Termalica. Schodzi: Marcin Wasielewski. Wchodzi: Michał Orzechowski.

schodzi Schodzi
3
2
77'

Stal nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony rywala. Przed momentem podanie do Paluchowskiego, ale niedokładne.

3
3
1
75'

Kwadrans do końca meczu. Stal już pogodziła się z porażką. Goście bez problemów rozbijają ataki mielczan.

2
1
1
73'

Termalica. Schodzi: Martin Miković. Wchodzi: Feiz Shamsin.

Feiz Shamsin #17
2
70'

Stal przegrywa trzema golami, gospodarze nie potrafią zagrozić gościom. W meczu już wszystko jasne? Wiele na to wskazuje.

2
1
69'

Stal. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Lukas Bielak.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Lisowski.

64'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Zagranie w pole karne do Gutkovskisa, a ten momentalnie uderzył. Nie do obrony. 0:3!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7
7
1
2
3
62'

Gutkovskis powinien zdobyć gola, piłkę sprzed linii bramkowej wybił Urbańczyk!

1
60'

Stal. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Robert Dadok.

komentarz

57'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Szybkie wyjście niecieczan, dograni do Gutkovskisa, a ten uderzył do bramki. 0:2!

10
6
2
5
53'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek.

1
51'

Bruk-Bet gra to, co wychodzi mu najlepiej. Czeka na rywala i stara się go kontrować.