Doliczono 4 minuty, a VAR analizuje sytuację z bramką Shawa.

1
1
2
90'

Piłka w siate po strzale głową Shawa, ale lewy obrońca MU faulował w ataku rywala.

1
90'

Zaskakujące, że Burnley wytrzymało cały mecz bez zmian.

3
2
90'

Strzał Freda z dystansu zablokowany. Manchester United bez pomysłu na grę.

3
2
88'

Starcie Wana-Bissaki z McNeilem, ucierpiał gracz Burnley, są na murawie lekarze.

2
1
1
1
85'

Masa kibiców opuszcza stadion.

1
3
1
84'

Burnley zdecydowanie się wycofało, United musi grać atakiem pozycyjnym, w którym nie za bardzo się odnajduje.

2
1
83'

Ładny strzał Greenwooda z dystansu, ale obok bramki. Odważne wejście wychowanka MU.

1
77'

Kolejna szansa United. Martial uderzał w gąszczu rywali z trudnej pozycji, ale pewnie wyłapał to Pope. Solidny mecz bramkarza Burnley.

1
1
1
73'

Strzał Martiala z kilkunastu metrów pewnie broni Pope.

2
69'

Manchester United. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Jesse Lingard. Wszystkie zmiany u gospodarzy wykorzystane.

69'

Manchester United. Schodzi: Brandon Williams. Wchodzi: Luke Shaw.

68'

Nie będzie zmiany kary dla Taylora. Chwilę później niecelny strzał Maty z rzutu wolnego.

1
68'

Jest jeszcze VAR, analizuje, czy powinna być czerwona kartka dla Taylora. Gdyby minął go Greenwood, znalazłby się w sytuacji sam na sam.

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Charlie Taylor. Nieprzepisowo zatrzymał Greenwooda pod polem karnym.

2
65'

Statystyka strzałów:

W ogóle: Manchester United 13-4 Burnley

Celne: Manchester United 3-2 Burnley

1
1
64'

Przerwa w grze, jeden z graczy Burnley, konkretnie Westwood, potrzebuje pomocy lekarzy.

63'

Ładny strzał Jamesa z 15 metrów, ale nie dokręcił Walijczyk piłki do bramki. Brakowało naprawdę niewiele...

1
1
60'

Aktywny Wan-Bissaka z przodu, ale jego dośrodkowania nie znajdują adresatów.

1
1
57'

Petarda Rodrigueza z ostrego kąta, wbija piłkę w okienko, odbija się ona jeszcze od poprzeczki. De Gea nie zdążył zareagować. Burnley odjeżdża!

4
2
1
56'

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Chris Wood. CO ZA GOL PO MINUTACH POSUCHY!

7
4
1
51'

Niemrawo budowana akcja przez United, dośrodkowanie Jamesa w kierunku Martiala niedokładne. Dobrze ustawia się defensywa gości.

1
47'

Początek 2. połowy należy do gości, grają ostro, szybko, United się wydaje nieco ospałe.

czas Druga połowa
46'

Manchester United. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Mason Greenwood.

45'

Doliczono 2 minuty.

43'

Techniczny strzał Pereiry zza pola karnego przelatuje nad bramką Burnley.

1
41'

Wejście Pereiry w pole karne powstrzymane przez obrońcę pod linią końcową. Jest rzut rożny, ale dośrodkowanie z narożnika pewnie łapie Pope.

39'

Zagranie ze środka pola pod bramkę, główka jednego z piłkarzy na przedłużenie i wbiegający Wood huknął z 7 metrów na tyle mocno, że De Gea nie zdążył się ruszyć. Burnley niespodziewanie prowadzi!

5
5
3
4
38'

Gol! Strzelił Chris Wood. Asystował mu Ben Mee.

Burnley FC
4
4
3
4
5
34'

Prostopadła piłka do Martiala, oddał strzał i gdyby nie w ostatniej chwili wślizg rywala w polu karnym, piłka wpadłaby od siatki. Od bramki wznowi jednak Pope.

1
1
32'

Ładna wrzutka Wana-Bissaki na głowę Jamesa i jego strzał w ostatniej chwili wyciągnął Pope!

2
1
30'

Strzał McNeila z prawie 30 metrów z rzutu wolnego wylądował na trybunach.

2
1
1
1
1
27'

Przeważa United, ale nie potrafi poważnie zagrozić bramce rywala.

1
24'

Okazja dla gości, strzelał Wood z 5 metrów, ale jego uderzenie głową przeleciało obok bramki.

1
22'

Akcja United, strzał Maty zablokowany, a potem bomba Freda złapana przez Pope'a.

1
21'

Długa piłka w kierunku Wooda pewnie złapana przez De Geę.

19'

Rośnie pressing Burnley, ale nie mogą goście odebrać piłki.

16'

Ponownie Wan-Bissaka w pole karne, teraz znalazł Martiala, ale Francuz nie trafił czysto w piłkę i nie skierował jej do siatki...

14'

Próba wyjścia Burnley z akcją, ale w polu karnym na spalonym został złapany Rodriguez.

11'

Wrzutka Wana-Bissaki, ale trafił piłką w nabiegającego Pereirę. Od bramki goście.

1
9'

Ładne wejście Jamesa z lewej strony, próbował dograć w pole karne, ale ostatecznie jest tylko korner.

2
7'

Wraca Martial do gry.

6'

Leży Martial na murawie, wybita piłka za boisko. Francuz niefortunnie upadł po starciu z Tarkowskim. Są przy nim lekarze.

2'

Strzał Freda z dystansu niecelny.

1'

Burnley nie ma zamiaru szanować rywala. Ostro faulowany Fred przez Corka, ale jeszcze bez kartki.