Wbiega Wood w pole karne, strzela po ziemi, ale świetnie zachowuje się Fabiański!

76'

Piłka w siatce! Ale jest spalony Chrisa Wooda! Minimalnie wysunął się do przodu przy zagraniu Bardsleya.

73'

Ewidentnie Burnley nastawia się na bronienie wyniku, a WHU wciąż nie ma pomysłu na skuteczne zagrożenie Pope'owi.

70'

Oberwał łokciem w powietrzu Tarkowski od Antonio, ale celowości w tym wszystkim nie było.

69'

Faulowany Fabiański w walce w powietrzu. Czas na przerwę na picie.

66'

Dobra dośrodkowanie w pole karne gości, ale pewnie łapie piłkę Pope.

64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fredericks.

West Ham United
62'

Haller w polu karnym, sam na sam, strzela i dobrze interweniuje Pope! To był pierwszy kontakt z piłką rezerwowego napastnika WHU!

1
60'

Strzał Soucka głową leci nad bramką gości.

59'
ZMIANA

Burnley FC. Schodzi: Matej Vydra. Wchodzi: Chris Wood.

58'

Zamknięte Burnley, popełnia proste błędy, paskudny faul Tarkowskiego na Jarmolence.

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał James Tarkowski.

53'

Posiadanie piłki na korzyść "Młotów" (53-47 w proc.), 13 sytuacji w sumie, ale efektów w postaci gola nie ma.

2
2
48'

Płaskie dośrodkowanie McNeila, strzał Vydry w ostatniej chwili odbity przez obrońcę.

46'

Od razu natarcie Burnley, ale graczom WHU udaje się odeprzeć atak.

3
czas Druga połowa
45'

Doliczono dwie minuty.

42'

Sprytny strzał Jarmolenki w polu karnym po ziemi i bardzo dobra interwencja Pope'a!

2
1
40'

Uwaga, Antonio sam na sam i nie trafia! Słupek ratuje Burnley!

1
1
39'

Szybkie dośrodkowanie Taylora, Rodriguez wyprzedza obrońcę i głową strzela na poprzeczkę. Piłka przekracza linię bramkową, Fabiański bez szans. 1:0 dla gości!

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Charlie Taylor.

36'

Próby mocnych dośrodkowań Jarmolenki i Bowena nie docierają do odpowiedniego adresata...

33'

Niski pressing ze strony WHU, Burnley nie wie, jak wejść w pole karne.

2
2
1
1
1
30'

Oba zespoły zaczynają nastawiać się na grę długimi piłkami, ale wciąż tempo rozgrywania jest wręcz ślimacze.

1
26'

Dość czytelnie grają oba zespoły, to ułatwia pracę obrońcom.

1
1
1
1
1
23'

Akurat przerwa na picie. Może coś mają na pobudzenie?

23'

Przydałby się Red Bull piłkarzom, dodałby skrzydeł i szybkości...

20'

WHU w ataku pozycyjnym, Antonio musi wychodzić do rozegrania na nadawać tempo akcji. Jest ciasno.

1
18'

Teraz dłuższy moment, gdy Burnley gra piłką, ale robi to dość wolno.

14'

Miękka wrzutka Fredericksa na nogę Soucka, ale Czech zablokowany. Potem poprawka z lewej strony, piłka znowu dochodzi do Soucka i ponownie dobrze zachowuje się obrona Burnley.

1
1
12'

Strzał głową Vydry bardzo pewnie łapie Fabiański.

2
3
9'

Wysoka piłka od Ogbonny w kierunku Antonio, ale za wysoka. Od bramki goście. Na razie wolne tempo meczu, obie ekipy podchodzą do siebie z respektem.

1
5'

Powoli przesuwa się do przodu West Ham.

1
1
1
1
1
2'

Na razie początek dość fizyczny, dużo walki o górne piłki.

czas Start meczu
18:51

"Młoty" mają dużą szansę na odskoczenie grupie walczącej o utrzymanie. Z kolei Burnley może spróbować jeszcze powalczyć o siódme miejsce, ale musi wygrać.