Strzał Redmonda i słupek ratuje Watford!

1
1
88'

Adams sam na sam z Fosterem, strzał między nogami bramkarza, ale golkiperowi udaje się odbić piłkę!

1
85'

Watford nie oddało w tym meczu ani jednego celnego strzału.

2
2
1
1
83'

CO ZA GOL Z RZUTU WOLNEGO! Piłka poza zasięgiem muru i bramkarza, perfekcyjny strzał!

7
4
1
1
82'

1
80'

Dośrodkowanie z lewej strony, Bednarek wyciąga nogę, by nie pozwolić piłce dotrzeć do Welbecka, ale wbija piłkę do własnej siatki!

2
2
4
9
79'

7
79'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

wchodzi Wchodzi
Ignacio Pussetto #33
schodzi Schodzi
1
1
77'

Problemy zdrowotne Armstronga po jednej z interwencji, rozpadało się też nad stadionem.

1
75'
ZMIANA

Southampton FC. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Che Adams.

74'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Adam Masina. Wchodzi: Jose Holebas.

74'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Joao Pedro.

74'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Will Hughes. Wchodzi: Danny Welbeck.

71'

Katastrofalne wybicie piłki przez graczy Watfordu zgarnia Ings, pędzi w pole karne i strzela po długim słupku. 2:0 dla gości!

2
2
1
1
1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Ings.

6
6
1
68'

Przerwa na picie.

1
1
1
67'

Zauważalny jest brak cierpliwości w grze Watfordu. Chcą szybko pędzić pod bramkę, nie ma komunikacji. Z kolei Southampton gra lżej i swobodniej.

64'
ZMIANA

Southampton FC. Schodzi: William Smallbone. Wchodzi: Stuart Armstrong.

William Smallbone #27
60'

Hughes z woleja zablokowany, potem Deeney przekombinował w dryblingu. Kontra gości powstrzymana bardzo szybko.

1
1
58'

Southampton nastawione defensywnie, ale Watford zupełnie nie ma pomysłu, jak przedrzeć się w pole karne.

53'

W dłuższym ataku Watford, ale nie potrafi zagrać piłkę tak, by pojawiła się szansa na strzał.

2
1
49'

Niedokładna piłka od Ingsa na Longa, wcześniej jakiś uraz Sarra po starciu z Bertrandem.

47'

Zamieszanie w polu karnym Southampton, strzał Sarra zablokowany.

1
1
czas Druga połowa
45'

Doliczono 4 minuty.

45'

Pierwsza połowa bardzo pewna i spokojna w wykonaniu Bednarka.

41'

Rajd Sarra w polu karnym, szarpie się z Bertrandem, piłka ucieka za boisko. Skrzydłowy Watfordu ma pretensje, że nie podyktował arbiter rzutu karnego.

39'

Ostra piłka ze skrzydła od Warda-Prowse'a, blisko niej był Bednarek, ale pewnie łapie Foster.

36'

Ofiarna obrona Warda-Prowse'a, przyjął na głowę bombę z dystansu, na moment stracił kontakt z rzeczywistością.

34'

Sarr kontra Romeu w powietrzu, Hiszpan oberwał ręką w nos, lekarze muszą zatamować krwawienie.

33'

Wysoka piłka od Redmonda z rzutu wolnego ląduje jednak w rękach Fostera.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Dawson.

29'

Przerwa w grze, Long potrzebuje pomocy lekarzy. Gdy skakał do główki, piłkę chciał też zgarnąć jego kolega, William Smallbone, który drasnął go korkami w kolano.

28'

Toczy się akcja Watfordu na połowie rywala, ale "Szerszenie" nie mogą wejść w pole karne. Mało tego - w tym meczu nie oddali jeszcze strzału.

2
25'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
1
24'

Świetna piłka na wbiegającego Warda-Prowse'a, umyka obrońcom, strzela, bramkarz wychodzi... ale gola nie ma! Wydaje się, że powinien być rzut rożny, ale ma zacząć od 5. metra Foster.

2
21'

Seria dośrodkowań graczy Watfordu jednak za wysoka dla Deeneya.

1
17'

Wolny Smallbone w środku zagrywa do Ingsa, ten odskakuje od obrońców i zza pola karnego po ziemi strzela poza zasięgiem rąk bramkarza. 1:0 dla "Świętych"!

1
2
16'
GOOOOOOL!!!

7
7
1
15'

Kombinacyjna akcja gości, piłka trafia do Longa w polu karnym, ale uderzył prosto w ręce Fostera.

12'

Wpada Sarr w pole karne, ale zagrywa w ciemno do kolegów, nikt nie zgarnia piłki.

1
1
9'

Mocniej pressują goście, co sprawia, że coraz częściej Watford gra piłkę przez obrońców. Jednak na razie daleko do stworzenia sytuacji.

6'

Wysoko ustawione jest obrona Watford. Southampton chce grać szybko, ale robi to niedokładnie.

1
3'

Na razie szykuje się mecz walki, bardzo fizyczny, ciężko będzie przejść przez środek boiska.