Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Aston Villa. Schodzi: Trezeguet. Wchodzi: Anwar El Ghazi.

87'
85'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Declan Rice.

West Ham United bardzo szybko doprowadził do remisu 1:1! Andrij Jarmolenko zszedł na lewą nogę i uderzył z narożnika pola karnego. Piłka po drodze odbiła się od Jacka Grealisha i przelobowała Reinę. Futbolówkę w tej akcji do Ukraińca zagrywał Declan Rice.

6
3
1
4
2
84'

Gol! Strzelił Jack Grealish. Asystował mu John McGinn.

Aston Villa na prowadzeniu 1:0! John McGinn zagrał dokładne podanie do Jacka Grealisha, który uderzył mocno z około 15 metrów i pokonał Łukasza Fabiańskiego. Wydaje się, że w tej sytuacji reprezentant Polski powinien lepiej interweniować, gdyż piłka po jego ręce wpadła do siatki.

3
3
2
3
82'

Groźnie, płasko z ostego kąta uderzył Keinan Davis, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Fabiańskiego.

1
1
81'

Manuel Lanzini z rzutu wolnego z około 17 metrów trafił prosto w mur złożony z zawodników Aston Villi.

78'

Nad bramką gospodarzy z mniej więcej 12 metrów uderzył Jack Grealish.

76'

Declan Rice huknął na wiwat i grę od własnej bramki wznowi Pepe Reina.

75'

Obecne wyniki (Arsenal FC vs Watford FC 3:1 i Everton vs AFC Bournemouth 1:2) sprawiają, że Aston Villa aktualnie utrzymuje się w Premier LeagueWest Ham United już wcześniej zapewnił sobie pozostanie w angielskiej ekstraklasie.

1
1
72'

Na boisku od pewnego czasu wieje nudą. Brak składnych, ciekawych akcji z obu stron.

1
1
1
1
2
70'

1
68'
65'

1
63'

Mnożą się faule z obydwu stron. Tym razem przewinił Declan Rice.

2
61'

Andrij Jarmolenko trafił z rzutu wolnego tylko w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Reinę.

60'

Gospodarze rozgrywają atak pozycyjny, a goście bronią się niemal całą drużyną.

58'

Faulował Mbwana Samatta i będzie rzut wolny dla West Hamu.

56'

Młoty spokojnie wymieniają kolejne podania na połowie Lwów.

54'

Tabela Premier League LIVE:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fredericks, który sfaulował Grealisha.

West Ham United
50'

Łukasz Fabiański pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Polak na razie broni bez zarzutów.

1
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji w Londynie.

1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

44'

Groźnie z około 11 metrów strzelał Jack Grealish, ale pewnie futbolówkę chwycił Łukasz Fabiański.

43'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. W posiadaniu piłki są gospodarze.

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mbwana Samatta.

41'

Faulowany był Mark Noble i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Młotów.

39'

Strzały (celne):

West Ham United - 3 (0)

Aston Villa - 3 (1)

37'

Goście bez pośpiechu wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

2
2
2
2
2
35'

Ryan Fredericks świetnie zagrał w defensywie i rozbił atak rywala lewym skrzydłem.

33'

Declan Rice uderzył bardzo niecelnie z dystansu i piłkę spod własnej bramki wybije Pepe Reina.

1
31'

Aktualnie Watford FC przegrywa z Arsenalem 0:2, co jest dobrym wynikiem dla Aston Villi. Natomiast AFC Bournemouth prowadzi z Evertonem 1:0.

29'

Aktywny jest Jack Grealish, który stara się napędzać ataki przyjezdnych.

27'

Piłkarze już wrócili do gry. Przy futbolówce znajdują się gospodarze.

25'

Sędzia zarządził cooling break, czyli przerwę na uzupełnienie płynów.

2
2
2
2
2
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michail Antonio.

23'

Aston Villa próbowała odważniej zaatakować lewą flanką, jednakże bezskutecznie.

21'

Spokojnie swój atak pozycyjny rozgrywają londyńczycy, którzy szukają swojego pierwszego trafienia podczas tej potyczki.

17'

Niecelnie sprzed pola karnego huknął John McGinn i grę od własnej bramki wznowi Łukasz Fabiański.

15'

Celnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła główkował Mbwana Samatta, a piłkę pewnie złapał Łukasz Fabiański.

1
1
1
1
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
12'

W dobrej sytuacji minimalnie przestrzelił Michail Antonio. Było o krok od gola dla Młotów.

2
1
1
1
1
11'

West Ham United - 30 proc.

Aston Villa - 70 proc.

1
1
9'

Michail Antonio był faulowany i będzie rzut wolny dla WHU.

2
1
1
1
1
8'

Dobra wiadomość dla walczącej o utrzymanie Aston Villi: Watford FC od 4. minuty przegrywa z Arsenalem 0:1. Bramkę dla Kanonierów z rzutu karnego zdobył Pierre-Emerick Aubameyang.

1
1
6'

Aktualna tabela Premier League:

4'

Goście rozpoczęli grę od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

3'

Początek spotkania należy do przyjezdnych, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

czas Start meczu
16:11

W podstawowym składzie West Hamu United znalazł się polski bramkarz Łukasz Fabiański.

2
1
Czy West Ham United pokona Aston Villa?
16:11

Potyczkę poprowadzi sędzia Michael Oliver.

16:11

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 38. kolejki Premier League West Ham United - Aston Villa. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 17:00.