Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Sierczyński.

82'

Brunatni kilka minut od odniesienia premierowego zwycięstwa w rundzie wiosennej.

80'

Mało czasu zostało piłkarzom z Sosnowca na zapunktowanie. Chyba w pewnym momencie poczuli się za pewnie na stadionie przeciwnika. Już wydawało się im, że mają komplet "oczek" w kieszeniach, a tymczasem GKS Bełchatów zagrał ambitnie i zbiera owoce.

78'

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Mateusz Szwed. Wchodzi: Tomasz Nawotka.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mateusz Szwed #9
78'

Gol! Strzelił Adrian Małachowski.

Odpowiedzialność za wykonanie rzutu karnego wziął na siebie Adrian Małachowski. Spory ciężar na barkach młodego pomocnika, ale udźwignął to. GKS Bełchatów cieszy się z prowadzenia i odwrócenia wyniku. Efektowny pościg podopiecznych Marcina Węglewskiego kończy się powodzeniem.

1
1
77'

Gospodarze kilkakrotnie w tym meczu domagali się od Dominika Sulkowskiego podyktowania rzutu karnego. Tym razem jest gwizdek! Bartosz Biel został sfaulowany przez Wojciecha Słomkę na skraju szesnastki, a to oznacza, że GKS Bełchatów będzie mieć ogromną szansę na zdobycie prowadzenia.

1
1
75'

74'

GKS Bełchatów. Schodzi: Patryk Winsztal. Wchodzi: Przemysław Zdybowicz.

Patryk Winsztal #18
71'

Ponownie głośno na stadionie. Każdy okrzyk niesie się po jeszcze pustych trybunach. GKS Bełchatów domagał się od sędziego odgwizdania rzutu karnego za zagranie ręką, ale ten każe kontynuować grę. Będą pretensje po meczu, jeżeli gospodarze nie zwyciężą.

1
70'

Brunatni poczuli wiatr w żaglach po wyrównaniu i kolejne ataki suną właśnie w kierunku bramki Zagłębia Sosnowiec. Inna sprawa, że dośrodkowanie w wykonaniu Mariusza Magiery było wybitnie nieudane.

69'

GKS Bełchatów dogonił przeciwnika i ma jeszcze czas na odniesienie zwycięstwa!

68'

Po zmianie wyniku mogła ekspresowo być bramka dla sosnowiczan. Nie odzyskali oni prowadzenia, ponieważ Paweł Lenarcik jest bardziej skoncentrowany od swoich obrońców i zatrzymał dwa uderzenia.

67'

Gol! Strzelił Paweł Czajkowski. Asystował mu Maciej Koziara.

Zagłębie Sosnowiec musi zapomnieć o swoim prowadzeniu. Zostało dogonione! GKS Bełchatów dopiął swego i strzelił wypracowanego gola na 1:1. Konfrontacja zaczyna się jakby od początku, choć czasu na jej rozstrzygnięcie zostało niewiele. Paweł Czajkowski poradził sobie z obrońcami i oddał uderzenie po podaniu od Macieja Koziary.

Paweł Czajkowski #8
GKS Bełchatów
1
1
66'

Paweł Czajkowski kontynuuje bombardowanie bramki Zagłębia Sosnowiec. Kacper Chorążka przechodzi coraz trudniejsze egzaminy między słupkami. Golkiper Trójkolorowych z dużym trudem powstrzymał zmierzającą pod poprzeczkę piłkę.

1
1
65'
64'

Patryk Winsztal znalazł się w odpowiednim miejscu pola karnego i starał się wykorzystać dośrodkowanie. Odrobinę zbyt anemiczne uderzenie i futbolówka zaliczyła lądowanie w rękawicach Kacpra Chorążki.

1
1
63'

Paweł Lenarcik nie mógł czuć się pewnie w tej sytuacji. Bramkarz bełchatowian odetchnął, kiedy spostrzegł, że futbolówka po uderzeniu Filipa Karbowego ominęła bramkę. Już ponad godzina rywalizacji za zawodnikami i niezmiennie skromne prowadzenie Zagłębia Sosnowiec.

1
1
1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Słomka.

Zagłębie Sosnowiec
komentarz

55'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szymorek.

52'

Patryk Winsztal wybiegał sam na sam z Kacprem Chorążką i już poderwali się ze swoich siedzeń sztabowcy z Bełchatowa. Nic z tego, sędzia odgwizdał wcześniejsze przewinienie i nie dopuścił do pojedynku.

1
1
50'

Podekscytowany wydarzeniami na boisku Marcin Węglewski przesadził ze swoimi protestami. Dominik Sulkowski pofatygował się do szkoleniowca gospodarzy i napomniał go żółtą kartką. Kolejny taki kartonik i trzeba będzie opuścić ławkę rezerwowych.

48'

Po przerwie szansa na dobre wykonanie rzutu rożnego przez podopiecznych Marcina Węglewskiego. W tym spotkaniu gospodarze egzekwowali sześć kornerów, a ich przeciwnicy z Sosnowca zaledwie dwa.

1
1
46'

Druga część spotkania i niebawem przekonamy się, czy dostarczy ona telewidzom większych wrażeń niż pierwsza, niezła połowa. GKS Bełchatów musi zaatakować, jeżeli zamierza przełamać się tego popołudnia.