2
2
4
89'

Liverpool przeszkadza gospodarzom już na ich połowie. A czasu do końca pozostało już niewiele.

6
7
3
2
2
85'
ZMIANA
5
4
6
1
2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Jordan Henderson. A jednak Liverpool! Kilka krótkich podań przed polem karnym. Henderson do Firmino, a ten mocnym strzałem w okienko pokonał bramkarza. 1:2!

59
36
10
3
6
82'

Firmino sam na sam z bramkarzem, górą Patricio, który nogami odbił piłkę!

4
2
10
5
8
81'

Po raz kolejny problemy na przedpolu miał Alisson. Tym razem sędzia przerwał grę dopatrując się faulu na bramkarzu.

2
1
7
1
1
78'

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się Neves.

6
6
4
4
4
77'
ZMIANA
3
1
2
1
2
74'

Kontrę gospodarzy niepotrzebnie strzałem sprzed pola karnego zakończył Traore. Piłka potoczyła się daleko od bramki.

3
3
3
2
2
73'

Indywidualna akcja Pedro Neto. Zawodnik Wilków padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie było.

2
1
3
2
70'
ZMIANA
70'

Z pola karnego uderzył Salah, piłka minęła bramkę o metr.

2
3
2
1
68'

Jimenez urwał się obrońcom, w sytuacji sam na sam górą Alisson, który twarzą odbił piłkę!

7
1
4
68'

Od kilku minut częściej przy piłce znajdują się gospodarze. Po zmianie stron dużo lepiej prezentują się Wilki.

1
1
1
65'

Traore groźnie uderzył z pola karnego, Alisson zdołał odbić piłkę. Wolverhampton mógł wyjść na prowadzenie!

1
2
63'

Niewiele dzieje się na boisku. Liverpool przeważa, ale zagrożenia pod bramką gospodarzy nie stwarza.

1
1
60'

Strzał Takumi Minamino zablokował obrońca, poprawka Firmino poszybowała wprost w leżącego już Patricio!

5
2
3
4
1
58'

Liverpool nie rzuca się na rywala. Gospodarze po wyrównującym trafieniu mają apetyt na więcej.

2
2
2
1
1
55'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Robertson.

3
4
4
3
5
54'

Liverpool stara się wysoko atakować rywala. Wolverhampton tylko czeka na to, aby goście są odsłonili.

1
3
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Asystował mu Adama Traore. Szybka akcja gospodarzy. Zagranie Jimeneza na prawo do Traore, a ten po chwili dośrodkował do partnera. Strzał głową napastnika był nie do obrony. 1:1!

Wolverhampton Wanderers
29
15
8
9
18
51'

Uaktywnili się w ofensywie gospodarze, ale to wyjścia Liverpoolu są groźniejsze. Strzał Salaha z pola karnego obronił bramkarz.

2
1
1
1
48'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Z pola karnego uderzał Pedro Neto, został jednak zablokowany.

1
2
47'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Salah. Świetnie w bramce zachował się Rui Patricio!

2
1
2
1
46'

Wracamy do gry!

2
2
1
45+2'

Akcja Salaha, Egipcjanina w ostatnim momencie przyblokował Matt Doherty.

2
2
2
2
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
43'

Z ok. 15 metrów starał się uderzać Jimenez. Został zablokowany przez Virgila van Dijka.

1
1
1
41'

Tysiąc podań, rywale biegają, a Liverpool bez większych problemów rozgrywa piłkę w okolicach środka pola.

1
1
1
2
38'

W końcu pokazali się gospodarze. Z pola karnego płasko uderzył Raul Jimenez. Piłka potoczyla się metr obok słupka.

1
1
35'

Liverpool panuje na placu gry. Wilki nie są w stanie zagrozić gościom.

1
4
2
1
33'
ZMIANA
32'

Mane usiadł na murawie. Zawodnik gości ma problemy i za moment zejdzie z boiska.

2
1
1
9
3
29'

Gra toczy się na połowie gospodarzy. Liverpool dość wolno konstruuje swoją akcję.

3
1
1
1
2
26'

Za moment gra zostanie wznowiona. Neves poza boiskiem, ale wróci na nie.

2
1
24'

Przerwa w grze. Na murawie leyż Neves.

1
2
3
1
21'

Liverpool stara się podwyższyć prowadzenie. Goście przyspieszyli swoją grę.

4
1
18'

Liverpool wyprowadził kontrę, Salah zwiódł obrońcę, ale strzał zablokował obrońca na spółkę z bramkarzem.

1
1
1
17'

Jimenez składał się do uderzenia siedem metrów przed bramką. Padł niczym wycinane drzewo zaatakowane przez kornika. Sędzia nakazał grać dalej.

1
1
14'

Gospodarze po stracie gola starają się wyrównać. Liverpool skupiony na własnej połowie.

2
1
11'

Ależ pudło! Po rzucie rożnym i dośrodkowaniu pozostawiony bez opieki Doherty spudłował z siedmiu metrów. Wokól nie było nikogo.

2
9'

Jeszcze VAR analizował czy doszło do zagrania ręką. Nie doszło. Lider robi swoje!

7
3
3
3
1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Szybko poszło! Z rzutu rożnego dograł Alexander-Arnold, a Henderson barkiem z sześciu metrów wpakował piłkę do siatki. 0:1!

7'

Uderzał Trent Alexander-Arnold, trafił jednak w mur. Będzie rzut rożny dla gości.

1
1
1
1
6'

A teraz rzut wolny dla gości. Do bramki tylko 18 metrów!

2
1
4'

Sprytnie dogrywał Moutinho. Piłka odbijała się od murawy, ale nie miał kto jej wbić z bliska do siatki.

1
1
4'

Akcja gospodarzy zakończona faulem. Będzie rzut wolny dla Wilków z lewej strony pola karnego.

2
1
3'

Spokojnie pierwsze minuty. Zespoły jeszcze nie stworzyły zagrożenia pod bramką rywala.