Premier League: 27. kolejka
24 lut 2020 21:00
90+6'

Strzał rozpaczy Noble'a, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny tuż obok słupka!

1
1
3
90+3'

Liverpool utrzymuje piłkę daleko od własnej bramki. Gospodarze krok od kolejnej wygranej w lidze.

9
3
2
5
90+1'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Joel Matip.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
1
1
89'

Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką Liverpoolu. Firmino wybił pilkę po strzale Cresswella!

6
2
2
4
1
88'

Zagranie do Bowena, ten w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Alissona! Będzie rzut rożny.

2
3
3
2
4
86'

A jednak gola nie ma! Podający Trent Alexander-Arnold był na spalonym. Wciąż 3:2.

5
2
3
2
6
86'

Już po emocjach? Z pola karnego dogrywał Alexander-Arnold, piłkę w bramce umieścił Mane.

15
4
3
3
3
84'
ZMIANA
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. A jednak Liverpool! Alexander-Arnold dopadł do odbitej piłlki i zagrał z pola bramkowego ponad Fabiańskim. Futbolówkę do pustej bramki wbił Mane. 3:2!

33
20
7
13
19
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mark Noble.

West Ham United
3
2
3
4
3
79'

Virgil van Dijk padł w polu karnym gości. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
1
2
1
76'

Jedna z nielicznych akcji gości. Strzelał Sebastien Haller, Alisson na raty złapał piłkę.

2
1
2
3
1
74'

Z ostrego kąta uderzył Salah, Fabiański popisał się kapitalnym refleksem i odbił piłkę!

10
4
3
1
2
72'

Antonio mógł się znaleźć sam naprzeciwko Alissona, ale tragiczne przyjął piłkę.

2
3
3
1
3
70'

Liverpool dąży do zdobycia zwycięskiego gola. Przed momentem do dogrania na czwarty metr nikt nie doszedł.

2
4
1
2
3
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Andrew Robertson. Cóż zrobił Fabiański! Po płaski dograniu z lewej strony z ok. 12 metrów płasko uderzył Salah. Polak między nogami przepuścił uderzenie. 2:2!

43
25
12
29
44
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Issa Diop.

4
2
4
6
4
65'
ZMIANA
63'

Po dograniu z rogu głową ponad poprzeczką uderzył Firmino.

3
5
5
2
2
61'

Potężny strzał Trenta Alexandra-Arnolda, Fabiański sparował piłkę! Kapitalna interwencja Polaka.

21
7
5
3
2
59'

Zgranie piłki na przedpole, tam jednak króluje Łukasz Fabiański. Polak uprzedził dwóch rywali.

14
7
2
3
1
58'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Alex Oxlade-Chamberlain.

3
1
2
3
1
56'

Liverpool od razu rzucił się do ataku. Trent Alexander-Arnold dośrodkował z prawej strony, jednak zbyt mocno.

1
1
1
3
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Fornals. Asystował mu Declan Rice. Co się dzieje! 2:1 dla gości! Z prawej strony w pole karne dograł Rice, z ok. 13 metrów do siatki trafił Fornals.

26
18
5
9
13
51'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Declan Rice.

2
1
1
2
4
49'

Sprzed pola karnego uderzał Salah, trafił w Ogbonnę. To uratowało West Ham.

1
2
2
47'
ZMIANA

West Ham United. Schodzi: Tomas Soucek. Wchodzi: Pablo Fornals.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tomas Soucek #28
3
1
47'

Na murawie usiadł Soucek. To uraz męśniowy. Konieczna będzie zmiana.

3
2
46'

Pierwsza akcja po przerwie gospodarzy, Roberto Firmino uderzył z pola karnego dość wysoko ponad bramką.

1
46'

Wracamy do meczu.

3
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
42'

Coraz bliżej przerwy. Liverpool atakuje, ale musi być czujny. Goście szukają możliwości do wyprowadzenia kontry.

6
1
1
39'

Po dograniu z rogu głową uderzał Virgil van Dijk. Piłka odbiła się od górnej części poprzeczki!

4
1
2
39'

Trent Alexander-Arnold uderzył z rzutu wolnego, mur się rozjechał, piłka poszybowała tuż obok bramki!

1
2
38'

Atak pozycyjny Liverpoolu. Goście postawili trzy autobusy przegubowe przed polem karnym. Na hamulcu ręcznym!

4
1
1
1
35'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Salah zamykał akcję, ale nie miał jak uderzyć.

1
1
1
3
33'

Soucek zgrywał piłkę, a Diop nie trafił w bramkę z kilku metrów. Obrońca jednak był na spalonym i gol nie zostałby uznany.

3
1
2
31'

Trent Alexander-Arnold uderzył z ok. 15 metrów. Piłka poszybowała tuż obok słupka bramki Fabiańskiego.

3
1
2
1
1
29'

Atak pozycyjny Liverpoolu. Gospodarze szukają miejsca do oddania uderzenia.

1
2
1
26'

A teraz sprzed pola karnego uderzył Firmino, pomylił się o metr.

2
3
2
1
25'

Odpowiedź gospodarzy. Z pola karnego uderzał Mane, trafił w obrońcę. Piłka po rykoszecie poszybowała ponad bramką.

1
3
1
24'

Antonio uciekł Gomezowi, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i przejął ją Alisson.

2
3
2
21'

Po rzucie rożnym dla Młotów po raz kolejny powstało zamieszanie pod bramką Alissona. Uderzenie zostało zablokowane.

4
1
1
3
3
19'

Liverpool cały czas na połowie West Hamu. To nie dziwi. Goście sporadycznie wychodzą na stronę gospodarzy.

3
3
1
1
4
16'

Z pola karnego pod poprzeczkę uderzył Salah, Fabiański wybił piłkę na rzut rożny!

12
3
4
1
2
15'

Liverpool stara się odzyskać prowadzenie. The Reds w ataku!

5
4
4
2
5
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Issa Diop. Asystował mu Robert Snodgrass. Błyskawiczna odpowiedź gości! Po dośrodkowaniu z rogu głową z pięciu metrów uderzył Diop. Alisson dotknął piłkę, ale ta wpadła do siatki. 1:1!

42
23
9
17
30
11'

Seria rzutów rożnych dla West Hamu, ale bez celnego uderzenia.

4
3
3
5
6
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Z prawej strony dośrodkował Alexander-Arnold, do piłki doszedł siedem metrów przed bramką Wijnaldum. Uderzenie głową i futbolówka po ręce Fabiańskiego wpadła do bramki. 1:0!

8'

Noble wyszedł z kontrą, ale został zatrzymany daleko od bramki.

1
1
1
3
3
6'

Fabiański omal nie stracił piłki we własnym polu karnym. Mane jednak wybił na aut.

1
2
3
1
2
6'

Sprzed pola karnego lewą nogą mocno uderzył Robertson, piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
2
1
2
2
3'

Od początku optyczna przewaga należy do Liverpoolu. Jednak jak na razie bez okazji bramkowych.