Premier League: 28. kolejka
01 mar 2020 15:00
90+3'

NIE MA GOLA DLA EVERTONU! Sigurdsson leżał na murawie pod nogami de Gei po poprzednim starciu. Choć nie dotknął piłki, absorbował uwagę bramkarza i mu przeszkadzał, jednocześnie paląc akcję.

3
4
1
4
2
90+2'

Strzelił Calvert-Lewin, rykoszet i piłka w siatce. Jednak rozpatrywany jest spalony...

1
1
6
1
1
90+2'

Piłka w siatce, może być gol dla Evertonu! Ale co tu się zadziało, trudno zrozumieć... Jest analiza VAR!

1
3
1
1
90'

Doliczono 3 minuty.

90'

Kocioł w polu karnym Evertonu i dwa razy Pickford ratuje z opresji, broniąc strzały Fernandesa i Ighalo!

1
1
89'

Manchester United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Brandon Williams.

86'

Richarlison szukał Calverta-Lewina w polu karnym, ale podanie zostało zablokowane. Kolejny korner.

2
2
84'

Mamy dziesiąty rzut rożny dla Evetonu. Napór gospodarzy trwa.

2
3
82'

Everton. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Moise Kean.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe. Wszedł bez pozwolenia sędziego. Francuz do tego ma ewidentnie rozwaloną krwawiącą rękę, ale nie zwraca na to uwagi.

1
2
1
79'

Lekarze opatrują teraz Sidibe, wpadł z impetem na bandę i nie mógł się podnieść.

2
2
2
77'

Kontra United, świetny rajd skrzydłem Bruno Fernandesa, szukał Martiala, ale podanie do Francuza kapitalnie przeciął wracający Baines.

2
2
1
1
73'

Manchester United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Juan Mata.

72'

Manchester United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Odion Ighalo.

71'

Mamy kolejny rzut wolny blisko pola karnego United. Sędzia odgwizdał zagranie ręką Freda, choć w praktyce nic takiego nie miało miejsca.

2
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Fred. Niepotrzebne dyskusje z arbitrem.

Manchester United
2
2
69'

Wpadł Calvert-Lewin z lewej strony w pole karne. Nie mógł znaleźć Richarlisona, więc uderzył z ostrego kąta, ale prosto w nogi de Gei.

2
2
65'

Strzał Richarlisona z powietrza zza pola karnego odbity przez stoperów rywali, jest korner dla Evertonu.

2
2
1
63'

Everton. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Bernard.

61'

Kontra United, Greeonwood nie wiedział, jak rozegrać piłkę. Wybrał Martiala, który chciał odegrać, ale podanie Francuza zablokowane. Rzut rożny.

2
2
57'

Sigurdsson z rzutu wolnego i... SŁUPEK! Próbował jeszcze dobijać Richarlison, ale nieczysto trafił w piłkę.

2
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Lindelof.

2
2
55'

Faul Lindelofa tuż przed własnym polem karnym, jest zagrożenie z rzutu wolnego, można strzelać.

2
2
1
52'

Everton stara się grać bardzo szybkimi, długimi piłkami, Manchester United jakby potrzebował łapać na nowo rytm gry.

2
2
48'

Strzał Fernandesa zza pola karnego wysoko nad bramką Pickforda.

2
2
czas Druga połowa
45+2'

Szansa Evertonu, dobra wrzutka Bainesa, skakał Richarlison, ale piłka tylko otarła się o jego głowę.

3
2
45'

3
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire. Przerwał kontrę w nieprzepisowy sposób.

3
2
1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Davies. Podciął rywala.

2
2
44'

Dobre wejście Fernandesa do MU.

3
3
41'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw.

2
2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Dominic Calvert-Lewin.

41'

Ostre starcie Calverta-Lewina z Shawem, doszło do spięcia. VAR analizował, czy powinna być czerwona kartka w tej sytuacji, ale ukarani zostali obaj piłkarze żółtymi kartkami.

2
2
1
38'

A wy tęsknicie?

4
2
36'

Cierpi teraz Richarlison po starciu z Fredem. Wcześniej sam się podniósł, ale teraz potrzebuje pomocy lekarzy. Sytuacja nie wygląda za dobrze...

1
1
32'

Fantastyczny strzał Bruno Fernandesa z dystansu. Genialnie podkręcił piłkę, piłka przewinęła się jeszcze pod ręką próbującego interweniować Pickforda. Mamy remis!

5
3
2
2
2
31'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

13
6
3
1
2
30'

Strzał Martiala z dystansu, rykoszet, Pickford prawie przelobowany, ale jest korner.

3
2
28'
27'

Jakiś uraz mięśniowy Colemana. Są przy nim lekarze, ale waleczny piłkarz Evertonu sugeruje, że będzie potrzebna zmiana.

2
2
1
26'

Ładnie zapowiadająca się akcja Evertonu, ale ofensywa przekombinowała. Za dużo podań, Richarlison mógł strzelać, zamiast jeszcze rozciągać grę.

2
2
23'

Zaczyna zamykać ekipa "Czerwonych diabłów" rywala na jego połowie, stara się też grać spokojnie.

2
2
20'

Strzał Shawa zza pola karnego zablokowany. Spotkanie jest wciąż na wysokim poziomie i dość intensywne.

2
2
17'

Strzał Greenwooda głową ponad bramką gospodarzy.

2
2
16'

Nieco zwolniło tempo spotkania, oba zespoły grają spokojniej.

2
2
1
11'

Kolejna bomba Maticia z dystansu, ale tym razem broni Pickford!

2
2
8'

Ładne wstrzelenie piłki przez Richarlisona, wbiegał Walcott, ale przestraszył się wyrastającego z ziemi Maguire'a.

3
2
7'

Świetny strzał Maticia zatrzymuje się jednak na poprzeczce!

2
2
1
1
5'

Kolejny pojedynek Calwerta-Levina z de Geą, ale jego strzał czubkiem buta wybronił Hiszpan!