To ciekawe. Choć Manchester prowadzi grę, to więcej sytuacji miał West Ham.

1
1
1
86'

Ighalo strzela w pierwszym kontakcie z piłką, ale nieczysto trafia w piłkę. Od bramki Fabiański.

1
85'

Manchester United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Odion Ighalo.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Masuaku.

West Ham United
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes. Robi się nerwowo.

Manchester United
74'

Problemy zdrowotne Cresswella, chyba naciągnięty mięsień. Może nie dograć meczu.

72'

Noble wrzuca na głowę Antonio, ale strzał Anglika mocno niecelny.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

68'

Przerwa na picie.

1
1
68'

Rozkręca się WHU. Teraz z dystansu Rice... tuż nad poprzeczką!

1
2
2
3
2
67'

Ostre dośrodkowanie Cresswella, ale za mocne dla Antonio.

2
1
1
62'

Mocny strzał Bowena z ostrego kąta i świetna interwencja de Gei, przeniósł piłkę nad poprzczką!

1
60'

Pogba z dystansu... ale to nie było spodziewane Pogboom.

1
57'

Znowu zamknięty West Ham we własnym polu karnym, prawa strona w Manchesterze lepiej funkcjonuje po przerwie.

1
1
1
1
1
53'

Rajd Bowena zakończony zablokowanym strzałem, potem poprawka Rice'a z woleja ląduje na trybunach.

51'

Klepka Greenwooda z Martialem, płaski strzał Anglika przy bliższym słupku i gol na remis staje się faktem!

3
1
51'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Anthony Martial.

9
6
3
3
6
49'

Manchester gra swoje, WHU wykonuje więcej ruchów do przodu, szczególnie na skrzydłach.

1
46'

Manchester United. Schodzi: Timothy Fosu-Mensah. Wchodzi: Aaron Wan-Bissaka.

czas Druga połowa
45+3'

Spokojny strzał po ziemi Antonio w swoją prawą stronę. De Gea rzucił się w drugą, choć sekundę wcześniej spojrzał w kierunku, w który Antonio strzelił.

3
1
2
45+2'

Gol! Strzelił Michail Antonio.

8
2
1
4
5
45+2'

Niby minuta doliczona, ale wszystko się oczywiście przeciąga.

2
1
2
45+2'

RZUT KARNY DLA WHU!

5
1
10
45'

Bomba Rice'a z rzutu wolnego, Pogba mógł oberwać w głowę. Zasłaniał się rekami. VAR teraz rozpatruje, czy powinien być rzut karny!

1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Timothy Fosu-Mensah.

43'

Wrzutka w pole karne, Antonio skacze ponad Lindelofem, strzela, ale łapie piłkę de Gea!

39'

Wolej Greenwooda zablokowany w polu karnym.

1
1
1
3
1
37'

Sprytne dośrodkowanie Williamsa, wbiega Fosu-Mensah, ale strzela obok bramki, nie trafił czysto w piłkę.

1
37'

Mocny strzał Rashforda i świetnie broni Fabiański!

2
1
34'

Fosu-Mensah szuka klepki z Greenwoodem, jednak świetnie to czyta Soucek i przejmuje piłkę.

1
1
1
32'

Dośrodkowanie, skacze Ogbonna, ale tylko trąci piłkę głową. Od bramki MU.

4
2
2
2
2
31'

Bowen zbiera się do strzału, ale w ostatniej chwili Matić wytrąca mu piłkę spod nóg i wybija za boisko.

2
28'

Trochę wyżej podchodzi WHU, zaczyna pojawiać się na połowie rywala, pod jego polem karnym, nie jest jednak w stanie zagrać tam dobrej piłki.

1
1
1
24'

Fosu-Mensah płasko w pole karne, jest strzał z kilku metrów i mija on bramkę WHU! Sędzia jednak gwiżdże pozycję spaloną bocznego obrońcy gospodarzy. Mamy przerwę na picie.

3
1
1
1
1
21'

W końcu zagrożenie ze strony WHU. Dośrodkowanie na głowę Ogbonny, ale Włoch w powietrzu sfaulował Maguire'a.

1
1
1
18'

Uderzenie Martiala z dystansu ląduje na trybunach.

1
18'

Nieco agresywniej w pressingu zaczyna pracować WHU, ale i tak ma problem z przejęciem piłki.

1
14'

Kapitalna piłka do wybiegającego Fernandesa, ale odskoczyła Portugalczykowi od nogi... Od bramki goście.

1
11'

Ostre dośrodkowanie Cresswella, ale nikt z jego kolegów go nie zgarnia.

1
1
8'

Sprytnie chciał to rozegrać Fernandes, przeciąć dwie linie obrony WHU, ale jeden z defensorów gości na wślizgu w ostatniej chwili przeciął prostopadłe podanie Portugalczyka.

3
7'

Niski pressing WHU, całkowicie schowany na własnej połowie.

1
1
1
5'

Ciągle w ataku pozycyjnym MU, swobodnie rozgrywa piłkę.

2
2
2'

Pierwszy strzał. Uderzał Martial z ostrego kąta, rykoszet od nóg Diopa, ale czujny był Fabiański i odbił piłkę.