1
1
88'

Gol! Strzelił Patryk Mikita.

2:0 i Chrobry Głogów musi pogodzić się z faktem, że znalazł swojego pogromcę w rundzie wiosennej. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Patryk Mikita i pokonał Michała Szromnika. Radomiak zaatakował z powodzeniem mimo osłabienia.

7
4
2
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Michalec.

Rzut karny! Michał Michalec sfaulował Dominika Sokoła i gospodarze mają szansę, żeby praktycznie zamknąć zawody.

Chrobry Głogów
1
2
1
84'

Także żółta kartka pokazana szkoleniowcowi Radomiaka. Zagotowało się w końcówce spotkania. Nie tylko temperatura powietrza w Radomiu jest aktualnie wysoka.

1
1
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Kaput. Przewinienie blisko własnego pola karnego i szansa dla głogowian. Przez kilka minut przyjezdni będą grać jedenastu na dziesięciu.

Michał Kaput #11
1
3
81'

Szymon Drewniak wykonał rzut wolny, a że potrafi dokładnie strzelić albo dośrodkować, pokazał kilka razy w życiu. Tym razem tego nie potwierdził i sędzia nakazał wznowienie od bramki Cezaremu Miszcie. Końcówka konfrontacji.

1
79'

Ucieka czas klubowi z Głogowa.

1
1
1
77'

Dominik Sokół poniewierany przez głogowian na połowie przeciwnika. Kolejne gwizdki radują jego kompanów z Radomiaka, ponieważ czas pracuje na jego korzyść.

1
1
1
75'

Został kwadrans i piłkarze dostali czas na uzupełnienie płynów. Wypada napić się czegoś energetycznego przed ostatnimi akcjami meczu.

73'

Wyrównane spotkanie po przerwie, ale sytuacji podbramkowych wywołujących ekscytację telewidzów jest niewiele. Chrobry Głogów nie doprowadził do wyrównania z rzutu rożnego wywalczonego przez Marcela Ziemanna.

2
70'

Damian Jakubiak wywalczył rzut rożny dla Radomiaka. Chwila na złapanie oddechu dla defensywy gospodarzy. Przynajmniej dla tej części, która nie pofatygowała się pod bramkę strzeżoną przez Michała Szromnika.

68'

W ostatnich minutach warta odnotowania była próba Rafała Makowskiego. No właśnie, próba, ponieważ piłka nie poleciała w lustro bramki Chrobrego Głogów. Pod względem strzałów celnych prawdopodobnie nie będzie to imponujące widowisko.

1
1
1
1
66'

Radomiak Radom. Schodzi: Merveille Fundambu. Wchodzi: Dominik Sokół.

wchodzi Wchodzi
Dominik Sokół #97
schodzi Schodzi
Merveille Fundambu #70
1
1
65'
63'

Michał Michalec pokazał się na połowie Radomiaka. Ofensywne wejście środkowego defensora zakończone celnym strzałem. Cezary Miszta rozważnie wyłapał futbolówkę, która nie leciała w jego kierunku z wysoką prędkością.

62'

Damian za Damiana. Co prawda Piotrowski nie grał najczęściej jako napastnik, ale Ivan Djurdjević musi szukać nawet niekonwencjonalnych rozwiązań, jeżeli nie chce, żeby ten mecz przeleciał przez palce jego drużynie.

1
1
komentarz

56'

Merveille Fundambu pokazał się zarówno w ofensywie, jak i w defensywie, zgodnie z mottem Adama Nawałki. Zdecydowanie lepsza była reakcja piłkarza Radomiaka w destrukcji. Radomiak nie zagraża ostatnio Michałowi Szromnikowi, ale co najważniejsze dla niego utrzymuje prowadzenie.

2
2
54'

W odpowiedzi Maksymilian Banaszewski, którego zadaniem jest ożywienie ofensywy Chrobrego Głogów. Zablokowali jego uderzenie czujni Mateusz Cichocki oraz Meik Karwot.

1
1
2
1
1
52'

Patryk Mikita poderwał się do ataku i znalazł się z futbolówką w pobliżu pola karnego przeciwnika. Osaczyli go w trudnym momencie przyjezdni i nie pozwolili na kontynuowanie szarży.

3
2
1
1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Meik Karwot za ostre przewinienie w centrum boiska.

2
1
1
1
2
48'

Chrobry Głogów jeszcze nie napełnił jakością swoich ataków. Trener Ivan Djurdjević postanowił zastąpić Maksymilianem Banaszewskim aktywnego, ale generalnie bezproduktywnego Miłosza Kozaka.