystal Palace, stara się grać piłką, ale nie stanowi większego zagrożenia dla rywala.

1
33'

Głodny (gry) Laporte na trybunach.

29'

Statystyki:

Posiadanie piłki: Manchester City 71-29 Crystal Palace

Strzały: Manchester City 8-0 Crystal Palace

28'

Sterling zdołał doskoczyć do centry Bernardo Silvy, ale uderzył wysoko nad bramką.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ayew. Podciął odskakującego Mendy'ego.

22'

Miękkie dośrodkowanie Davida Silvy z łatwością wyłapane przez Guaitę.

20'

Nieco siada tempo meczu, ale w pełni kontroluje grę Manchester City. Crystal Palace nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

1
1
16'

Zaha potrącony przez Stonesa w polu karnym, ale sędzia nie wskazuje na rzut karny. Iworyjczyk ewidentnie szukał tutaj faulu. Dodatkowa analiza VAR podtrzymała decyzję arbitra.

1
15'

Guaita teraz powstrzymał Aguero w sytuacji sam na sam, broniąc lob Argentyńczyka... twarzą.

14'

Bomba De Bruyne z rzutu wolnego i... tylko poprzeczka!

13'

Żółtą kartkę otrzymał James McArthur. Podciął mocno Aguero.

11'

David Silva 1. graczem w historii Manchesteru City, który ma na koncie 300 występów dla klubu w Premier League.

10'

Szybka akcja City, ale Aguero w ostatniej chwili został powstrzymany w polu karnym przez Tomkinsa. Ofiarna interwencja kapitana Crystal Palace, mógł coś sobie zrobić.

7'

Ładne wstrzelenie piłki w pole karne przez Davida Silvę, ale w porę wbiegającego Aguero uprzedził bramkarz Guaita. Gospodarze na razie grają za szybko dla przeciwnika.

6'

Naciskają gospodarze, ale dwa dośrodkowania De Bruyne nie znalazły drogi do partnerów.

4'

Strzał De Bruyne po ziemi zza pola karnego, ale obok bramki.

2
1
2'

Odpowiedź City. Dośrodkowanie Mendy'ego z lewego skrzydła przeleciało jednak tuż nad głową Sterlinga.

2'

Rajd Zahy lewą stroną, chciał wbiec w pole karne, ale został powstrzymany przez 2 rywali.

czas Start meczu
15:52

Manchester City dziś zagra w błękitnych koszulkach i białych spodenkach. Goście z Londynu w niebiesko-czerwonych koszulkach i niebieskich spodenkach.

15:52

Sędzią meczu jest Graham Scott.

15:52

Sytuacja obu zespołów w tabeli:

2. Manchester City 47 pkt.

9. Cyrstal Palace 29 pkt.

Jeśli wygrają gospodarze, odjadą Leicester City na 5 pkt. Z kolei zwycięstwo pozwoli Crystal Palace wskoczyć przed Tottenham i Wolverhapmton oraz zrównać się punktami z Sheffield United.

15:52

Licząc Puchar Anglii, Manchester City nie przegrał ostatnich 5 meczów. Z kolei Crystal Palace nie jest w stanie wygrać od 4 spotkań, ale 3 z nich zremisowała.

15:43

Patent na Manchester City trudno znaleźć, szczególnie jeśli się nie wygrywa. Jednak ostatnia wizyta Crystal Palace u "The Citizens" zakończyła się wygraną. Czy tym razem będzie podobnie? Dzień dobry Państwu i serdecznie zapraszamy na relację live ze spotkanie angielskiej Premier League Manchester City - Crystal Palace!