90'

Doliczone cztery minuty.

1
84'

Artur Pikk w polu karnym przyjezdnych. To było odważne, jednak nie zakończyło się celnym strzałem.

1
82'

Końcowa faza spotkania i pomruk niezadowolenia niesie się po trybunach w Legnicy. Kibice chcieliby zobaczyć jak piłka cyrkuluje nieco żwawiej między podopiecznymi Dominika Nowaka.

1
79'

Paweł Zieliński domagał się podania na prawym skrzydle. Taka crossowa piłka została skierowana w jego kierunku, jednak zabrakło dokładności legniczanom i w zasadzie można to powtarzać do znudzenia od początku spotkania.

1
1
76'

Zagłębie Sosnowiec ma dwubramkową zaliczkę.

3
2
72'

Gol! Strzelił Patryk Mularczyk. Asystował mu Patryk Małecki.

Zagłębie Sosnowiec tym razem poskromiło obronę przeciwnika z kontrataku. Do akcji zorganizowali się szybcy przyjezdni, a Patryk Mularczyk umieścił w bramce piłkę, którą przetransportowali do niego Tomasz Nawotka oraz Patryk Małecki.

7
7
71'
70'

Przygotowuje zmiennika również trener Miedzi Legnica.

66'
66'

Poznaliśmy frekwencję na stadionie w Legnicy.

64'

Marquinhos wybiegł sam na sam z Krystianem Stępniowskim, ale wspomnianym zawodnikom utrudniał stoczenie pojedynku defensor Zagłębia Sosnowiec. W efekcie uderzenie południowca było prosto w bramkarza, a ten niestrudzenie nie kapituluje.

1
1
62'

Miedź Legnica poddenerwowana nagłym zwrotem akcji. Zagłębie Sosnowiec niby było w defensywie, niby to Krystian Stępniowski musiał uwijać się między słupkami, a jednak to przyjezdni zadali cios przeciwnikom.

2
1
59'

Rafał Grzelak dał prowadzenie gościom!

2
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Rafał Grzelak.

Perfekcyjne wykonanie rzutu wolnego i piłka zatrzepotała w sieci. Rafał Grzelak pokazał zawodnikom ofensywnym, jak spożytkować stały fragment gry i zamienić go w gola. Precyzyjne uderzenie, Łukasz Załuska pokonany, a Miedź Legnica ma problem.

Zagłębie Sosnowiec
9
11
2
2
5
53'

Coraz mocniej pachnie golem w Legnicy.

1
1
51'

Poprzeczka! Chyba do teraz trzęsie się obramowanie Zagłębia Sosnowiec. Marquinhos nadział się na interwencję Krystiana Stępniowskiego, a po zaledwie kilku minutach minimalnie przestrzelił dobitką Kacper Kostorz.

2
1
1
50'

Szymon Pawłowski szukał miejsca do oddania strzału i co za tym idzie sposobu na pokonanie Łukasza Załuski. Na zatrudnienie weterana między słupkami Miedzi Legnica nie pozwolił Josip Soljić.

3
1
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Markas Beneta za faul.

46'

Druga połowa inauguracji.

komentarz

Piłkarze powoli sposobią się do wznowienia walki.

komentarz

Przerwa. Obrazki z Legnicy.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
45'

Doliczone trzy minuty.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Babiarz za faul.

2
40'

Szansa na gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Marquinhos zabrał się za wykonanie stałego fragmentu gry, a jego dośodkowanie zostało przedłużone przez Josipa Soljicia w kierunku Adama Chrzanowskiego. Uderzenie tego ostatniego nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Krystiana Stępniowskiego.

1
2
38'

Miedź Legnica wymieniła kilkanaście podań. Dowodził tym wszystkim w centrum boiska Josip Soljić, ale jeszcze przydarzają się nieporozumienia między pomocnikiem pozyskanym ze Stali Mielec a nowymi kompanami.

2
2
36'

Podanie Marquinhosa do Joana Romana, który w zasadzie zameldował się pierwszym niebezpiecznym strzałem w tym meczu. Piłkarz, który powrócił do Miedzi Legnica, próbował pokonać Krystiana Stępniowskiego z ostrego kąta, jednak chybił.

2
1
34'

Piłka parzy. Drużyny nie potrafiły utrzymać się dłużej w jej posiadaniu, a skoncentrowani obrońcy nie pozwolili się zaskoczyć chaotycznymi atakami.

2
1
1
32'

Na dodatek zadymiło się z powodu odpalenia rac. Na razie wszystkie trudności zostały rozwiązane.

1
30'

Gra przerwana na zakończenie drugiego kwadransa i sędzia pozwolił w tym czasie służbom medycznym na interwencję. Piłka już ponownie w ruchu, a drużyny będą kontynuować walkę o pierwsze wiosną punkty w komplecie.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Soljić i jest remis w kartkach.

1
1
2
1
1
25'

Coraz więcej sytuacji podbramkowych. Jedną z nich miał Patryk Małecki.

2
2
1
1
2
23'

Krystian Stępniowski nie był ostatnio zatrudniany przez legniczan, ale przypomnieli mu o sobie. Po przewinieniu Rafała Grzelaka rzut wolny blisko linii pola karnego Zagłębia Sosnowiec i z trudem interweniował golkiper przyjezdnych.

2
1
1
1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak za faul.

1
1
2
2
1
21'

Tomasz Nawotka uruchomił przytomnym podaniem Patryka Małeckiego, którego uderzenie zostało wybite przez Josipa Soljicia tuż sprzed bramki. To była bardzo obiecująca akcja Zagłębia Sosnowiec i Miedź Legnica została uratowana przez debiutanta.

1
1
1
1
1
17'

Piłka odbita od Adama Chrzanowskiego po strzale Wojciecha Słomki poleciała poza boisko. Zagłębie Sosnowiec miało jeszcze korner, którego krótkie rozegranie nie było zaskakujące dla Miedzi Legnica.

2
1
1
1
1
15'

Szymon Pawłowski zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, który tym razem wywalczyli sosnowiczanie na obrzeżach pola karnego Miedzi Legnica. Miękka wrzutka doświadczonego zawodnika sprzątnięta przez podopiecznych Dominika Nowaka.

1
1
1
1
1
12'

2
1
1
1
1
9'

Krystian Stępniowski czujnie na przedpolu. Zapracowany od początku konfrontacji bramkarz Zagłębia Sosnowiec sprzątnął piłkę zagraną zbyt mocno w kierunku zawodników ofensywnych Miedzi Legnica.

2
1
1
1
1
7'

Miedź Legnica miała tym razem szansę na zaskoczenie przyjezdnych po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Umiejętnie blokowani gospodarze nie wyskoczyli do piłki i ta tylko przecięła pole karne Zagłębia Sosnowiec.

1
1
1
1
1
5'

Pierwsze niebezpieczne uderzenie w meczu. Artur Pikk pojawił się na obrzeżach pola karnego Zagłębia Sosnowiec i zatrudnił Krystiana Stępniowskiego potężnym uderzeniem. Bramkarz Zagłębia Sosnowiec zachował czujność i nie dał się pokonać.

2
2
1
1
1
07:47

Piłkarze z Sosnowca przebywali na początku lutego na zgrupowaniu w chorwackim Medulinie. W okresie przygotowań Zagłębie zwyciężyło raz, a ponadto zanontowało sześć remisów oraz poniosło dwie porażki.

1
1
1
1
2
07:47

Legniczanie przygotowywali się do rundy wiosennej na swoich obiektach, a także na zgrupowaniu w tureckim Kizilagacu. W sparingach odnieśli dwa zwycięstwa, cztery razy zremisowali, a także ponieśli dwie porażki.

07:47

Miedź Legnica spróbuje wrócić do PKO Ekstraklasy po roku nieobecności.

1
1
07:47

Zagłębie Sosnowiec zdobyło w rundzie jesiennej pięć punktów mniej niż Miedzianka, a to wystarczy do zajmowania dziewiątego miejsca w tabeli. Po rewolucji kadrowej Trójkolorowi starali się ustabilizować formę.

3
3
07:47

W rundzie jesiennej lepiej prezentowała się Miedź Legnica. Drużyna Dominika Nowaka zimowała na szóstym miejscu w tabeli, które po zakończeniu sezonu będzie premiowane udziałem w barażach o awans do PKO Ekstraklasy.