Fortuna I liga: 18. kolejka
17 lis 2019 12:40
90+5'

Gol! Strzelił Andreja Prokić.

Stal Mielec potwierdziła wyższość drugim golem w doliczonym czasie. Goście wybiegli całą ławą przeciwko jednemu Adrianowi Lisowi, a Andreja Prokić postanowił nie kombinować, a samego strzelić na 2:0.

17
8
4
4
9
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Urbańczyk za przewinienie taktyczne.

1
1
2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
2
90'

Szybki wypad zespołu z Podkarpacia. Przynajmniej do czasu, ponieważ w pewnym momencie zwolnił i nie potrafił podwoić przewagi.

1
86'

Stal Mielec była na połowie poznaniaków, gdzie nie udało jej się spożytkować rzutu wolnego. Ostatecznie piłka trafiła w posiadanie Warty po przewinieniu Grzegorza Tomasiewicza.

1
84'

Stal Mielec. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Lukas Bielak.

80'

Grzegorz Tomasiewicz interweniował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Żadnemu z poznaniaków nie udało się zachować lepiej w powietrzu niż skrzydłowemu z Mielca.

3
2
2
2
2
78'
77'

Mateusz Kupczak był blisko wyrównania! Po interwencji Damiana Primela piłka odbiła się jeszcze od słupka. Bramkostrzelny pomocnik mierzył po ziemi z okolicy linii pola karnego.

76'

Bez efektu bramkowego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Stal Mielec ma nadal skromne prowadzenie i jest zagrożona.

75'

Grzegorz Tomasiewicz nie przymierzył z kilkunastu metrów do bramki Adriana Lisa. Piłka trafiła w blokującego zawodnika Warty Poznań. Łupem zespołu z Podkarpacia był wyłącznie korner.

2
1
72'

Stal Mielec. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Łukasz Janoszka.

69'

Wrzutka Roberta Janickiego wybita zbyt krótko, więc otworzyła się szansa na oddanie uderzenia przed Michałem Jakóbowskim. Ten zawodnik najczęściej próbuje pokonać Damiana Primela, ale nie imponuje skutecznością.

2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Soljić za faul na Jakubie Kuzdrze.

1
66'

Aleks Ławniczak zameldował się w polu karnym Stali Mielec. Po dośrodkowaniu posłanym przez Roberta Janickiego srodkowemu defensorowi nie udało się oddać uderzenia.

1
1
63'

Fragment meczu bez ładu i składu. Stal Mielec przeniosła piłkę na połowę przeciwnika, ale jest daleko od bramki Adriana Lisa.

1
1
1
1
1
61'

Warta Poznań jest aktywniejsza w ofensywie, ale minęła godzina i na prowadzeniu nadal Stal Mielec.

2
1
1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kiełb za ostry faul na Andreji Prokiciu.

Warta Poznań
1
1
55'

Łukasz Trałka główkował poza lustro bramki po dośrodkowaniu Roberta Janickiego z rzutu rożnego.

1
53'

To spotkanie jest coraz ciekawsze. Tomasz Boczek agresywnie zaatakował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i oddał strzał nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Damiana Primela.

52'

Faul Josipa Sojlicia i szansa dla podopiecznych Piotra Tworka z rzutu wolnego. Pomocnik Stali Mielec sam ugasił pożar, który wzniecił i wyekspediował futbolówkę na korner.

1
50'

Ogromna szansa Michała Jakóbowskiego po płaskim podaniu Roberta Janickiego. Warciarzom zabrakło pół metra do wyrównania. Strzelcowi utrudnił do maksimum wpakowanie piłki do siatki Szymon Stasik.

2
1
48'

Tym razem Krystian Getinger sfaulowany przez Mariusza Rybickiego. Pojedynki tych zawodników są częstym obrazkiem. W pierwszej połowie skrzydłowy Warty Poznań przepuścił piłkę między nogami doświadczonego defensora, co pogrzało temperaturę ich rywalizacji.