1
88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Radosław Janukiewicz.

Warta Poznań z golem w końcówce podstawowego czasu. Podanie Michała Jakóbowskiego trafiło do Adriana Laskowskiego, po którego uderzeniu piłka najpierw odbiła się od słupka, następnie od pleców Radosława Janukiewicza aż znalazła się w siatce. Zieloni na prowadzeniu, a Chojniczanka ma już bardzo mało czasu na ewentualną ripostę!

Chojniczanka Chojnice
18
10
3
3
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak za ostre przewinienie.

Warta Poznań
84'

Chojniczanka. Schodzi: Oskar Paprzycki. Wchodzi: Michał Sacharuk.

wchodzi Wchodzi
Michał Sacharuk #19
schodzi Schodzi
1
82'

Coraz mniej czasu zostało obu jedenastkom na rozstrzygnięcie konfrontacji w Chojnicach. Od czasu do czasu gospodarze odpowiadają na odrobinę częstsze szarże Warty Poznań, ale skuteczność jednych i drugich na podobnym poziomie.

2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski za niesportowe zachowanie.

1
1
1
74'

Kolejna interwencja defensora, kiedy bramkarz przysnął na posterunku. Tym razem zieloni obrońcy zaasekurowali Adriana Lisa, który wywołał pożar niedokładnym podaniem, i nie pozwolili na oddanie uderzenia do bramki Robertowi Ziętarskiemu.

2
70'

Tomasz Mikołajczak centymetry od odzyskania prowadzenia dla Chojniczanki. Piłka po strzale doświadczonego napastnika ominęła już Adriana Lisa, a mimo wszystko nie ma jej w siatce. Na wysokości zadania stanął Łukasz Spławski, który interweniował na linii bramkowej. Napastnik z taką obroną - godne uznania.

3
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Spławski za symulowanie faulu.

2
1
1
66'

Warta Poznań zorganizowała się do kontrataku, ale nie zgubiła wszystkich przeciwników na czas. Pognał do obrony Bartosz Wolski i nie pozwolił kandydatom do awansu na oddanie uderzenia.

1
1
64'

Gracjan Jaroch sposobił się do wykonania dobitki strzału Mariusza Rybickiego zatrzymanego przez Radosława Janukiewicza. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego zmiennika i nawet gdyby ten trafił do siatki, nie byłoby uznanego gola.

1
1
2
1
1
63'

Trener Piotr Tworek postanowił spróbować ustawienia z dwoma nominalnymi napastnikami. To nie zdarzało się często w rundzie wiosennej. Możliwość popracowania w duecie dostali Łukasz Spławski i Gracjan Jaroch.

58'

Warta Poznań nie pozostaje dłużna swojemu przeciwnikowi i również zapewnia egzaminy bramkarzowi. Radosław Janukiewicz interweniował nogami po strzale Mariusza Rybickiego z ostrego kąta. Akcja za akcję, ale wynik po przerwie bez zmian.

1
56'

Robert Ziętarski prowadzi bombardowanie bramki Warty Poznań. To jedno. Adrian Lis radzi sobie jednak ze wszystkimi próbami ofensywnego pomocnika Chojniczanki, a przed momentem mógł liczyć na asekurację obrońców i zablokowanie dobitki Agwana Papikjana.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Janicki za faul na Agwanie Papikjanie.

53'

Bartosz Kieliba poradził sobie z dośrodkowaniem jego imiennika Bartosza Wolskiego. Ograny obrońca Warty Poznań nie pozwolił na oddanie strzału ani Tomaszowi Mikołajczakowi, ani Mateuszowi Kuzimskiemu.

51'

Krzysztof Danielewicz strzelił z powietrza. Piłka uciekła doświadczonemu pomocnikowi Warty Poznań za wysoko. Radosław Janukiewicz nie musiał zrobić nic poza odprowadzeniem jej wzrokiem poza boisko.

1
48'

Przerwa w grze spowodowana urazem Tomasza Mikołajczaka. Nie zanosi się na spowodowaną tym problemem zmianę w zespole prowadzonym przez Zbigniewa Smółkę.

1
46'

Piłkarze powrócili z szatni na boisko i ponownie walczą o przedostatni możliwy komplet punktów w sezonie. Tak gospodarze, jak i przejezdni są równie blisko oraz daleko od zwycięstwa.