Stal Mielec. Schodzi: Szymon Stasik. Wchodzi: Łukasz Seweryn.

schodzi Schodzi
Szymon Stasik #11
1
86'

Mateusz Mak już zastanawiał się, jak cieszyć się ze strzelenia gola, tylko zapomniał oddać uderzenie do bramki. Szansa na pokonanie Mateusza Kryczki była wyśmienita, mimo to skrzydłowy Stali Mielec zmarnował przytomne dogranie Roberta Dadoka. Zmiennik może mieć pretensje.

84'

Mateusz Kryczka interweniował podobnie jak kilkanaście minut temu Jakub Wrąbel. Wprowadzony z ławki rezerwowych bramkarz antycypował podanie z głębi pola i przeciął je poza szesnastką. Ostatnie minuty konfrontacji w Mielcu.

1
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki za faul.

Radomiak Radom
78'
ZMIANA

Radomiak Radom. Schodzi: Patryk Mikita. Wchodzi: Jakub Nowakowski.

Jakub Nowakowski #90
77'

Jeszcze jedna przerwa na uzupełnienie płynów zarządzona przez sędziego Pawła Malca. Za moment zejdzie z boiska Patryk Mikita, który nie zaprezentował się piorunująco w konfrontacji czołowych zawodników klasyfikacji kanadyjskiej ligi. Lepiej wypadł Bartosz Nowak.

76'

Zmieniają się piłkarze na boisku, ale na bardziej diametralną zmianę się nie zanosi. Stal Mielec jest kilkanaście minut od zwycięstwa, a dodatkowo na osłode znajdzie się przynajmniej do niedzieli na szczycie tabeli. Poczekajmy jednak do ostatniego gwizdka.

73'
ZMIANA

Radomiak Radom. Schodzi: Maciej Górski. Wchodzi: Marveille Fundambu.

Marveille Fundambu #70
70'

Jakub Wrąbel nie ma w tym meczu okazji do częstego prezentowania swoich umiejętności. Tym razem musiał dynamicznie wystartować na przedpolu, żeby poradzić sobie z podaniem Rafała Makowskiego posłanym w uliczkę do Mateusza Michalskiego. Radomiak jeszcze poszukał swojej szansy. Bramka kontaktowa byłaby ciekawa.

65'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Michał Żyro. Wchodzi: Robert Dadok.

65'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Andreja Prokić.

64'

Mateusz Żyro popracował we własnym polu karnym, wygrał walkę z próbującymi oddać strzał przyjezdnymi i wyekspediował dośrodkowanie Dawida Abramowicza. Ponad godzina rywalizacji i tylko jeden strzał celny Radomiaka.

1
1
60'

Godzina rywalizacji w Mielcu za zawodnikami. Stal z ogromnym kapitałem!

58'

Radomiak jest w krytycznej sytuacji, a jeszcze pomaga swoimi nieodpowiedzialnymi zagraniami Stali Mielec w stwarzaniu sytuacji podbramkowych. Maciej Domański dokończył, przerwaną na moment, akcję Grzegorza Tomasiewicza i przetestował Mateusza Kryczkę groźnym strzałem.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kaput za faul taktyczny na Macieju Urbańczyku.

Michał Kaput #11
51'

Mateusz Kryczka miał możliwość dokończenia rozgrzewki w przerwie. Wprowadzony już w pierwszej połowie bramkarz Radomiaka jest już pewniejszy w swoich działaniach. Przed momentem przeciął podanie Macieja Urbańczyka w kierunku rozpędzonego Bartosza Nowaka.

1
49'

Meik Karwot popełnil faul na tradycyjnie aktywnym w ofensywie Bartoszu Nowaku. Cała grupka mielczan chciał wykonać ten stały fragment. Może aż za dużo. Potrzeba było jednego, który zrobi to dobrze.

2
46'

Druga połowa w Mielcu. Pierwsza dostarczyła publiczności dużo wrażeń. Kibice sympatyzujący ze Stalą mieli dużo powodów do zadowolenia, oglądający spotkanie fani Radomiaka znacznie mniej.

1
1
Czy Stal Mielec powiększy przewagę po przerwie?
Tak
Nie
komentarz

Ekipa z Podkarpacia w drodze po zwycięstwo.

1
komentarz

Beniaminek ma duże problemy w Mielcu.

45'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

1
45'

To mogło być nokautujące uderzenie zadane Radomiakowi. Bartosz Nowak uruchomił podaniem szeroko ustawionego Macieja Domańskiego, a uderzenie tego drugiego, po zbiegnięciu ze skrzydła, było nieznacznie niecelne.

1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik za faul na Grzegorzu Tomasiewiczu.

40'

Trudno o dobre rozwiązania dla Radomiaka. Drużyna Dariusza Banasika znalazła się w tym meczu w krytycznej sytuacji. Z jednej strony może podjąć ryzyko i zaatakować, ale z drugiej narazi się w dziesięciu na kolejne ciosy ze strony nakręconej Stali Mielec.

37'

Bartosz Nowak i zrobiło się już 2:0 dla Stali Mielec.

1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Nowak.

Dopiero co wprowadzony między słupki Mateusz Kryczka nie okazał się jeszcze bohaterem Radomiaka. Wszystko w tym meczu układa się po myśli Stali Mielec. 2:0 dla klubu z Podkarpacia po strzale Bartosza Nowaka z rzutu karnego. Sam jedenastkę wywalczył oraz wykorzystał.

4
3
3
30'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Cezary Miszta.

Radomiak już bez podstawowego bramkarza, a za moment również bez jednego zawodnika w polu. Fatalne odegranie defensora do Cezarego Miszty, a ten nie zdążył naprawić błędu i popełnił faul w polu karnym na Bartoszu Nowaku.

1
1
3
1
29'

Stal Mielec dostała poważne ostrzeżenie od beniaminka i również zaatakowała. Drużyna z Podkarpacia pobiegła do szybkiego ataku dużą liczbą zawodników, a Michał Żyro wybiegł sam na sam z Cezarym Misztą. Górą w tym pojedynku bramkarz Radomiaka.

1
1
25'

Maciej Górski dopadł do piłki, którą z rzutu rożnego posłał w pole karne gospodarzy Mateusz Michalski. Zapachniało przez moment wyrównaniem, jednak futbolówka po strzale napastnika Radomiaka nie poleciała ostatecznie w bramkę Stali Mielec.

1
22'

Ponownie detaliczna niedokładność przeszkodziła Stali Mielec w stworzeniu sytuacji podbramkowej. Tym razem ostatnie podanie chciał wykonać Maciej Domański do Michała Żyry, ale zabrakło porozumienia między zawodnikami z przeszłością w PKO Ekstraklasie.

2
20'

Rafał Makowski nie oddał strzału mimo możliwości oraz sporych chęci. Skutecznie uniemożliwił to będący we własnym polu karnym Michał Żyro i wyekspediował futbolówkę po dośrodkowaniu Dawida Abramowicza z rzutu rożnego.

2
16'

Kolejny egzamin zorganizowany radomianom przez Stal Mielec. Cezary Miszta musiał powstrzymywać płaskie dośrodkowanie wykonanie przez szarżującego na skrzydle Mateusza Maka. Za dużo swobody pozostawili przyjezdni dynamicznemu przeciwnikowi.

2
13'

Dwa uderzenia w kierunku bramki Radomiaka. Maciej Domański sprawdził czujność Cezarego Miszty, która okazała się nienaganna, a dobitka Grzegorza Tomasiewicza już wyraźnie ponad poprzeczką beniaminka. Niezmiennie groźniejsi są będący na prowadzeniu gospodarze.

2
10'

Grzegorz Tomasiewicz starał się uruchomić prostopadłym podaniem kompana. Futbolówka uciekła zawodnikom Stali Mielec poza boisko. W tej sytuacji sędzia nakazał wznowienie rywalizacji od bramki Cezarowi Miszcie.

2
8'

Mateusz Bodzioch przydał się w polu karnym Radomiaka. Szybki cios dla beniaminka.

1
1
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Bodzioch. Asystował mu Krystian Getinger.

Piłka już znalazła się w siatce. Stal Mielec otworzyła to spotkanie diametralnie lepiej niż poprzednie w Bełchatowie. Mateusz Bodzioch znalazł się w polu karnym Radomiaka przy okazji stałego fragmentu gry. W swoim stylu zapolował na futbolówkę, przeskoczył przeciwników i główkował. 1:0 dla zespołu prowadzonego przez Dariusza Marca po nieco ponad pięciu minutach.

02:57

1
02:57

Sędzia: Paweł Malec (Łódź)

02:57

Poznaj najlepszych pierwszoligowców poprzedniej kolejki.

02:57

W rundzie jesiennej Radomiak zwyciężył na własnym stadionie 2:0 ze Stalą Mielec. Oba gole dla lepszego zespołu strzelił dysponujący najlepszymi statystykami w nim Patryk Mikita.

1
02:57

W poprzednim meczu Radomiak zwyciężył 3:1 z Chojniczanką.

02:57

Radomiak jest niepokonany po restarcie rozgrywek. Drużyna prowadzona przez Dariusza Banasika odniosła trzy zwycięstwa i dwukrotnie podzieliła się punktami. W tabeli jest czwarta tuż za trzecią Stalą Mielec.

1
02:57

Stal Mielec została pokonana w Bełchatowie. W sobotę postara się poprawić.

02:57

Drużyna z Mielca nie popisała się w poprzednim meczu. Podopieczni Dariusza Marca ponieśli porażkę 1:2 z kandydatem do spadku GKS-em Bełchatów. Na jedno trafienie do bramki Bartosza Nowaka odpowiedział dwoma jego imiennik Bartosz Biel.

1
1
02:57

Stal Mielec zmierzy się z Radomiakiem w najciekawszym meczu 28. kolejki Fortuna I ligi. Oba kluby walczą w tym sezonie o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.