89'

Ładny rajd Chonga zakończony minimalnie niecelnym strzałem.

2
88'

United panuje już w każdej sferze na boisku, Watford nie wierzy w zdobycie chociażby jednej bramki.

1
84'

Szansa dla United na czwartą bramkę, ale Ighalo nie trafił na praktycznie pustą bramkę! Nieco wyrzucił się z jej światła po minięciu bramkarza i z ostrego kąta uderzył w słupek.

2
2
3
3
2
81'

Wykorzystano już wszystkie zmiany w tym meczu.

4
1
1
1
1
80'

Watford. Schodzi: Abdoulaye Doucoure. Wchodzi: Tom Cleverley.

80'

Manchester United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Odion Ighalo.

80'

Manchester United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Tahith Chong.

79'

Manchester United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Scott McTominay.

77'

Watford. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Danny Welbeck.

76'

Rozbita obrona Watford! Kontra napędzona przez Greenwooda, rozciąga na prawo do Fernandesa. Wraca piłka do Anglika, a on huknął z 13 metrów pod poprzeczkę. 3:0!

11
7
1
75'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Bruno Fernandes.

12
8
1
69'

Watford. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Ismaila Sarr.

68'

Świetna wrzutka Fernandesa na głowę Maguire'a, ale kapitan United nie trafił czysto w piłkę...

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Cathcart. Ostro sfaulował Martiala.

65'

Wpadł Greenwood z piłką w pole karne, szukał strzału na dalszy słupek, ale świetnie nogami broni Foster!

1
1
63'

United wydaje się mieć sytuację pod kontrolą, gra dużo pewniej i swobodniej. Watford czuje presję gonienia wyniku, ale chce walczyć.

2
1
1
59'

Najpierw Foster wygrał pojedynek sam na sam z Martialem, ale Francuz miał od razu okazję się zrewanżować. Sprytnie przelobował bramkarza gości, mimo że zdążyło podejść aż 4 obrońców. United ucieka rywalowi!

3
2
1
58'

Gol! Strzelił Anthony Martial.

Manchester United
10
7
55'

Świetna akcja Greenwooda, wymanewrował bramkarza, zagrał na wprost bramki, ale tam nie było nikogo z jego kolegów...

3
53'

UWAGA, VAR ANULUJE GOLA! Sędziowie dopatrzyli się zagrania piłki ręką przez Craiga Dawsona. To pomogło znaleźć się Deeneyowi w sytuacji bramkowej.

5
2
51'

Płasko Doucoure w pole karne i w ostatniej chwili piłkę za boisko wybija Shaw. Jest rzut rożny dla gości.

1
49'

James strzela pod kątem, ale jego uderzenie zablokował Kabasele.

1
48'

Spokojnie gra piłką United, szuka dziury jakiejś na skrzydle, by tam nakręcić akcję.

3
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

1
1
45'

Kolejna świetna sytuacja dla United, ale Bruno Fernandes zawalił w sytuacji sam na sam! Strzał niecelny.

1
1
3
42'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Bardzo pewnie wykonany rzut karny.

14
8
41'

Foster wyciął Fernandesa, nie sięgnął piłki, słuszna decyzja sędziego.

7
1
40'

RZUT KARNY DLA MANCHESTERU UNITED!

10
6
1
38'

Świetne wystawienie piłki przez Jamesa do Freda, ale Brazylijczyk nie dokręcił piłki do bramki. Szkoda, bo pozycja do zdobycia gola była idealna.

2
1
36'

Dobrze uruchomiony Masina na lewej stronie zagrywa płaską piłkę prosto w ręce de Gei.

34'

Ma problem United, żeby pograć szybciej skrzydłami. Mocno Watford naciska pod linią boczną na przeciwnika.

1
1
30'

W końcu świetna okazja Watford. Doucoure zakończył swój rajd strzałem z 15 metrów, ale pięknie rzucił się de Gea i obronił uderzenie.

1
1
28'

Martial pod presją strzela zza pola karnego, ale piłka leci wysoko w trybuny...

1
1
24'

Garść statystyk:

Posiadanie piłki w proc.: MU 64 - 36 Watford

Strzały MU 2 - 1 Watford

Strzały celne: MU 1 - 0 Watford

1
20'

Gospodarze zaczynają zamykać rywala na jego własnej połowie.

3
17'

Bardzo ładne zagranie Jamesa w pole karne wybite przez Fostera. Do bezpańskiej piłki dopadł Wan-Bissaka, który od razu uderzył, ale trafił w boczną siatkę.

1
13'

Dobra szansa dla Watfordu. Deulofeu zagrał w pole karne, piłkę zgarnął Doucoure, ale de Gea zamknął mu w porę możliwość oddania dobrego strzału. Watford na razie gra dużo pewniej.

1
1
10'

Strzał Greenwooda zza pola karnego prosto w ręce Fostera.

9'

Lindelof zagrał daleką piłkę w stronę Jamesa. Dobry pomysł, ale zbyt czytelny dla broniącego dziś w barwach gości Fostera.

1
7'

Wysoko w pressingu pracuje Watford. Odbiera piłkę, ale nie tworzy sobie sytuacji, brakuje dokładności.

4'

Deeney sam w polu karnym, miał dużo miejsca na strzał lub podanie do pokazującego się Pereyry, ale napastnik gości nie wiedział co zrobić i stracił piłkę.

1
3'

Na razie obie strony grają długi piłkami, ale nie znajdują one adresatów.