Fortuna I liga: 24. kolejka
07 cze 2020 12:40
90+2'

Aleź szczęście mieli gospodarze! Do strzału z ostrego kąta doszedł Sobczak, uderzenie trafiło w poprzeczkę. Poprawiał Szota, ale trafił w... Sobczaka.

2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
2
3
4
88'

Sobczak uciekł Radkowskiemu, strzał napastnika obronił Chorążka! Powinien być remis.

1
2
1
1
6
88'

Zagłębie nie zamierza cofać się pod własną bramkę, Stomil wciąż nie potrafi zagrozić gospodarzom.

1
1
85'

Dobrze zachowują się w defensywie gracze Zagłębia, którzy nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

3
1
1
1
2
83'

Dośrodkowal Małecki, pomocnik jednak źle podawał i piłkę przejął Stomil.

80'

Coraz mniej czasu do końca. Zapowiada się nerwowa końcówka meczu.

1
1
78'

Ładna akcja Sobczaka, który wycofał piłkę do Hajdy. Ten jednak uderzył niecelnie.

1
1
75'
ZMIANA
74'

Cóż zrobił Małecki! Po akcji Szweda Pawłowski trafił w słupek. Dobijał Małecki, ale spudłował!

2
2
1
73'

Ożywił grę Stomilu Hinokio. Jednak jak na razie akcje rezerwowego nie przynoszą efektów w postaci bramek.

1
1
1
70'

Z dystansu uderzał Jonatan Straus, piłka poszybowała daleko od celu.

1
70'

Niewiele ponad dwadzieścia minut ma Stomil na ponowne doprowadzenie do remisu. Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby ta sztuka miała się udać olsztynianom.

1
69'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Koki Hinokio.

wchodzi Wchodzi
Koki Hinokio #16
schodzi Schodzi
68'

Dośrodkowanie Ryndaka i piłka... wylądowała na poprzeczce.

1
1
67'

Nie klei się gra piłkarzom Stomilu. Goście nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy Zagłębia.

1
65'

Kolejna akcja Zagłębia, szarżował Szwed, ale został zatrzymany przez Juricha Carolinę.

1
1
63'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Eric Molloy. Wchodzi: Jurich Carolina.

Jurich Carolina #23
Eric Molloy #26
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Mateusz Szwed. Błąd defensywy Stomilu. Zagranie Szweda do Piaseckiego, który pomimo asysty Biedrzyckiego pokonał Skibę. 2:1!

1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Pewny strzał Sobczaka i w Sosnowcu mamy remis 1:1!

Stomil Olsztyn
3
3
1
1
60'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Sędzia uznał, że Radkowski sfaulował Sobczaka!

1
60'

Stomil nie potrafi zepchnąć Zagłębia do defensywy. Gospodarze w miarę pewnie się bronią.

komentarz

58'

Z rzutu rożnego dośrodkował Małecki, do piłki doszedł Polczak. Uderzenie głową poszybowało wprost w bramkarza.

56'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Piaseckim otrzymał Jakub Mosakowski.

53'

Małecki podawał z rzutu rożnego, ale zbyt mocno dogrywał piłkę i nikt do niej nie doszedł.

1
51'

Do dogrania Małeckiego nie doszedł Piasecki. Strzelić na bramkę Skiby zdołał Szwed, ale z trudnej pozycji trafił w boczną siatkę.

1
1
50'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Jakub Tecław. Wchodzi: Wojciech Hajda.

Jakub Tecław #15
1
48'

Akcja Stomilu, dośrodkowanie w pole karne, ale sędzia dostrzegł faul w ataku.

46'

Wracamy do gry!

1
12:28

45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

1
1
1
1
1
43'

Beneta zagrywał w pole karne Stomilu. Nikt jednak do piłki nie doszedł.

1
1
1
1
1
42'

Zagłębie prowadzi i ma mecz pod kontrolą. Stomil po stracie gola nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

2
1
1
1
1
39'

Małecki dopadł w polu karnym do piłki, strzał zatrzymał się jednak na poprzeczce! Sporo szczęścia mieli w tej sytuacji goście.

5
3
2
1
1
38'

Zagłębie prowadzi i chce pójść za ciosem. Stomil po stracie gola nie zmienił swojej taktyki i nie potrafi przejąć inicjatywy.

4
2
1
2
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Karbowy. Asystował mu Mateusz Szwed. Karbowy do Szweda, ten odegrał partnerowi. Zawodnik Zagłębia uderzył z ok. 30 metrów. Skiba nie był w stanie zatrzymać atomowego strzału. 1:0!

Asysta:
8
5
1
1
34'

Żółtą kartkę za ostry faul na Pawłowskim otrzymał Jakub Tecław.

1
1
32'

Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzał Tecław. Daleko od celu.

31'

Szybka akcja Stomilu po złym zagraniu bramkarza Zagłębia. Piłkę otrzymał Sobczak, strzał jednak obronił Kacper Chorążka.

2
1
1
12:28

30'

Z rzutu wolnego po raz kolejny uderzał Gancarczyk. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Zagłębia.

1
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Polczak.

26'

Sędzia upomniał Bartłomieja Babiarza. Kolejne przewinienie zawodnika zakończy się... kolorowo.

1
24'

Chwila przerwy w grze na uzupełnienie płynów i tzw. pierwiastków śladowych.

1
22'

Gra toczy się głównie w środku pola. Żadna z drużn nie potrafi na dłużej uzyskać przewagi.

19'

Z rzutu wolnego uderzył Mateusz Gancarczyk. Piłka poszybowała daleko od bramki Zagłębia Sosnowiec.

16'

Problemy z ręką zgłosił Molloy. Zawodnik Stomilu jest opatrywany przez sztab medyczny.

2
13'

Kolejny raz dobrze w obronie Stomilu zachował się Biedrzycki, który przejął dogranie do Szweda. Mogło być groźnie pod bramką Skiby.

1
10'

Kolejne dogranie Małeckiego. Do piłki doszedł Fabian Piasecki. Uderzenie głową poszybowało ponad bramką Stomilu Olsztyn.

1
7'

Akcja Małeckiego, który dostrzegł Piaseckiego. Napastnik Zagłębia z bliska uderzył wprost w bramkarza! Poprawka Pawłowskiego została zablokowana.

3
2
5'

Piłka w bramce Zagłębia. Do siatki trafił Gancarczyk, ale wcześniej jeden z jego partnerów był na spalonym i sędzia gola słusznie nie uznał.

1
1
4'

Mogło być groźnie pod bramką Stomilu. Dośrodkowanie wybił jednak Biedrzycki.

2
1
3'

Spokojne pierwsze minuty. Mnożą się faulę, gra jest rwana.

12:28

12:25

Mecz poprowadzi Wojciech Myć (Lublin).

Kto wygra mecz?
Będzie remis
12:25

Zagłębie Sosnowiec i Stomil Olsztyn to aktualnie sąsiedzi w tabeli Fortuna I ligi. Drużyny plasują się odpowiednio na 13. i 14. pozycji, ale strefa oznaczające grę w barażach o PKO Ekstraklasę jest oddalona tylko o cztery punkty.