Błękitni. Schodzi: Filip Karmański. Wchodzi: Hubert Sadowski.

1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Widzew praktycznie zagwarantował sobie komplet punktów. W tym meczu jest po prostu skuteczniejszy od przeciwnika. Marcin Robak strzelił z rzutu karnego w lewy narożnik. Piłka wtoczyła się za linię bramkową po dłoniach Mariusza Rzepeckiego.

Widzew Łódź
12
5
3
4
2
84'

Rzut karny dla Widzewa! Mariusz Rzepecki złapał za nogę Christophera Mandiangu.

8
2
1
2
83'

Patryk Wolański uratował Widzew interwencją na linii bramkowej! Tak blisko wyrównania stargardzianie jeszcze nie byli. Bramkarz gospodarzy intuicyjnie zatrzymał strzał Wojciecha Błyszki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Tanżyna za podobne przewinienie do niedawnego Filipa Karmańskiego.

Widzew Łódź
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Karmański za faul blisko własnego pola karnego.

Błękitni Stargard
77'
ZMIANA

Błękitni. Schodzi: Patryk Paczuk. Wchodzi: Karol Jabłoński.

Karol Jabłoński #16
76'

Piotr Kurbiel wymienił podania w polu karnym Widzewa Łódź i znalazł się sam blisko bramki Patryka Wolańskiego. Uderzenie zmiennika mogło być lepsze. Golkiper gospodarzy sparował piłkę na korner i ponownie nie skapitulował.

1
1
1
73'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Michael Ameyaw. Wchodzi: Konrad Gutowski.

Michael Ameyaw #7
1
73'

Christopher Mandiangu dodał rumieńców atakom gospodarzy. Niby anemiczne uderzenie zmiennika, a piłka mogła wtoczyć się do bramki Błękitnych.

1
70'

Patryk Wolański nie miał problemu z unieszkodliwieniem strzału Jakuba Szreka. Trener Błękitnych nakazuje podopiecznym przesunięcie wyżej formacji.

1
1
68'

Pierwsza akcja Christophera Mandiangu i od razu poderwał kibiców w Łodzi. Futbolówka po ofensywnym wejściu zmiennika odbiła się niebezpiecznie blisko bramki Błękitnych.

1
65'

Błękitni muszą przyspieszyć. Po dwóch zmianach trenera Adama Topolskiego goście są w skrajnie ofensywnym ustawieniu.

62'
ZMIANA

Błękitni. Schodzi: Krystian Sanocki. Wchodzi: Mateusz Bochnak.

Mateusz Bochnak #23
62'
ZMIANA

Błękitni. Schodzi: Michał Cywiński. Wchodzi: Piotr Kurbiel.

61'

Gospodarze mają przewagę, ale wynik pozostaje na styku, więc mecz ma jeszcze swoją temperaturę.

1
60'

Michał Cywiński przerwał atak łodzian. Widzew miał jeszcze rzut rożny, ale z jego dwóch dośrodkowań wynikło większe zagrożenie bramki Patryka Wolańskiego niż Mariusza Rzepeckiego.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Radwański za faul na połowie przeciwnika.

Widzew Łódź
1
2
56'

Podobnie rozpoczęła się druga połowa jak pierwsza. Widzew aktywniejszy, a stargardzianie zrewanżowali się tylko jednym ofensywnym wypadem.

1
komentarz

55'

Ponownie Mariusz Rzepecki. Dobra reakcja bramkarza ze Stargardu, który musiał gasić pożar po nerwowym zagraniu Wojciecha Błyszki.

53'

Mariusz Rzepecki wybiegł blisko linii własnego pola karnego i tam poradził sobie z prostopadłym podaniem w kierunku Marcina Robaka.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Paczuk za faul na Adamie Radwańskim.

1
1
48'

Widzew nagrodzony brawami za pierwszy atak po powrocie z szatni. Gospodarze wywalczyli korner, po którym Michael Ameyaw strzelił za kołnierz Mariusza Rzepeckiego. Błękitni ratowali się wybiciem z okolic linii bramkowej.

1
1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

43'

Jak na zawołanie Paweł Łysiak dał o sobie znać po raz drugi w tym spotkaniu. Dostał podanie od Krystiana Sanockiego i oddał strzał zza linii pola karnego. Futbolówka trafiła w słupek podtrzymujący bramkę Patryka Wolańskiego.

2
1
43'

Błękitni szukają sposobu na wyrównanie. Akcje gości nie kończą się często dobrymi uderzeniami.

1
1
1
41'

Tym razem ostrzeżenie dla Wojciecha Fadeckiego, który sfaulował próbującego wprowadzić piłkę do gry Patryka Wolańskiego.

38'

Mariusz Rzepecki przesunął się na linii bramkowej i bez problemu zdążył do futbolówki po strzale z rzutu wolnego.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Ostrowski za całą serię fauli.

Jakub Ostrowski #27
1
1
1
2
33'

Uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka nie poleciała w lustro bramki Błękitnych.

2
1
30'

Zanosi się na zmianę spowodowaną kontuzją zawodnika Widzewa.

28'

Często używa gwiazdka sędzia, ale nie decyduje się na utemperowanie żadnego zawodnika żółtą kartką.

1
26'

Poradzili sobie podopieczni Marcina Kaczmarka z dośrodkowaniem Wojciecha Fadeckiego z rzutu wolnego. Musieli wracać piłkarze ze Stargardu.

23'

Stargardzianie oddali pierwsze celne uderzenie. Jakby otrząsnęli się po stracie gola. Widzew też nie próżnuje i przed momentem groźną akcję gospodarzy przerwał Wojciech Błyszko.

3
21'

Paweł Łysiak zatrudnił strzałem Patryka Wolańskiego. Bramkarz Widzewa rozgrzał się, pewnie przytulił piłkę do piersi.

1
1
1
17'

Widzew nadal w posiadaniu piłki, a szkolna pomyłka zespołu ze Stargardu na razie mu ciąży.

1
2
2
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Kita.

Widzew na prowadzeniu. Beznadziejne podanie w kierunku własnej bramki Krystiana Sanockiego. Po nim gospodarze przeprowadzili ekspresowy atak. W pierwszym tempie Przemysław Kita przegrał w sytuacji sam na sam z Mariuszem Rzepeckim, ale zdążył dobić piłkę po własnym uderzeniu. Błękitni przegrywają po raz pierwszy w sezonie.

Widzew Łódź
9
3
3
5
6
14'

Fragment meczu, w którym piłka była w centrum boiska. Pchali ją do przodu Błękitni, ale daleko od bramki Patryka Wolańskiego.

18:31

11'

Początek ze wskazaniem na Widzew, ale przyjezdni nie statystują i starają się grać piłką.

1
9'

Pograli kombinacyjnie gospodarze. Wydaje się, że zabrakło im decyzji o strzale w odpowiednim momencie. Kiedy Adam Radwański huknął zza pola karnego miał przed sobą już chmarę zawodników w błękitnych koszulkach.

1
7'

Błękitni odpowiedzieli dotychczas jednym atakiem, który zepsuł Filip Karmański dośrodkowaniem prosto do koszyczka Patryka Wolańskiego.

1
5'

Kolejna interwencja Mariusza Rzepeckiego. Widzew przeprowadził szybki atak, a łatwe do zneutralizowania uderzenie z kilkunastu metrów oddał Marcin Robak.

1
1
3'

Wrzutka z rzutu wolnego w rękawice Mariusza Rzepeckiego. Premierowa interwencja bramkarza ze Stargardu.

1
1
2'

Podchodzą wysoko piłkarze obu drużyn. Spanikowali jako pierwsi Błękitni, po dośrodkowaniu ratował ich Wojciech Błyszko, ale po chwili sprokurowali rzut wolny blisko narożnika własnego pola karnego.

1
18:31

Prezentacja drużyn. Widzew Łódź w czerwonych strojach z białymi akcentami, a Błękitni w koszulkach i spodenkach odpowiednich do nazwy klubu.

1
18:31

Podstawowi zawodnicy zeszli z rozgrzewki do szatni.

18:31

Sędzia: Mateusz Jenda

1
18:31

1
18:20

W poprzednim sezonie Widzew wygrał z Błękitnymi 4:2 na własnym stadionie, po czym zremisował bezbramkowo na wyjeździe.

1
1
1
18:20

Błękitni Stargard rozpoczęli sezon nadspodziewanie dobrze. Drużyna z Pomorza Zachodniego ma komplet sześciu punktów po dwóch kolejkach. Pokonała kolejno 2:1 Górnika Polkowice i 1:0 Elanę Toruń.

2
1
1
1
18:20

Drużyna z Łodzi tradycyjnie może liczyć na wsparcie licznej publiczności. Dla części zawodników Widzewa mecz z Błękitnymi Stargard będzie debiutem przed swoimi kibicami.

1
1
18:20

Widzew Łódź rozegra pierwszy w sezonie mecz na własnym stadionie. Drużyna Marcina Kaczmarka rozpoczęła rozgrywki na wyjeździe i po zwycięstwie 2:1 z Gryfem Wejherowo poniosła porażkę 1:2 z Bytovią Bytów.