Premier League: 25. kolejka
02 lut 2020 17:30
90+5'

Jeszcze okazja dla gości, Bernardo Silva w pole karne, rykoszet od Sancheza i piłka trafia w poprzeczkę, a potem wylatuje z pola karnego.

3
1
1
90+4'

1
90+3'

Gundogan gra wzdłuż bramki, ale wybija piłkę byle dalej od rywali Lloris.

2
1
1
90'

Doliczono aż 5 minut.

1
1
1
2
90'

Wrzutka na Jesusa, ale jego anemiczny strzał łapie z łatwością bramkarz.

1
89'

Dwie szanse "The Citizens" wybronione przez gospodarzy. Najpierw strzał Bernardo Silby z 10 metrów zablokowany tuż przed bramką, a potem pięknie Lloris wyciągnął techniczne uderzenie De Bruyne.

1
1
1
87'

Ładna piłka od Fernandinho na Gabriela Jesusa, ale szybciej i wyżej wyskakuje do niej Lloris.

1
1
85'

Padł na murawę Ndombele po starciu z Fernandinho, nadział się na łokieć Brazylijczyka.

1
84'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Bernardo Silva.

84'
ZMIANA
83'

Mocna piłka od De Bruyne w lewej strony, ale pewnie ją łapie Lloris. Przy okazji jakieś problemy zdrowotne ma Sterling.

1
1
79'

Zagranie Cancelo na 15. metr do De Bruyne, ale Belg nie sięga piłki...

1
1
75'

Tottenham oddał 2 strzały w tym meczu i oba zakończyły się golami. Manchester City ma łącznie 14 strzałów.

6
1
3
3
2
73'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Gabriel Jesus.

72'

Kapitalne podanie Ndombele przez obronę do Sona, a Koreańczyk przyłożył przy słupku ze skraju pola karnego. Tottenham podwyższa prowadzenie!

10
4
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Tanguy Ndombele.

24
9
6
2
3
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
69'

Problemy mięśniowe Bergwijna, City mimo to gra dalej. Akcję jednak przerwał Tanganga.

3
1
2
2
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso. Ostry wślizg w nogi Walkera.

Tottenham Hotspur
1
1
2
64'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Joao Cancelo.

63'

Co za gol! Miękko gra Lucas w pole karne, Bergwijn przyjmuje i strzela z półwoleja. Tottenham prowadzi, a Holender strzela gola w debiucie!

12
3
2
1
2
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Steven Bergwijn. Asystował mu Lucas Moura.

21
9
3
4
6
60'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ołeksandr Zinczenko. Prosta decyzja, przerwał rajd Winksa w środku boiska.

9
7
1
4
59'

Brakuje dokładności w akcjach obu zespołów, szczególnie w kontrach.

1
1
2
58'

Akcja gości, ale podanie Mahreza w pole karne przeszło za plecy Aguero i Gundogana.

3
3
3
2
2
54'

Kontra Tottenhamu, ale źle przyjął Lucas i zwolnił akcję, a potem podał do Allego, który już był na spalonym.

3
3
2
1
1
52'

Manchester City w ataku pozycyjnym, ale nie jest w stanie zagrać dokładnej piłki w pole karne.

1
1
3
2
4
49'

Co tu się wydarzyło?! Najpierw nieporozumienie Tangangi z Llorisem i Aguero oddaje strzał na pustą bramkę, ale Alderweireld wybija piłką z inii bramkowej. Potem Gundogan nie trafia z kilku metrów z dobitki - posyła piłkę wysoko w trybuny.

2
2
3
1
1
47'

Ciekawostka - Tottenham nie oddał żadnego strzału w 1. połowie.

5
3
3
1
1
czas Druga połowa
45+4'

Szansa dla Aguero, ale pudłuje z 3 metrów! Lloris już był na przysłowiowych czterech literach i Argentyńczyk tego nie wykorzystał...

4
2
1
1
3
45+2'

Strzał Zinczenki z dystansu leci w te wyższe sektory na trybunach. W ofensywie City panuje prawdziwa niemoc.

2
1
2
45'

Doliczono aż 4 minuty.

2
2
2
1
1
43'

Sytuacja z potencjalną czerwoną kartką Sterlinga:

4
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksandr Zinczenko.

5
3
2
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Toby Alderweireld.

2
1
1
1
41'

Zbiorowe spięcie na boisku, ponieważ przy próbie dobitki upadł Sterling. Było sprawdzane przez VAR, czy Lloris faulował Anglika, ale ostatecznie nie ma drugiego rzutu karnego!

8
7
3
2
2
40'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ilkay Gundogan! Świetnie broni Lloris!

23
11
4
6
6
39'

Kilka chwil wcześniej Aurier podciął w polu karnym Aguero, ale decyzja została podjęta dopiero po analizie VAR! Argentyńczyk długo się też nie podnosił z murawy.

6
4
3
1
1
39'

RZUT KARNY DLA MANCHESTERU CITY!

8
6
4
4
5
36'

Dośrodkowanie Bergwijna z prawej strony w poszukiwaniu Allego i w ostatniej chwili wyskoczył do główki Walker, wybijając piłkę.

4
2
2
2
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Szarpnął Lucasa i sprowadził go do parteru.

2
1
2
1
1
32'

Wysokie dośrodkowanie Mahreza ląduje na trybunach. To nie jest dobry mecz Algierczyka - masa strat i niedokładnych zagrań.

2
2
2
1
29'

Zażarta walka o piłkę przed polem karnym gospodarzy, szukają goście możliwości do strzału, ale wybijają im piłkę tuż spod nóg obrońcy "Kogutów".

3
2
1
1
1
27'

Mocny strzał Aguero w polu karnym pod presją obrońcy, ale Argentyńczyk trafia tylko w słupek!

4
3
3
2
2
25'

Ładna akcja na lewej stronie Bergwijna, ale zakończona niedokładnym podaniem. Holender debiutuje dziś w składzie Tottenhamu. 29 stycznia przeszedł z PSV za 30 mln euro.

4
3
3
1
25'

Strzał De Bruyne z dystansu pewnie łapie Lloris.

3
2
1
1
21'

Tempo meczu na razie nie jest zabójcze, a sytuacji tyle, co w najmniejszym opakowaniu Apapu.

1
18'

Bardzo dobra długa piłka w kierunku Sona i jeszcze lepsze wyjście Edersona przed pole karne.

2
2
1
17'

Bardzo spokojnie oba zespoły grają piłką, pressing rośnie na połowie rywala.

2
1
1
15'

Mourinho oburza się na sędziego, bo wejście Sterlinga śmiało można było zakwalifikować na czerwoną kartkę.

6
1
1
1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling.

5
3
2
1
8
13'

Ostre wejście Sterlinga na kostkę Allego, VAR sprawdza, czy to był faul na czerwoną kartkę.

3
4
3
1
3
11'

Wyjście Edersona do piłki przed pole karne, ale udało mu się uprzedzić Lucasa. Dziwnie piłka odbijała się od murawy po podaniu od obrońcy.

3
2
1
1
10'

Rajd Sterling w pole karne, Anglik potrącony przez Auriera, ale sędzia milczy.

2
3
1
1
8'

Strzał De Bruyne z ostrego kąta niecelny. To była bardzo szybka decyzja Belga, nie miał miejsca i czasu na zastanowienie.

3
3
3
2
1
6'

Ładna długa piłka do Allego, było blisko sam na sam, ale sędziowie odgwizdali spalonego. Trzeba jednak przyznać, że popełnili błąd.

4
3
2
1
1
5'

Bardzo spokojne pierwsze minuty, Tottenham stara się odbierać piłkę, ale specjalnie długo nie utrzymuje się przy niej.

3
3
3
2'

Na razie goście operują piłką, ale jeszcze nie tworzą zagrożenia.