11 sie 2019 17:45
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Martin.

Jeszcze jeden cios zadany przeciwnikowi w doliczonym czasie. Zmiennik strzelił na 4:1 mimo towarzystwa Martina Dobrotki.

2
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
1
2
1
87'
ZMIANA

Podbeskidzie. Schodzi: Karol Danielak. Wchodzi: Ivan Martin.

1
84'

Mało atrakcyjny fragment spotkania. Drużyna z Mielca dostała piłkę od przeciwnika i nie ma pomysłu, co z nią zrobić.

1
1
1
1
2
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Figiel za faul na Grzegorzu Tomasiewiczu.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Dobrotka za faul na Marko Roginiciu.

Martin Dobrotka #4
Stal Mielec
78'

Stal Mielec na połowie przeciwnika, ale ma tam problem z przeprowadzeniem skutecznego ataku.

1
75'

Karol Danielak bohaterem tego spotkania. Stal Mielec nie ma argumentów, żeby odpowiedzieć na hat-tricka przeciwnika.

1
1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Danielak.

Fantastyczne uderzenie! Druga bramka zdobyta przez Karola Danielaka zza pola karnego. W sumie już hat-trick. Skrzydłowy idealnie ułożył ciało i huknął w okienko bramki z półwoleja. Dłonie same składają się do oklasków.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Soljić za ostry wślizg.

70'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Adrian Paluchowski. Wchodzi: Josip Barisić.

67'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Mateusz Mak.

66'

Płaskie zagranie w pole karne Łukasza Sierpiny. Z trudem wyratowali się przyjezdni, którzy nieomal wpakowali piłkę do własnej bramki.

62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Danielak. Asystował mu Filip Modelski.

Świetna akcja bramkowa Podbeskidzia. Po wymianie podań Filip Modelski znalazł się w polu karnym Stali, wygrał pojedynek fizyczny z Josipem Soljiciem, a na dodatek wykonał przemyślane podanie w centralną część pola karnego. Karol Danielak dopadł do piłki i strzałem po ziemi dał prowadzenie Góralom.

4
1
1
1
61'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Chwila dla mielczan na złapanie oddechu po kwadransie niemal nieustanniego naporu Górali.

komentarz

1
57'

Podbeskidzie jest niebezpieczne, a Stal Mielec stąpa po cienkim lodzie.

55'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Łukasz Janoszka. Wchodzi: Andreja Prokić.

52'

Ratunkowa interwencja Josipa Soljicia we własnym polu karnym. Przeciął płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Marko Roginicia.

51'

Przekombinowali podopieczni Krzysztofa Brede. Podanie do Karola Danielaka od Łukasza Sierpiny, który powinien strzelić. Później już rozpaczliwe dośrodkowanie nie sprawiło problemu Stali.

49'

Karol Danielak próbował strzelić drugiego gola w tym meczu. Ponownie uderzenie zza pola karnego. Tym razem nie dał się pokonać czujny na linii bramkowej Seweryn Kiełpin.

48'

Stal Mielec wymieniła podania po wznowieniu gry. Drużyna z Podkarpacia nie przedostała się w pole karne Podbeskidzia.

46'

1
45'

Doliczona minuta.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Dmytro Baszłaj za faul na Bartoszu Nowaku.

Dmytro Baszłaj #20
1
40'

Nabrało rumieńców to spotkanie. Po wrzutce Krystiana Getingera z rzutu wolnego główkował Adrian Paluchowski. Niewiele zabrakło mu do strzelenia drugiego gola.

39'

Seweryn Kiełpin ratował Stal Mielec po dośrodkowaniu Filipa Modelskiego i strzale głową Marko Roginicia. Podbeskidzie Bielsko-Biała nagle rozwinęło skrzydła.

37'

Interwencja Josipa Soljicia we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

35'
GOOOOOOL!!!

Jak to często bywa, kiedy nie zanosi się na wyrównanie, staje się ono faktem. Karol Danielak huknął na 1:1 zza pola karnego. Kompletnie pogubili się we własnej szesnastce Maciej Urbańczyk oraz Lukas Bielak. Piłka trafiła pod nogi Danielaka, który wymierzył odpowiednią karę za błąd. Mecz ewidentnych pomyłek.

7
4
4
1
2
33'

Bardzo nieudane przyjęcie zawodnika Podbeskidzia Bielsko-Biała blisko linii bocznej boiska. Zbyt nerwowo gospodarze i na razie nie zanosi się na wyrównanie.

1
1
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Roginić za faul na Josipie Soljiciu.

Marko Roginić #95
1
28'

Nieudane podanie Łukasza Sierpiny w pole karne. W zupełnie innym miejscu znajdował się Marko Roginić.

26'

Łukasz Janoszka na minimalnym spalonym. Jeszcze zanim usłyszał gwizdek sędziego oddał uderzenie w interweniującego Martina Polacka.