Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: James Milner.

Norwich City. Schodzi: Lukas Rupp. Wchodzi: Josip Drmić.

83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Naby Keita.

2
82'

Liverpool prowadzi i nie pozwala gospodarzom na odpowiedź. Goście wygraną powinni dowieźć do końca.

79'

Jeszcze trwała konsultacja z VAR-em, ale gol został uznany.

5
3
1
1
78'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Jordan Henderson. Henderson zagrał w pole karne, Mane przyjął piłkę i po chwili uderzył tuż przy słupku. 0:1!

38
26
6
5
6
75'

Seria rzutów rożnych dla Norwich, ale gola dla Kanarków nie ma.

1
1
1
72'

Tettey dość niespodziewanie uderzył z prawej strony pola karnego. Piłka odbiła się od słupka!

1
1
72'

Uderzał z pola karnego Mohamed Salah, piłka po raz kolejny została zablokowana przez obrońcę.

1
1
4
69'

Mane wpadł z piłką w pole karne, został jednak w ostatnim momencie zablokowany.

1
1
4
66'

Z lewej strony dośrodkował Robertson, interweniujący obrońca wybił piłkę tuż ponad bramką.

1
65'

Liverpool na moment zamknął Norwich w polu karnym. Coraz bardziej dramatycznie bronią się gospodarze.

2
1
1
63'

Goście zaczynają walczyć z czasem. Gola nie zdobyli, a mają na to już tylko ok. dwa kwadranse.

1
60'
59'

Jak to nie wpadło? Strzał Salaha odbił bramkarz. Tim Krul poradził sobie z poprawką Keity!

1
1
1
1
58'

Groźny strzał Keity, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
2
1
55'

Minuty płyną, a gracze Liverpoolu bez okazji bramkowej.

1
2
1
1
52'

Todd Cantwell uderzał z ostrego kąta, trafił jednak w boczną siatkę.

1
52'

Kontra Norwich, gościom zabrakło jednak zimnej krwi i akcji nie zakończyli uderzeniem.

1
1
48'

Od początku 2. połowy w ataku Liverpool. Goście starają się grać szybciej.

4
2
1
1
1
46'

Wracamy do meczu.

4
3
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
4
1
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grant Hanley.

Norwich City
3
3
1
1
39'

Strzelał sprzed pola karnego Trent Alexander-Arnold, dość daleko od bramki gospodarzy.

1
1
2
38'

Z pola karnego uderzał Salah, piłkę zablokował Lewis. Będzie rzut rożny dla gości.

3
1
1
35'

Powinno być 1:0! Piłkę otrzymał Pukki, ale uprzedził do Alisson! Do Fina zbyt lekko podawał Lukas Rupp.

2
2
1
33'

Strzał Keity, piłka potoczyła się obok bramki. Bardzo anemiczna próba.

1
1
2
32'

Robertson wpadł z piłką w pole karne, dogranie z lewej strony wybił obrońca.

2
28'

Niemal dwa kwadranse za nami. Bez goli, obraz meczu nie zmienia się. Czym się pasjonować? Hmm...

1
1
1
1
27'

Norwich City. Schodzi: Sam Byram. Wchodzi: Jamal Lewis.

1
1
2
1
24'

Sam Byram gonił piłkę i w efekcie doznał urazu mięśniowego.

1
2
22'

Keita ruszył z piłką, podał do Salaha, ten jednak odegrał niedokładnie.

1
2
20'

Wciąż bez okazji bramkowych Liverpool. Goście szukają dziury w defensywie rywala.

1
1
1
1
17'

Nie zmienia się obraz meczu. Cały czas przeważa Liverpool, ale goście bez dobrych okazji bramkowych.

1
2
1
1
14'

Liverpool z mozołem kruszy mur gospodarzy. Norwich szans zamierza szukać w kontrach.

2
2
1
2
11'

Kontra Norwich, ale źle rozegrana. Sędzia dostrzegł spalonego, na którym znalazł się Teemu Pukki.

3
1
9'

Pierwsza akcja Norwich, ale gospodarzom nie udało się oddać strzału na bramkę Liverpoolu.

2
1
7'

Płaski strzał oddał Alex Oxlade-Chamberlain. Słabo i w zasięgu rąk bramkarza.

3
1
3
1
2
5'

Z pola karnego uderzał Firmino, trafił jednak w obrońcę. Liverpool od początku wyraźnie przeważa.

5
3
1
1
3'

Mocno wieje, to może utrudniać piłkarzom obu drużyn grę.

3
3
1
2
1'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Trent Alexander-Arnold, dwa metry obok słupka.