78'

Gettinger uderzył z rzutu wolnego, ale ponad bramką bielszczan.

77'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Filip Modelski. Zawodnik Podbeskidzia wyleciał z boiska za faul taktyczny.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
3
1
2
3
76'

Już tylko niewiele ponad kwadrans ma Podbeskidzie na uratowanie punktu. Goście wkrótce muszą zacząć więcej ryzykować w tyłach.

74'

Powinno być 2:2! Do dogrania doszedł Danielak, który uderzył tym razem celnie, ale w bramkarza!

70'

Strzelał Sierpina, jednak wprostr w dobrze ustawionego Primela.

69'

Podbeskidzie. Schodzi: Konrad Sieracki. Wchodzi: Mateusz Sopoćko.

Konrad Sieracki #27
67'

Piłkarze w 2. połowie wykonują sporo stałych fragmentów gry, ale nie ma po nich zagrożenia pod bramką rywala.

1
64'

Wciąż czekamy na groźniejsze spięcia podbramkowe i przede wszystkim uderzenia.

1
61'

Strzelał Danielak, zawodnik po raz kolejny nie trafił w bramkę.

2
komentarz

58'

Stal. Schodzi: Łukasz Janoszka. Wchodzi: Andreja Prokić.

57'

Stal nie zamierza czekać na rywala, mielczanie szukają trzeciego trafienia. Coraz ciekawej w hicie I ligi!

55'

Podbeskidzie przyspieszyło rozgrywanie swoich akcji. Przed momentem uderzał Osyra, został jednak zablokowany.

1
51'

Wciąż niewiele dzieje się na boisku. Bielszczanie starają się złapać rytm z końcówki 1. połowy. Mają z tym jednak problem.

47'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Uderzał Mateusz Mak, daleko od bramki gości.

46'

Wracamy do gry!

46'

Stal. Schodzi: Josip Solijć. Wchodzi: Lukas Bielak.

Josip Solijć #16
komentarz

45'

Sędzia doliczył mnutę.

42'

Gol! Strzelił Łukasz Sierpina. Primel wyczuł intencje strzelca. Piłka jednak wpadła do bramki. 2:1!

4
2
1
1
41'

Będzie rzut karny dla Podbeskidzia po zagraniu ręką Soljicia!

1
40'

Po niepewnym zagraniu obrońcy Stali piłka spadła pod nogi Danielaka, ten jednak nie trafił w bramkę! Powinno być 2:1!

38'

Nie zmienia się obraz meczu. Wyraźna przewaga Podbeskidzia. Stal skupiona na obronie dwubramkowego prowadzenia.

35'

Do dogrania doszedł Osyra. Strzał obrońcy został jednak zablokowany.

32'

Rzut rożny dla bielszczan. Złe dogranie i piłkę przejęli gospodarze.

31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Stal prowadzi, Podbeskidzie dąży jednak do zmiany niekorzystnego wyniku.

1
28'

Roginić sam na sam z Primelem. Golkiper odbił piłkę. Po chwili goście domagali się rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.

26'

Szukają gola na 2:1 bielszczanie. Do piłki w polu karnym doszedł Roginić, ale nie dał rady groźnie uderzyć.

23'

Stal wykonywała rzut rożny. Goście tym razem bez większych problemów sytuację wyjaśnili.

21'

W ataku Podbeskidzie. Stal swoje zrobiła, teraz wykazać muszą się rywale.

18'

Dogranie do Roginicia, ten jednak na spalonym. Napastnik mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam!

17'

Bielszczanie szybko mogli złapać kontakt. Strzelał Rakowski, Primel kapitalnie w bramce!

16'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Zabójcze dla bielszczan trzy minuty Stali. Po szybkiej akcji gospodarzy piłkę otrzymał Mak i precyzyjnym uderzeniem nie dał szans Polackowi! 2:0!

Stal Mielec
3
1
1
13'

Gol! Strzelił Mateusz Żyro. Gettinger dośrodkował z rogu, piłka dotarła do Żyry, a ten wpakował ją do bramki. 1:0!

Stal Mielec
4
3
2
1
1
10'

Szybka akcja Podbeskidzia, z dośrodkowaniem poradził sobie jednak obrońca Stali.

8'

Gettinger uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak z w zawodnika gości stojącego w murze.

7'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra.

4'

Optyczna przewaga Podbeskidzia, z której póki co niewiele wynika. Przed momentem na spalonym został złapany Roginić.

1'

Ładnie rozegrali akcję gospodarze. Sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.