3
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Sołowiej.

GKS Tychy nie podłamał się niewykorzystaniem rzutu karnego. Po interwencji Adriana Lisa sunęły kolejne ataki na jego bramkę, a do remisu 2:2 doprowadził w doliczonym czasie obrońca Łukasz Sołowiej. Emocje do końca!

15
9
5
5
17
90'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

2
1
1
2
88'

Końcówka z licznymi stałymi fragmentami gry dla przyjezdnych. Były dwa rzuty rożne, był jeden rzut wolny, ale popracowali Zieloni w pobliżu własnej bramki i nie dopuścili do strzału.

9
3
3
3
5
86'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Łukasz Grzeszczyk!

Potwornie gorąco zrobiło się poznaniakom, ale nie stracili gola z rzutu karnego. Łukasz Grzeszczyk nie pokonał bramkarza swojego byłego klubu. Adrian Lis przypomniał sobie o swoich wyczynach z początku sezonu i zatrzymał piłkę!

17
10
4
5
8
85'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Danielewicz.

Rzut karny dla tyszan. Ogromna szansa na wyrównanie. Za faul żółta kartka dla Krzysztofa Danielewicza.

4
3
4
4
5
82'

Poznaliśmy jedenastki, w których drużyny zakończą spotkanie. Chyba że ktoś zobaczy czerwoną kartkę. Z zaciekawieniem końcówce meczu przygląda się Podbeskidzie Bielsko-Biała, ponieważ od wyniku w Grodzisku Wielkopolskim zależy, jakiego rezultatu będą potrzebować w środę do awansu.

3
3
2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka za przerwanie faulem ataku tyszan.

1
1
2
2
4
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Biegański.

Piłka w bramce. Tym razem nie będzie czystego konta Adriana Lisa, a dzięki uderzeniu Jana Biegańskiego przyjezdni mają ponownie realną szansę na przywiezienie punktów z Grodziska Wielkopolskiego. Końcówka może być pasjonująca.

6
4
1
5
7
74'

Piotr Tworek zarządza zespołem podobnie jak kilka dni temu w Sosnowcu. Ponownie wprowadził Mateusza Szczepaniaka za Łukasza Spławskiego. Ten drugi tym razem bez gola. Tymczasem około pozostał kwadrans podstawowego czasu. Przed momentem gracz z Tychów dał się złapać na spalonego.

1
70'

Tymczasem zobaczyliśmy już po dwie zmiany w obu jedenastkach. Trener poznaniaków wzmocnił środek pola Krzysztofem Danielewiczem, a Robert Janicki zszedł z boiska z asystą przy golu Bartosza Kieliby.

1
69'

Warta Poznań nie straciła gola w poprzednim meczu z Zagłębiem Sosnowiec i również w konfrontacji z innymi Trójkolorowymi zachowuje na razie czyste konto. GKS stara się odrobić stratę od około godziny, ale efektem tylko dwa uderzenia celne i to przeciętne.

2
2
1
2
1
64'

Piotr Tworek postanowił dorzucić trochę mocy na skrzydła w swoim zespole. Pierwsza zmiana właśnie na boku drugiej linii, a Mariusz Rybicki będzie przyglądać się końcówce meczu z ławki rezerwowych.

2
2
1
1
1
60'

Powoli mija czas po przerwie. Tylko kibiców jednego klubu ucieszy w pomeczowych relacjach taka wzmiana: wszystko co najważniejsze w Grodzisku Wielkopolskim wydarzyło się w początkowym kwadransie.

1
1
1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kiełb za faul.

2
1
1
1
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Mańka za faul. Pierwsze napomnienie dla zawodnika gości.

1
1
komentarz

1
52'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Łukasza Spławskiego i polecił arbitrowi głownemu przerwanie gry. Od rzutu wolnego GKS Tychy, a Warta Poznań przynajmniej zyskała czas na ustawienie się.

48'

Zmienieni tyszanie praktycznie nic nie wnieśli w pierwszą połowę spotkania. Łukasz Moneta nie absorbował przeciwników swoimi rajdami, a były król strzelców ligi Szymon Lewicki niczym nie zajął Adriana Lisa. Nadzieja gości w zmiennikach.

1
1
1
1
1
46'

Damian Kos dał zawodnikom sygnał do wznowienia rywalizacji. Wynik pokazuje dobitnie, która drużyna musi podjąć ryzyko i zorganizować się do brawurowego ataku.