Premier League: 31. kolejka
24 cze 2020 21:15
90+3'

Strzał młodego Williamsa zza pola karnego po przechwycie piłki wyłapuje bramkarz gości.

2
3
3
4
2
90+2'

Blokowany strzał Salaha i dobitka Williamsa. Ależ tempo Liverpoolu w końcówce!

1
1
2
90'

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

1
2
1
1
1
89'

Przyspiesza Salah, strzela po ziemi. Zostawił nogę jeden z obrońców, przez co piłka nie wpadła do siatki.

1
88'

Trzy rzuty rożne mieli gospodarze, bez zagrożenia tym razem.

1
84'
1
1
1
1
2
84'
1
1
1
1
3
83'

Crystal Palace. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Pierrick Keutcha.

wchodzi Wchodzi
Pierrick Keutcha #40
schodzi Schodzi
1
2
79'

A piłka cały czas krąży 20-30 metrów od bramki Crystal Palace.

1
2
1
6
3
77'

71 procent posiadania piłki ma Liverpool. Totalna dominacja.

5
1
74'
72'

Gra wznowiona i wygląda na to, że Liverpool jest bliżej piątej bramki, niż Crystal Palace pierwszej.

1
1
1
70'

I znów mamy przerwę w grze na uzupełnienie płynów.

2
1
1
1
69'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed Salah.

Podania po trójkącie. Firmino do Salaha, Salah do wbiegającego z lewego skrzydła Mane. Strzał po długim rogu i jest już 4:0.

16
11
2
1
66'
62'

Kolejny raz liverpoolczycy chcieli postraszyć rywali strzałem z dystansu! Salah minimalnie chybił.

3
1
1
1
1
61'

Kolejny raz uaktywnił się Sadio Mane, lecz stracił piłkę przed polem karnym rywali.

1
1
1
59'

Liverpoolowi wciąż mało. Alexander-Arnold znów dośrodkowywał, ale nie zamknął nikt tej centry.

4
3
3
3
3
57'

Maneopanował piłkę przy linii końcowej, odegrał do Wijnalduma na 7. metr, ale ten strzelił prosto w bramkarza.

2
1
1
2
3
56'

Odpowiada strzałem McArthur, ale z celnością na bakier w ekipie z Londynu.

1
1
1
1
3
55'

Gol! Strzelił Fabinho. Asystował mu Jordan Henderson.

Fabinho do Hendersona na lewą stronę, ten oddał piłkę Brazylijczykowi, a znajdujący się na 25. metrze Fabinho zobaczył, że ma dużo miejsca, więc pokusił się o zaskakujący strzał. 3:0!

21
10
3
1
1
53'

Robertson pokusił się o strzał z dystansu, lecz piłka nie poleciała w światło bramki.

2
1
1
2
52'

Oj, ryzykowne podanie do tyłu do Wayne'a Hennessey'ego. Firmino tam czyhał na piłkę i o mało co ją przechwycił.

2
1
50'

Szukał Ayew podaniem Meyera, ale było ono niedokładne.

1
1
48'

Faulowany w ataku Joel Ward. Za bardzo rozpychał się tam Firmino w polu karnym przeciwnika.

3
2
3
2
2
46'

I mało brakowało, a gospodarze rozpoczęliby ją od mocnego uderzenia. Piłka z lewej strony w pole bramkowe minęła dwóch obrońców. Znalazł się tam Salah, ale spóźnił się o pół sekundy.