Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Nicolas Pepe.

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Joseph Willock.

90'

Doliczono aż 6 minut.

90'

Kombinacyjna akcja kwartetu ofensywnego Arsenalu zakończona lekkim strzałem Oezila z 5 metrów. Fatalny błąd w tej sytuacji popełnił Dubravka, któremu piłka wyślizgnęła się z rąk. Po meczu!

1
1

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexandre Lacazette.

87'

Kontra gospodarzy, rajd Saki lewą stroną szukał płaskim zagraniem w pole karne kolegów, ale nikt nie sięgnął piłki.

1
86'

Strzał głową Lascellesa z 13 metrów pewnie złapany przez Leno.

86'

Arsenal skupia się na obronie, Newcastle atakuje bez większej wiary...

85'

Arsenal. Schodzi: Eddie Nketiah. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

83'
82'

Arsenal. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Lucas Torreira.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Bukayo Saka. Nadmierna ostrość.

80'

Saka tracił równowagę podczas rajdu i zderzył się z Clarkiem. Obaj mocno ucierpielu.

78'

Nieco zwalnia tempo meczu...

75'

Indywidualna akcja Saint-Maximina, Francuz zauważył, że Leno wyszedł z bramki i uderzył z kilkunastu metrów, ale piłka zatrzymała się na słupku!

72'

Przerwa w grze, Xhaka potrzebuje pomocy lekarzy. Cierpi reprezentant Szwajcarii po ofiarnej interwencji.

1
69'

Ciekawostka - Pepe strzelił gola dokładnie 156 sekund po bramce Aubameyanga.

67'

Przekombinował Aubameyang w polu karnym - zamiast strzelać, wygonił się pod linię. Próbował dośrodkować, ale piłka spadła na poprzeczkę.

63'

Genialna szansa gości, Clark uderzył mocno z ok. 8 metrów, ale w ostatniej chwili piłkę strącił za bramkę David Luiz!

58'

Świetne wejście Saki z lewej strony, zagranie na 10. metr do Pepe, a Francuz pewnie uderzył poza zasięgiem rąk Dubravki. Znowu zaspał Lazaro. Arsenal odskoczył rywalom i porwał Emirates Stadium!

2
1
57'

Gol! Strzelił Nicolas Pepe. Asystował mu Bukayo Saka.

55'

Fantastyczne dośrodkowanie Pepe z prawej strony idealnie na głowę Aubameyanga. Gabończyk wyskoczył w powietrze jak Superman i nie dał szans na interwencję Dubravce. Arsenal prowadzi!

2
54'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Nicolas Pepe.

50'

To powinno być prowadzenie Arsenalu! Nicolas Pepe został wypuszczony w polu karnym, zagrał pod bramkę do wolnego Eddiego Nketiah, a napastnik Arsenalu z kilku metrów trafił tylko w poprzeczkę! Szkoda!

1
47'

Dobra piłka do Aubameyanga, próbował przerzucić dalej obrońcę, ale zagrał sobie piłkę za mocno. Ta wylądowała w rękach Dubravki.

1
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

43'

Saint-Maximin pędzi sam w pole karne, koledzy za nim nie nadążają. Francuz gra pod linię bramkową, ale piłka jej sama nie przekracza, ani też nie ma nikogo, kto mógłby ją wbić do siatki.

2
1
1
41'

Świetny strzał Pepe z rzutu wolnego i w ostatniej chwili Dubravka przeniósł piłkę nad poprzeczką!

2
1
1
40'

Przerwa w grze, Ceballos potrzebuje pomocny medycznej. Dość przypadkowo Saint-Maximin uderzył Hiszpana w tył głowy przy walce o piłkę.

1
1
39'

Uderzenie Aubameyanga z dystansu, odbija się piłka od obrońcy i przelatuje tuż obok słupka bramki gości.

38'

Strzał Pepe z dystansu mija bramkę Newcastle.

36'

Bardzo ładnie uderzył Nketiah z pierwszej piłki z 15 metrów po podaniu Oezila, ale świetnie ustawiony był Dubravka.

32'

Ładna piłka od Oezila do Aubameyanga, ale płaski strzał Gabończyka z ostrego kąta pewnie wyłapał Dubravka.

30'

Ostre starcia Davida Luiza z Almironem mogła skończyć się dość poważnym urazem Paragwajczyka. Noga wygięła się z nieprzyjemny sposób, ale udało się uniknąć kontuzji. Obyło się też bez kartki.

29'

Saka szukał teraz kolegów w polu karnym, ale jego dośrodkowaniu wyczyścił Danny Rose. Słaba postawa napastników gospodarzy dzisiaj.

1
25'

Rajdy Almirona i Saint-Maximina nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Potem kontra Arsenalu zakończona bardzo niecelnym strzałem Saki.

1
25'

A na trybunach dziś tak:

24'

Mocne zagranie Bentaleba z lewej strony w pole karne pewnie złapane przez Leno. Mamy akcję za akcją teraz.

21'

Techniczny strzał Saki zza pola karnego, ale nie dokręcił odpowiednio piłki, która ostatecznie minęła bramkę Dubravki.

1
20'

Strzał Seana Longstaffa z rzutu wolnego wylądował na trybunach.

19'

Arsenal zaczyna wychodzić z własnej połowy, ale przychodzi mu to z trudem.

15'

To powinna być bramka! Rajd Saint-Maximina, płaskie podanie do Joelintona, ale Brazylijczyk z kilku metrów nie trafił do siatki...

1
14'

Zagranie z narożnika boiska Lazaro przed pole karne i strzał z woleja Seana Longstaffa. Piłka odbiła się w polu karnym od kogoś z piłkarzy i prawie zaskoczyła Leno, ale Niemiec w porę wybił piłkę za boisko.

1
14'

Prawie kwadrans meczu za nami, Newcastle ma niewielką przewagę.

1
11'

Górna piłka od Ceballosa w kierunku Bellerina niedokładna, zwolniła akcję i ułatwiła powrót defensorów do Hiszpana.

9'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. W nieprzepisowy sposób powstrzymał rajd przeciwnika.

1
6'

Rajd Aubameyanga z lewej strony zakończony kiepskim dośrodkowaniem.

5'

Szansa dla gości, po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę pod nogami miał Lazaro, ale jego strzał po krótkim dryblingu zablokowany.

3'

Rajd Bellerina na prawej stronie, szukał dośrodkowania, ale zablokował go Saint-Maximin. Mamy rzut rożny.

1
2'

Dość spokojny początek, wysoko ustawiony w obronie Arsenal chce szybko odebrać piłkę.