Zakończony
Liverpool FC
90+3'
90+2'

Fabinho uderzył celnie z rzutu wolnego, a Jordan Pickford wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
1
1
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
1
1
2
88'

Everton. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Bernard.

1
1
1
87'

The Reds wykonywali rzut rożny, jednakże nie byli w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

3
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Divock Origi.

1
1
2
1
2
84'

Tak obecnie prezentuje się tabela Premier League:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
2
1
82'

Tym razem z ostrego kąta huknął Richarlison i znów nie dał się zaskoczyć AlissonEverton coraz mocniej naciska na gości.

1
2
2
3
80'

Zagotowało się pod bramką Liverpoolu! Najpierw celnie uderzył Dominic Calvert-Lewin (ten strzał obronił Alisson), a po chwili w słupek trafił Tom Davies. Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

3
1
3
1
4
78'

Na boisku sporo walki, lecz brak składnych, ciekawych akcji. Po chwili Dominic Calvert-Lewin znalazl się na pozycji spalonej.

2
3
4
4
2
74'

Liverpool FC. Schodzi kontuzjowany: Joel Matip. Wchodzi: Dejan Lovren.

72'

3
70'

I już grają w Liverpoolu. Piłkę z autu wyrzucił Trent Alexander-Arnold.

6
5
1
2
3
69'

"Cooling break" - czyli przerwa na uzupełnienie płynów zarządzona przez arbitra.

2
1
1
2
1
68'

Liverpool FC próbuje zaatakować raz lewą, raz prawą flanką, ale na razie bezskutecznie. Dobrze broni się miejscowa ekipa.

1
1
1
1
1
66'
64'

Alex Oxlade-Chamberlain nieprzepisowo powstrzymywał Lucasa Digne i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

63'

Trent Alexander-Arnold uderzył z rzutu wolnego z około 25 metrów po murze złożonym z piłkarzy Evertonu. Korner dla Liverpoolu.

5
3
2
2
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne, który faulował Mane.

2
1
2
1
2
61'

Richarlison huknął na wiwat z kilku metrów i futbolówkę spod własnej bramki wybije Alisson.

3
1
1
1
1
60'

Everton. Schodzi: Anthony Gordon. Wchodzi: Gylfi Sigurdsson.

1
58'

Everton spokojnie buduje swój atak pozycyjny. Liverpool czeka na to, co zrobi przeciwnik.

1
1
1
3
1
57'

Nieudanie dośrodkowywał Jordan Henderson. Nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

1
1
1
2
1
53'

Rywala sfaulował Sadio Mane i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

3
2
1
5
5
52'

Niecelnie na bramkę Evertonu uderzał Naby Keita i piłkę do gry wprowadzi Jordan Pickford.

4
50'

Przyjezdni wznowili grę od rzutu wolnego. Na razie spokojny początek II połowy zawodów.

4
3
1
1
1
Czy w tym meczu padnie co najmniej jedna bramka?
3
2
46'

Początek drugiej odsłony derbów Liverpoolu.

3
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
4
2
1
1
45'

Mason Holgate zablokował uderzenie Takumiego Minamino z około 10 metrów. Ważna interwencja zawodnika Evertonu.

4
1
43'

Liverpool FC. Schodzi kontuzjowany: James Milner. Wchodzi: Joe Gomez.

41'

Nieźle z rzutu wolnego przymierzył Trent Alexander-Arnold, ale piłkę pewnie złapał Jordan Pickford.

4
40'

Żółtą kartkę za faul na Mane otrzymał Michael Keane.

5
1
2
1
4
40'

Ostatnie fragmenty walki w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajdują się The Toffees.

38'

Strzały (celne):

Everton - 2 (1)

Liverpool FC - 3 (0)

1
4
36'

Groźne uderzenie Richarlison sprzed pola karnego zostało zablokowane. Jednak składna akcja gospodarzy mogła się podobać.

5
3
3
4
1
34'

Nieudanie lewą nową strzelał Roberto Firmino. Brazylijczyk powinien lepiej kończyć tę akcję.

1
3
4
3
33'

Everton rozpoczął rywalizację od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

2
1
1
1
5
32'

Tym razem niecelnie głową na bramkę Liverpoolu uderzał Richarlison i grę wznowi Alisson.

1
3
2
30'

Joel Matip główkował niecelnie po dośrodkowaniu Trenta Alexandra-Arnolda z rzutu wolnego. Piłkę spod własnej bramki wybije Jordan Pickford.

4
4
29'

The Reds wymieniają kolejne podania na połowie Evertonu. Liderzy angielskiej ekstraklasy cierpliwie czekają na swoją okazję do strzelenia gola.

4
4
27'

Everton - 41 proc.

Liverpool FC - 59 proc.

9
3
2
25'

Piłkarze już wznowili grę. Będzie rzut wolny dla miejscowej ekipy.

3
1
1
4
24'

Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów przez zawodników obydwu drużyn.

2
4
2
22'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. W ofensywie znajdują się gospodarze.

1
1
2
1
2
20'

Żółtą kartkę za faul na Richarlisonie otrzymał James Milner.

1
1
1
2
6
20'
4
1
18'

Jordan Pickford pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Trenta Alexandra-Arnolda z prawego skrzydła. Bramkarz szybko wznowił grę, ale Everton stracił futbolówkę.

7
3
3
16'

Liverpool FC ma sporą przewagę optyczną, dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

5
2
5
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
3
1
1
13'

Fatalnie z rzutu wolnego dośrodkowywał Trent Alexander-Arnold i piłkę do gry wprowadzi Jordan Pickford.

3
2
12'

Podopieczni Juergena Kloppa spokojnie budują swój atak pozycyjny. Aktywny jest Takumi Minamino.

5
3
10'

Sprzed pola karnego niecelnie huknął Takumi Minamino. Grę od własnej bramki wznowi Jordan Pickford.

4
5
1
9'

Aktualna tabela Premier League:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo
3
6'

Faulował Fabinho i bęzie rzut wolny dla Evertonu.

4
1
4'

Alisson odbił piłkę do boku po celnym strzale Richarlisona.

3
3'

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników gospodarzy.

3
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.