Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Damian Jakubik za faul na Jakubie Łukowskim.

2
1
86'

Gol! Strzelił Maciej Górski. Asystował mu Mateusz Cichocki.

Piłka znalazła się w bramce Miedzi Legnica w końcówce podstawowego czasu. Po stałym fragmencie gry Mateusz Cichocki zagrał wzdłuż linii bramkowej do Macieja Górskiego. Były napastnik Chrobrego Głogów przypomniał o sobie na Dolnym Śląsku.

6
1
4
84'

Maciej Górski główkował w Łukasza Załuskę po zagraniu Adama Banasiaka z rzutu wolnego.

1
82'
80'
1
1
1
1
1
79'

Dawid Kort na spalonym w momencie podania Patryka Makucha. Piłkarze Miedzi Legnica nie potrafili dobrze rozegrać kontrataku.

1
1
2
1
2
77'

Marcin Warcholak interweniował szczupakiem na linii bramkowej po strzale Patryka Mikity. Ogromna liczba szans Radomiaka i piłka nadal nie znalazła się w bramce Miedzi Legnica. Gospodarze mają furę szczęścia, ale też determinacji w obronie.

2
1
1
1
1
74'

Radomiak. Schodzi: Meik Karwot. Wchodzi: Damian Nowak.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Meik Karwot za protestowanie.

70'

Rafał Makowski prowadzi bombardowanie bramki Miedzi Legnica. Cała seria uderzeń pomocnika Radomiaka, jednak żadne z nich do siatki. Łukasz Załuska ma już dość, ponieważ gospodarze igrają z ogniem.

65'

Mateusz Kochalski poradził sobie z ostro bitą z rzutu wolnego piłką. Próbował go zaskoczyć Jakub Łukowski.

64'

Multum sytuacji podbramkowych, aż nazbyt rozrywkowy futbol proponują piłkarze w Legnicy, denerwują się szkoleniowcy na swoich obrońców.

1
2
1
1
1
61'

Najwyraźniej Mateuszowi Kochalskiemu jest jeszcze za mało wrażeń, ponieważ swoim podaniem stworzył sytuację podbramkową Krzysztofowi Danielewiczowi. Następnie bramkarz Radomiaka sam ugasił wywołany przez siebie pożar. Beniaminek odpowiedział niecelnym uderzeniem Macieja Górskiego.

3
2
2
2
2
60'

Kwadrans po przerwie równie dynamiczny jak pierwsza połowa. Zapracowani po obu stronach boiska są Łukasz Załuska i Mateusz Kochalski.

komentarz

1
1
1
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Mijusković za wcześniejszy faul.

54'

Łukasz Załuska nie kapituluje, choć zawodnicy Radomiaka oddają mnóstwo uderzeń po powrocie z szatni na boisko.

1
52'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Henrik Ojamaa!

Bardzo złe uderzenie z rzutu karnego. Henrik Ojamaa chciał posłać piłkę w narożnik bramki odsłonięty przez Mateusza Kochalskiego, ale spektakularnie spudłował.

Miedź Legnica
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grudniewski za faul w polu karnym na Jakubie Łukowskim.

1
1
50'

Gorąco też po przeciwnej stronie boiska. Rafał Makowski zatrudnił płaskim strzałem Łukasza Załuskę. Jeszcze dobitka po niepewnej interwencji doświadczonego golkipera, jednak Patryk Mikita uderzył na wiwat.

49'

Adrian Purzycki strzelił nieznacznie obok bramki po podaniu Dawida Korta. Cała defensywa Radomiaka została wymanewrowana jednym zagranie przez zawodnika, który asystował już przy dwóch golach.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik za faul na Henriku Ojamiee.

2
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
1
46'

Radomiak. Schodzi: Mateusz Michalski. Wchodzi: Patryk Mikita.

46'

Radomiak. Schodzi: Michał Kaput. Wchodzi: Adam Banasiak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michał Kaput #11
komentarz

Miedź Legnica wysoko prowadzi.

1
Czy Radomiak odpowie minimum golem po przerwie?
1
1
komentarz

45'

Doliczona minuta.

42'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Maciej Śliwa.

Miedź Legnica demoluje przeciwnika. Maciej Śliwa wyłuskał piłkę po własnym strzale, wymanewrował dwóch radomian i podał do Jakuba Łukowskiego. Były zawodnik Olimpii Grudziądz oddał strzał z kilkunastu metrów, a piłka odbiła się jeszcze fartownie dla Miedzi od Mateusza Cichockiego zanim znalazła się w siatce.

2
2
1
42'

Miedź Legnica opanowała sytuację na własnej połowie i przybliża się do końca pierwszej połowy. Priorytetem gospodarzy jest zejście do szatni przynajmniej z obecną zaliczką.

39'

Zakotłowało się w okolicy bramki Radomiaka po dośrodkowaniu Pawła Zielińskiego z prawego skrzydła. Możliwość oddania strzału z bliska mieli Dawid Kort oraz Henrik Ojamaa.

35'

Akcja Radomiaka przeprowadzona z wykorzystaniem prawego skrzydła. Beniaminek wywalczył korner, po którym Leandro posłał przeciągnięte dośrodkowanie poza boisko.

1
1
1
1
1
34'

Adrian Purzycki strzelił drugiego gola beniaminkowi.

1
32'

Radomiak obudził się i zaczął stwarzać sytuacje podbramkowe. Łukasz Załuska ma pretensje do swoich obrońców. Przed momentem odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko po strzale zza pola karnego Rafała Makowskiego.

1
29'

Leandro wszedł w pojedynek blisko linii pola karnego, znalazł miejsce do uderzenia i posłał futbolówkę lewą stopą nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Łukasza Załuskę.

1
28'

Łukasz Załuska interweniował na przedpolu i zatrzymał futbolówkę po podaniu Michała Kaputa w kierunku Mateusza Michalskiego. Pomocnikowi Radomiaka nie udało się oddać strzału w sytuacji sam na sam.

25'

24'

Zaostrzyła się gra w Legnicy. Miedź nie pozwala rozpędzić się rozdrażnionym przeciwnikom.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Danielewicz za faul na Leandro.

1
1
1
1
2
19'

Ponownie szansa na gola dla Miedzi Legnica. Jakub Łukowski nie wykorzystał jej, ponieważ strzelił z rzutu wolnego w gąszcz zawodników Radomiaka.

1
1
1
1
2
17'

Gol! Strzelił Adrian Purzycki. Asystował mu Dawid Kort.

Druga bramka dla Miedzi Legnica. Adrian Purzycki nie miał obok siebie ani defensora, ani bramkarza i główkował z bliska do siatki po dośrodkowaniu Dawida Korta z rzutu rożnego. Gospodarze rozpędzeni, a ich przewaga rośnie.

5
3
1
4
15'

Paweł Zieliński strzelcem pierwszego gola.

1
12'

Gol! Strzelił Paweł Zieliński. Asystował mu Dawid Kort.

Drużyna z Legnicy na prowadzeniu dzięki płaskiemu strzałowi z kilkunastu metrów Pawła Zielińskiego. Boczny defensor został uruchomiony przytomnym podaniem przez Dawida Korta, następnie wbiegł w pole karne, a że radomianie byli daleko, miał czas na przymierzenie w narożnik bramki.

7
4
2
3
5
11'

Leandro strzelił nieznacznie obok słupka bramki Miedzi Legnica. Najlepszy snajper drugoligowych boisk nieomal przymierzył zza pola karnego.

1
8'

Dwa zagrania w pole karne Radomiaka w wykonaniu Marcina Warcholaka. Najpierw wrzucił piłkę z autu, a następnie posłał wstrzelenie w kierunku bramki z rzutu rożnego.

7'

Mateusz Cichocki dopadł do piłki po wrzutce z rzutu wolnego i główkował nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Łukasza Załuskę.

1
6'

Niebezpieczne odegranie od własnego zawodnika do Mateusza Kochalskiego. Blisko przechwycenia zmierzającej do bramkarza Radomiaka piłki był Dawid Kort.

1
1
1
1
1
5'

Początek bez sytuacji podbramkowych. Miedź Legnica w niebieskich strojach, a Radomiak w zielonych koszulkach i białych spodenkach.

1
1
1
1
1
Czy Miedź Legnica wygra mecz z Radomiakiem?

12:04

Radomiak w przeciwieństwie do Miedzi pożegnał się z Totolotek Pucharem Polski. Podopieczni Dariusza Banasika przegrali 1:2 z GKS-em Tychy na własnym stadionie, choć jako pierwsi strzelili gola w tym spotkaniu.

1
1
1
1
1
12:04

Miedź traci sześć punktów w tabeli do liderującego Radomiaka. W razie porażki będzie mieć pokaźną stratę do rewelacyjnego beniaminka z województwa mazowieckiego. Radomianie zamierzają oczywiście uciekać spadkowiczowi z PKO Ekstraklasy.

1
1
1
1
1
12:04

Miedź Legnica to jedna z dwóch wciąż niepokonanych drużyn na własnym stadionie. Bilans podopiecznych Dominika Nowaka w roli gospodarzy to cztery zwycięstwa i dwa remisy. Na dodatek w środku tygodnia, grając u siebie, wyeliminowali GKS 1962 Jastrzębie z Totolotek Pucharu Polski.