89'

West Ham skupia się na obronie, Southampton atakuje bez pomysłu i wiary.

1
86'

Strzał Ingsa z 15 metrów obok bramki. Fabiański kontrolował sytuację. Jeszcze jest korner, piłka odbiła się od nogi Ogbonny.

1
1
82'

Mały kocioł w polu karnym WHU, ale nikt nie oddał strzału.

1
79'

Statystyki strzałów:Liczba wszystkich: WHU 14 - 9 Southampton

Strzały celne: WHU 7 - 2 Southampton

Nie wiemy jednak, skąd 9 strzałów gości. Naliczylibyśmy ich mniej.

1
78'

Southampton FC. Schodzi: William Smallbone. Wchodzi: Oriol Romeu.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
William Smallbone #27
1
76'

Dośrodkowanie Armstronga, ale w ostatniej chwili interweniuje Ogbonna.

75'

Dwoi się i troi Southampton na skrzydłach, ale nie może wbić się z piłką w pole karne...

72'

Strzał Bowena z dystansu wysoko nad bramką.

1
1
70'

Kombinacyjne rozegranie Armstronga z Wardem-Prowsem, piłka zagrana w głąb pola karnego, ale udało się gospodarzom ją wybić. Można było szukać strzału ze skraju "szesnastki".

1
2
68'

Southampton FC. Schodzi: Michael Obafemi. Wchodzi: Jannik Vestergaard. Southampton uruchamia wahadła.

68'

Niskie dośrodkowanie z prawej strony i wbiegający Ogbonna uderza z obrotu, ale obok bramki.

1
65'

Płaski strzał Bertranda zza pola karnego, ale czujny Fabiański to łapie.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Cresswell. Sprowadził do parteru uciekającego Longa.

West Ham United
61'

Kolejna wyśmienita sytuacja Antonio, ale tym razem górą w pojedynku z nim Alex McCarthy!

58'

Przerwa w grze, Long potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Cresswellem.

56'

Wstrzelenie piłki w pole karne przez Bertranda, ale wybija ją Bowen. Obrona zaspała w tej sytuacji i ma szczęście, że był ktoś do asekuracji.

1
55'

Przerzucona piłka od Fornalsa nad Bednarkiem trafiła do pędzącego Antonio. Anglik nie pomylił się w sytuacji sam na sam. Trzeci gol West Hamu stał się faktem!

1
1
54'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Pablo Fornals.

3
2
54'
53'

Płaski strzał Fornalsa z ostrego kąta prosto w ręce McCarthy'ego.

1
52'

Southampton nie oddaje piłki, ale bardzo dobrze zorganizowana jest obrona gospodarzy, bardzo trudno znaleźć lukę na podanie.

1
48'

Groźne dośrodkowanie Bertranda i w ostatniej chwili Cresswell wybija piłkę blisko linii bramkowej.

1
46'
czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Stephens. Zagranie ręką.

Southampton FC
1
1
45'

3
44'

Szybka kontra WHU, ale jeszcze szybszy powrót gości, którzy przecięli kluczowe podanie Hallera do Antonio przed polem karnym.

1
1
41'

Wysokie dośrodkowanie Antonio, Haller skacze wyżej od McCarthy'ego, wybija mu piłkę tuż sprzed rąk, a potem na wślizgu dobija do pustej bramki. West Ham znowu prowadzi!

1
1
40'

Gol! Strzelił Sebastien Haller.

4
2
37'

Szansa dla WHU, Diop skakał do główki, strzelił i nie trafił do siatki. Gdyby piłka nie otarła się o głowę kucającego Warda Prowse'a, byłaby bramka. Co ciekawe, sędzia nie podyktował nawet rzutu rożnego.

1
1
1
1
34'

Groźne dośrodkowanie Boufala, ale nikt nie zgarnął piłki pod bramką WHU.

1
1
31'

Znalazł Ward-Prowse wolnego Obafemiego w polu karnym, a Irlandczyk pięknie uderzył wewnętrzną częścią stopy poza zasięgiem rąk Fabiańskiego. Mamy remis!

1
1
1
1
1
31'

Gol! Strzelił Michael Obafemi. Asystował mu James Ward-Prowse.

29'

Strzał Hoejbjerga z półwoleja w polu karnym zablokowany.

25'

Wpadł Antonio w pole karne i świetnie powstrzymał go Bednarek.

1
23'

Nieczysty strzał Bowena zza pola karnego spokojnie złapał McCarthy.

1
1
22'

Stara się Southampton naciskać i zamykać rywala, ale nie może przedrzeć się w pole karne.

1
19'

Strzał głową Hallera prosto w ręce McCarthy'ego.

2
16'

Fatalna strata gości pod własnym polem karnym, piękne podanie prostopadłe Fornalsa do Bowena, a Anglik przelobował wychodzącego McCarthy'ego. Bowen ubiegł też Bednarka, który nie zdążył potem ze wślizgiem. West Ham prowadzi!

2
1
1
15'

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Pablo Fornals.

3
2
1
13'

Kontra West Hamu 3 na 1 zaprzepaszczona przez Bowena. Anglik długo zbierał się do strzału i zdążył wrócić Ward-Prowse, by go powstrzymać.

2
10'

Próba rajdu Armstronga, ale został powstrzymany w polu karnym przed strzałem, piłka w rękach Fabiańskiego.

1
1
7'

Dobra interwencja Bednarka, dobrze przeciął dośrodkowanie tuż przed Hallerem.

1
1
4'

Kontra West Hamu, Antonio uciekł Bednarkowi, ale była asekuracja Stephensa, który wypchnął przeciwnika za boisko. Od bramki McCarthy.

1
1
3'

Armstrong jest zdolny do gry!

1
1'

Ostre starcie Cresswella z Armstrongiem w powietrzu. Przy graczu gości są lekarze, oberwał łokciem w tył głowy.