Olbrzymia szansa dla Evertonu! Dominic Calvert-Lewin główkował centymetry obok słupka!

89'

Bernd Leno ryzykownie, ale skutecznie uprzedził Richarlisona na 25. metrze!

1
87'

Ależ blisko! Zawodnicy Arsenalu zaatakowali Pickforda, który popełnił błąd! Ostatecznie piłka trafiła do Nketiaha, a ten uderzył w poprzeczkę!

1
1
84'

Leighton Baines groźnie dośrodkował na krótki słupek, ale ani Moise Kean, ani Dominic Calvert-Lewin nie zdołali dojść do piłki.

83'

Arsenal już całkowicie zamknięty na własnej połowie. Będą emocje do ostatnich minut!

1
82'

Zmiana w Arsenalu. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

82'

Everton. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Moise Kean.

80'

Everton coraz groźniej atakuje. W polu bramkowym w piłkę nie trafił Dominic Calvert-Lewin.

78'

Bernd Leno bohaterem ostatnich minut! Golkiper Arsenalu obronił nogą strzał po ziemi Richarlisona.

76'

Zmiana w Arsenalu. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Lucas Torreira.

75'

Mesut Oezil minął jak tyczkę Sidibe, zagrał przed pole karne do Ceballosa, który nieznacznie przestrzelił.

2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Gylfi Sigurdsson. Za faul.

72'

Bernd Leno!!! Bramkarz Arsenalu kapitalnie obronił strzał z bliskiej odległości Calverta-Lewina!

2
70'

Arsenal nieco spuścił z tonu. Goście atakują większą ilością piłkarzy.

66'

Gylfi Sigurdsson huknął z dystansu. Mocno i bardzo niecelnie. Everton szuka wyrównania.

1
64'

Bernd Leno obronił strzał z ostrego kąta Calverta-Lewina.

1
61'
1
1
2
60'

Everton. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Bernard.

58'

Po ostatniej akcji interwencji lekarzy potrzebują David Luiz i Dominic Calvert-Lewin.

58'

Calvertowi-Lewinowi zabrakło dosłownie centymetrów, by przeciąć płaskie dogranie Richarlisona. Znów gorąco pod bramką Arsenalu!

2
1
55'

Everton nie rezygnuje. Najpierw Shkodran Mustafi skutecznie interweniował we własnym polu karnym, a następnie strzał Sidibe został zablokowany.

2
50'

Pierre-Emerick Aubameyang zagrał trochę za mocno w pole karne w kierunku Oezila. Jordan Pickford złapał piłkę.

1
1
46'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Nicolas Pepe.

Co tu się dzieje?! 30 sekunda drugiej połowy i już mamy gola! Pepe dośrodkował z prawego skrzydła, a Aubameyang trafił do siatki po strzale z główki.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+4'

Gol! Strzelił Richarlison. Asystował mu Yerry Mina. Jest wyrównanie!!! W zamieszaniu w polu karnym najwyżej wyskoczył Mina, który główkował w kierunku bramki, a Richarlison ledwie musnął piłkę tuż przed interweniującym Leno. Bramkarz Arsenalu zdecydowanie powinien złapać tę piłkę!

3
2
2
5
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Richarlison. Ostatecznie Brazylijczyk ukarany "żółtkiem".

45+1'

Jest spięcie między piłkarzami! Richarlison ostro wjechał w nogi Daniego Ceballosa.

45'

44'

Leighton Baines dośrodkował z rzutu wolnego, a Richarlison wyraźnie spudłował przy strzale z główki.

39'

Ciekawy mecz w Londynie. Obie ekipy starają się atakować.

35'

Ależ błąd Yerry'ego Miny! Na jego szczęście Jordan Pickford szybko zareagował i złapał piłkę przed nogami Nketiaha.

33'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu David Luiz.

Arsenal już na prowadzeniu! David Luiz zagrał kapitalną piłkę z linii środkowej boiska i wyprowadził do sytuacji sam na sam Aubameyanga. Gabończyk takich okazji nie marnuje!

31'

Żółtą kartkę otrzymał Morgan Schneiderlin. Za taktyczny faul w środku boiska.

30'

Arsenal w ataku pozycyjnym, Eveton atakuje. Dzieje się na Emirates Stadium w Londynie.

29'

Gorąco! Jordan Pickford w ostatniej chwili uprzedził Oezila. Arsenal chce pójść za ciosem i szybko strzelić drugiego gola.

1
27'

Gol! Strzelił Eddie Nketiah. Asystował mu Bukayo Saka.

Mamy wyrównanie!!! Saka idealnie dośrodkował z lewego skrzydła na szósty metr, gdzie z pierwszej piłki do siatki trafił Nketiah!

2
2
3
2
2
26'

Nicolas Pepe miał trochę miejsca w polu karnym i zdecydował się na niesygnalizowany strzał. Piłka poleciała jednak wprost w dobrze ustawionego Pickforda.

25'

Alex Iwobi z 15. metrów uderzył wyraźnie nad poprzeczką. Pomocnik Evertonu powinien to inaczej rozegrać.

24'

Eddie Nketiah wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta nad poprzeczką. Bramkarz Evertonu kontrolował sytuację.

1
19'

Zmiana w Arsenalu. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Bukayo Saka.

Kolasinac opuszcza boisko z kontuzją barku.

17'

Sead Kolasinac wciąż opatrywany. 26-latek jest wyraźnie zamroczony, a na dodatek ma wyraźne problemy z barkiem.

1
1
1
15'

Sead Kolasinac niebezpiecznie upadł i silnie uderzył głową o murawę. Obrońca Arsenalu potrzebuje interwencji lekarzy.

1
13'

Po rzucie rożnym dla Arsenalu fatalnie główkował Shkodran Mustafi.

1
10'

Shkodran Mustafi skutecznie zatrzymał w polu karnym Calverta-Lewina.

9'

Kolejna sytuacja dla Evertonu! Goście ruszyli z kontrą, a Alex Iwobi z narożnika pola karnego uderzył nienacznie obok spojenia słupka z poprzeczką! Było gorąco.

1
Jak zakończy się spotkanie?
Wygraną Arsenalu
Remisem
Wygraną Evertonu
8'

Arsenal miał dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu, ale po żadnym z nich nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

1
1
6'

Pierre-Emerick Aubameyang dostał świetną piłkę w pole karne, ale jego wrzutkę w ostatniej chwili zablokował Djibril Sidibe. Będzie rzut rożny.

2
2
1
1
1
6'

Pierwsza akcja w wykonaniu gospodarzy. Nicolas Pepe wycofał na 15. metr do Bellerina, który uderzył z pierwszej piłki wyraźnie nad poprzeczką.

1
1'

Gol! Strzelił Dominic Calvert-Lewin. Ależ kapitalny początek w wykonaniu Evertonu!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego źle główkował David Luiz, co wykorzystał Dominic Calvert-Lewin, uderzając z powietrza w ekwilibrystyczny sposób!