GKS Bełchatów. Schodzi: Mateusz Marzec. Wchodzi: Mateusz Szymorek.

Żółtą kartkę otrzymał Marquitos za faul.

Miedź Legnica
87'

Gol! Strzelił Dawid Kort.

Miękkie uderzenie pomocnika Miedzi Legnica i piłka wylądowała w bramce beniaminka. Dawid Kort doprowadził do wyniku 1:1 w końcówce podstawowego czasu.

1
1
86'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Krzysztof Wołkowicz.

Miedź Legnica ma rzut karny za faul Krzysztofa Wołkowicza na Dawidzie Korcie. Na dodatek boczny defensor jest już w drodze do szatni.

1
1
1
83'
83'

GKS Bełchatów. Schodzi: Emile Thiakane. Wchodzi: Wiktor Putin.

Wiktor Putin #15
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Wołkowicz.

1
1
81'

Przewinienie Krzysztofa Wołowicza na Marquitosie blisko linii pola karnego bełchatowian.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Małachowski za przewinienie taktyczne.

79'

Przerwa w grze spowodowana urazem Michała Kołodziejskiego. Prawdopodobnie były zawodnik Elany Toruń wysłał sygnał trenerowi Arturowi Derbinowi, że jest w stanie pozostać na murawie.

78'

Paweł Lenarcik nie miał problemu ze złapaniem piłki po strzale Dawida Korta. Miedź Legnica chyba rozpoczęła ostateczny szturm na bramkę Brunarnych.

1
75'

72'

Miedź Legnica odbija się od defensywy przeciwnika. Trener Dominik Nowak przygotowuje do wprowadzenia z ławki rezerwowych na boisko Valerijsa Sabali.

2
2
70'

GKS Bełchatów prowadzi i jest blisko zwycięstwa.

1
1
2
2
66'

Gol! Strzelił Dawid Kocyła. Asystował mu Krzysztof Wołkowicz.

GKS Bełchatów na prowadzeniu! To Brunatni przetrwali szturm przeciwnika i znaleźli odpowiedni moment do ataku. Dawid Kocyła strzelił gola z bliska po płaskim dośrodkowaniu Krzysztofa Wołkowicza. Kompletnie pogubili się Łukasz Załuska, Nemanja Mijusković oraz Damian Byrtek.

GKS Bełchatów
1
5
63'

Mateusz Marzec strzelił z rzutu wolnego po ziemi. Łukasz Załuska odbił piłkę przed siebie, gdzie szansę na wykonanie dobitki miał Paweł Czajkowski. Z asekuracją zdążyli w ostatnim momencie broniący legniczanie.

1
1
1
1
2
61'

Po wrzutce z rzutu wolnego walka w powietrzu. Emile Thiakane zderzył się z Nemanją Mijuskoviciem. Zdaniem sędziego to było męskie starcie, zgodne z przepisami piłkarskimi.

1
1
60'

58'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Warcholak za faul na Mateuszu Marcu.

1
1
1
1
1
55'

Przedziwne zachowanie Pawła Zielińskiego. Stał sam kilka metrów przed bramką GKS-u Bełchatów, jednak jakby zaskoczony, oddał chaotyczne, nieprzygotowane i niecelne uderzenie. Świetna szansa na gola dla Miedzi Legnica zmarnowana.

1
1
1
1
1
54'

Na serię ataków przyjezdnych odpowiedział Mateusz Marzec. Piłka po strzale czołowego piłkarza ofensywnego ligi przeleciała nieznacznie obok bramki Łukasza Załuski.

1
2
1
1
1
52'

Marquitos zatrudnił strzałem Pawła Lenarcika. Tym razem interweniował bez zarzutu bramkarz z Bełchatowa.

3
3
2
2
2
50'

Paweł Lenarcik nie zachowuje się w tym meczu pewnie we własnej bramce. Była jedna niepewna interwencja po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a przed momentem otworzył drogę do bramki Patrykowi Makuchowi swoim niezgrabnym podaniem. Szczęśliwie dla bramkarza Brunatnych napastnik Miedzianki jest nieskuteczny.

1
1
1
1
2
48'

Gra wznowiona, a ochotę na pokonanie bramkarza przeciwnika miał Dawid Kocyła. Między nim a Łukaszem Załuską znalazła się grupka legniczan i nie pozwolili na zmianę wyniku.

2
46'

Druga połowa.

1
20:23

20:23

Czy ciekawa, to trudno przyznać, ale że bezbramkowa to bezsprzeczne.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
43'

Paweł Lenarcik miał problem z unieszkodliwieniem piłki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Jednocześnie miał szczęście, że za plecami nie miał przeciwnika zdolnego do strzelenia gola.

40'

Także GKS Bełchatów stworzył sytuację podbramkową. Artur Derbin bije brawo swoim podopiecznym, a przede wszystkim Mikołajowi Grzelakowi, który strzelił zza pola karnego nieznacznie obok słupka.

39'

Zapachniało prowadzeniem Miedzi Legnica! Patryk Makuch nieomal wpakował piłkę z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Jakuba Łukowskiego. Blisko młodego napastnika Miedzi Legnica znajdował się defensor i nie pozwolił na spokojne przymierzenie.

1
35'

Krzysztof Wołkowicz był cały czas blisko przeciwnika i nie pozwolił na dośrodkowanie z prawego skrzydła. Na dodatek futbolówka odbiła się jako ostatnia od Jakuba Łukowskiego i została ona przyznana gospodarzom.

30'

Zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka spadła między zaskoczonymi bełchatowianami, ale odpowiednio zareagowali i nie pozwolili na uderzenie żadnemu piłkarzowi Miedzi Legnica.

28'

Jakub Łukowski poczęstował uderzeniem z dystansu Pawła Lenarcika. Wyraźnie zbyt delikatnie kopnięta piłka wylądowała w koszyczku golkipera Brunatnych.

27'

Dawid Kocyła wystartował do piłki po solowym rajdzie oraz płaskim dośrodkowaniu Emila Thiakane. Niewiele zabrakło najbardziej wysuniętemu zawodnikowi z Bełchatowa do oddania strzału.

26'

Łukasz Załuska wznowił grę dalekim wykopem. Piłka przetransportowana na połowę zespołu z Bełchatowa, gdzie od nowa rozgorzała walka o panowanie na boisku.

21'

Jakub Łukowski zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego. Niezła próba, piłka ominęła mur bełchatowian, ale nie zaskoczyła czujnego na linii bramkowej Pawła Lenarcika.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Biel za faul na Dawidzie Korcie.

1
18'

Nikt nie podejmuje w tym meczu ryzyka i nie potrafi zdominować swojego przeciwnika. Dużo bezpardonowej rywalizacji o panowanie w centralnej części boiska.

1
15'

W odpowiedzi GKS Bełchatów. Po stałym fragmencie dośrodkowanie w pole karne Miedzi Legnica i próba strzelenia gola przewrotką przez Marcina Grolika. Łukasz Załuska musiał być czujny między słupkami.

1
1
1
1
1
13'

Sędzia przerwał grę, ponieważ zauważył, że szarżujący na połowie beniaminka Patryk Makuch wybiegł z piłką poza boisko. W tej sytuacji grę wznowił od własnej bramki Paweł Lenarcik.

10'

Ataki obu drużyn nie kończą się dobrymi uderzeniami. Miedź Legnica nie ma przynajmniej na razie kontroli nad tym pojedynkiem.