Żółtą kartkę otrzymał Dominik Frelek i to dopiero pierwszy kartonik w dobiegającym końca spotkaniu.

1
3
1
87'

Nawet Marko Roginić cofnął się w pobliże własnej bramki i pomaga swoim kompanom w odpieraniu ataków Olimpii Grudziądz. Muszą się spieszyć Biało-Zieloni, ponieważ podstawowy czas jest na wykończeniu.

2
1
1
1
1
84'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Ricky van Haaren. Wchodzi: Piotr Janczukowicz.

wchodzi Wchodzi
Piotr Janczukowicz #29
schodzi Schodzi
1
82'

Futbolówka w centrum boiska i tak stan rzeczy odpowiada wyłącznie Podbeskidziu Bielsko-Biała. Priorytetem dla przyjezdnych jest nie dopuszczanie przeciwników w pobliże bramki strzeżonej przez Martina Polacka.

1
80'

Górale nie mogą być tak spokojni o komplet punktów jak po drugim golu zdobytym z rzutu karnego przez Bartosza Jarocha. Podopieczni Krzysztofa Brede martwią się o zabezpieczenie dostępu do własnej bramki, a Olimpia Grudziądz ma ochotę na przeprowadzenie spektakularnego pościgu.

1
1
78'

76'

Trenerzy spojrzeli łaskawie w kierunku swoich zawodników rezerwowych. Jacek Trzeciak oraz Krzysztof Brede delegowali zmienników na boisko z kompletnie innymi zadaniami.

1
74'

Podbeskidzie. Schodzi: Jakub Bieroński. Wchodzi: Filip Laskowski .

73'

Podbeskidzie. Schodzi: Mateusz Marzec. Wchodzi: Kamil Biliński.

Mateusz Marzec #17
1
1
1
1
1
73'

Olimpia Grudziądz. Schodzi: Elvir Maloku. Wchodzi: Mohamed Medfai.

Elvir Maloku #19
69'

Beniaminek będzie walczyć do końca o zapunktowanie.

67'

Gol! Strzelił Ricky van Haaren. Asystował mu Damian Ciechanowski.

Na trybunach podniosłaby się właśnie wrzawa, gdyby było to spotkanie z udziałem publiczności. Olimpia Grudziądz wstrzeliła się w bramkę Podbeskidzia Bielsko-Biała, a swoim golem kontaktowym dodaje pikanterii reszcie spotkania. Damian Ciechanowski dostał podanie od Macieja Kony, a jego dośrodkowanie zostało wykorzystane przez Ricky'ego van Haarena. Biało-Zieloni jeszcze nie poddali się.

6
4
1
1
2
63'

To była właśnie odpowiedź na pytanie, dlaczego Olimpia Grudziądz ma w statystykach tego spotkania tak mało celnych strzałów. Joao Criciuma ponownie dostał niezłe podanie, ale zaledwie musnął piłkę i ta nie poszybowała w lustro bramki Martina Polacka.

60'

Można odnieść wrażenie, że gospodarze tracą wiarę w możliwość osiągnięcia korzystnego wyniku. Korzysta z tego Mateusz Marzec, kolejny zawodnik z grudziądzką przeszłością, który nęka przeciwników swoimi rajdami.

1
58'

Bartosz Jaroch to były obrońca Olimpii Grudziądz. Tu w barwach klubu z Pomorza.

1
1
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Bartosz Jaroch.

Boczny defensor Podbeskidzia Bielsko-Biała przypomniał o sobie w Grudziądzu. Po golu na 2:0 trudno przypuszczać, że Góralom stanie się krzywda w środowy wieczór. Bartosz Jaroch pokonał Łukasza Sapelę płaskim strzałem z rzutu karnego do bramki.

5
3
1
2
3
55'

Wielka szansa na podwojenie przewagi dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wojciech Krztoń podyktował rzut karny za faul na Marko Roginiciu. Taka krótka akcja, a taka skuteczna.

1
54'

Za szybko, zbyt nerwowo. Olimpia Grudziądz nie potrafiła sprawnie rozegrać rzutu wolnego podyktowanego za przewinienie na Joao Criciumie. Jacek Trzeciak spojrzał zatroskany w kierunku swoich podopiecznych.

1
54'

1
52'

Krzysztof Brede musiał martwić się jednocześnie o zdrowie dwóch swoich podopiecznych, którzy upadli na boisko. Marko Roginić oraz Karol Danielak nie zamierzają jednak przedwcześnie opuszczać placu boju.

49'

Mateusz Marzec dobił do granicy 15 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej ligi, ale to absolutnie nie zaspokaja jego apetytu. Czołowy piłkarz tego sezonu oddał uderzenie z dystansu nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Łukasza Sapelę.

48'

Bez zmian personalnych w przerwie, więc szkoleniowcy byli przynajmniej umiarkowanie zadowoleni z tego, co działo się na murawie. Olimpia Grudziądz miała o czym rozmawiać w szatni, ponieważ zeszła do niej z niekorzystnym rezultatem.