Po wstrzeleniu Valerijsa Sabali posunął wślizgiem po boisku Marquitos. Hiszpan minimalnie spóźnił się do piłki i nie wpakował jej z bliska do siatki.

O. Grudziądz. Schodzi: Omran Haydary. Wchodzi: Elvir Maloku.

Elvir Maloku #19
schodzi Schodzi
1
87'

Adrian Purzycki szarżował i wpadł w pole karne przeciwnika. Był blisko przeciwnik i w jego nogi trafił młody pomocnik.

2
85'

Ostatnie szanse obu drużyn na rozstrzygniecie meczu. Zmiennicy starają się jeszcze wpłynąć na sytuację i zaznaczyć mocnym akcentem swoją obecność na murawie.

1
84'

Olimpia Grudziądz domagała się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Gwizdek sędziego milczał.

1
3
82'
80'

Publiczność czeka na jeszcze jakiś przełom w tym spotkaniu. Piłkarze nie przebierają w środkach. Żadna drużyna nie ma zamiaru zejść z boiska bez choćby punktu.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Mijusković za faul na Omranie Haydarym.

74'

Lukas Duriska strącił piłkę w kierunku bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Miedź Legnica ratowała się wybiciem z okolic linii bramkowej. Zapachniało ponownym prowadzeniem beniaminka.

2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Pikk za faul na skrzydle.

Miedź Legnica
2
70'

Remigiusz Szywacz faulował blisko narożnika pola karnego Patryka Makucha. Tym razem Miedzianka nie potrafiła spożytkować stałego fragmentu.

2
68'

Trochę spokojniejszy fragment w generalnie żywym meczu. Miedź Legnica stara się zorganizować do decydującego szturmu.

2
1
63'

Olimpia złapała drugi oddech w Legnicy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko oddania strzału był Sebastian Kamiński.

5
1
2
komentarz

1
61'

Nareszcie odpowiedzieli grudziądzanie. Omar Monterde trafił w bramkarza z rzutu wolnego. Łukasz Załuska już chyba zapomniał o swoich potwornych błędach z początku meczu. Na dodatek nie przeszkadza mu już słońce.

3
58'

Kompletnie oszołomieni są podopieczni Jacka Trzeciaka po przerwie. Krzysztofowi Danielewiczowi zabrakło niewiele do oddania strzału z bliska do bramki.

2
1
1
55'

Patryk Makuch strzelił w słupek. Miedź Legnica była centymetry od wyjścia na prowadzenie. Młodzieżowiec uderzył płasko tuż zza pola karnego i jego pomyłka była nieznaczna.

2
52'

Akcja indywidualna Henrika Ojamyy zakończona niecelnym uderzeniem. Estończyk w swoim stylu robi różnicę, ale ma problem ze skutecznością.

1
50'

Marquitos popisał się strzałem z rzutu wolnego. Miedź ma coraz lepszy wynik.

1
48'

Gol! Strzelił Marquitos.

Bezsensowne przewinienie Joao Criciumy i jest wyrównanie. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Marquitos i zachwycił publiczność w Legnicy dokładnym uderzeniem z 20. metra. Hiszpan przymierzył ponad murem w narożnik bramki Łukasza Sapeli. Miedź Legnica zlikwidowała prowadzenie Olimpii Grudziądz.

7
3
1
1
47'

Przewinienie blisko linii pola karnego. Joao Criciuma nie potrafił zgodnie z przepisami powstrzymać Henrika Ojameę.

1
46'

komentarz

45'

Mogło być wyrównanie jeszcze w pierwszej połowie. Henrik Ojamaa trafił w przeciwnika, a rykoszet nie okazał się szczęśliwy dla Miedzi Legnica.

41'

Artur Pikk przebiegł się przed polem karnym przeciwnika po dobrym odbiorze. Mocne uderzenie bocznego defensora obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Łukasza Sapeli.

1
40'

Dzięki Pawłowi Zielińskiemu wynik ponownie jest na styku.

1
1
1
38'

Gol! Strzelił Paweł Zieliński.

Mecz koszmarnych błędów. Piłkarze nie dają za wygraną w konkursie na najbardziej absurdalne zachowanie w obronie i jak największą pomoc przeciwnikowi w strzeleniu gola. Ariel Wawszczyk miał odegrać głową do Łukasza Sapeli, a podał Pawłowi Zielińskiemu, który z bliska strzelił gola kontaktowego.

5
3
3
1
2
37'

Łukasz Sapela poradził sobie z dośrodkowaniem Henrika Ojamyy, któremu za dużo swobody na lewym skrzydle dał Damian Ciechanowski.

1
1
35'

Pokazał się Omran Haydary, po którego uderzeniu interweniował Łukasz Załuska. Tym razem nienaganne zachowanie doświadczonego bramkarza.

1
1
1
1
32'

Dominik Nowak wygląda na mocno zafrasowanego, przysiadł na ławce rezerwowych i rozmawia ze swoimi współpracownikami.

1
30'

Olimpia prowadzi 2:0, a lider klasyfikacji strzelców Omran Haydary nie miał udziału przy ani jednym golu.

29'

Kolejna akcja Biało-Zielonych. Po podaniu Konrada Handzlika futbolówka uciekła w dłonie Łukasza Załuski, który nie pozwolił na uderzenie Joao Criciumie.

26'

Miedź ospała po przerwie reprezentacyjnej i czas jej ucieka.

1
1
24'

Niebezpieczne zderzenie w polu karnym Olimpii Grudziądz. Na szczęście kolizja Krzysztofa Danielewicza z Damianem Ciechanowskim nie poskutkowała groźnym urazem żadnego z poszkodowanych.

23'

Rzut wolny dla Miedzi Legnica po faulu Remigiusza Szywacza na Jakubie Łukowskim. Krzysztof Danielewicz postanowił sprawdzić strzałem czujność Łukasza Sapeli. Bramkarz z Grudziądza nie pozwolił sobie na błąd.

20'

Olimpia inteligentnie utrzymuje się w posiadaniu piłki i nie pozwala przeciwnikowi na złapanie dobrego tempa.