2
1
2
87'

Uskrzydleni swoimi golami gospodarze poczuli wiatr w żaglach i szukają sposobu na rozstrzygnięcie meczu.

5
2
1
1
86'

Górnik Łęczna. Schodzi: Michał Goliński. Wchodzi: Dominik Lewandowski.

wchodzi Wchodzi
Dominik Lewandowski #23
schodzi Schodzi
1
1
84'

Górnik Łęczna. Schodzi: Paweł Wojciechowski. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

Przemysław Banaszak #19
1
1
1
1
83'

Górnik Łęczna. Schodzi: Igor Korczakowski. Wchodzi: Krystian Wójcik.

Igor Korczakowski #40
1
1
80'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Patryk Rojek.

Już remis w Łodzi! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła beznadziejnie zachowali się goście i z delikatną pomocą Marcina Robaka praktycznie sami wpakowali piłkę do własnej bramki. Widzew przeprowadził skuteczny pościg za Górnikiem Łęczna.

13
79'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Rafał Wolsztyński.

Bramka kontaktowa i będzie interesująco w końcówce meczu! Marcin Robak dostał podanie w uliczkę od Rafała Wolsztyńskiego i pokonał bramkarza Górnika Łęczna. Rozsypała się defensywa przyjezdnych.

16
9
3
5
11
78'

Celne uderzenie Widzewa! Długo czekali kibice w Łodzi na takie wydarzenie. Daniel Mąka dostał piłkę w polu karnym przeciwnika po podaniu Marcela Pięczka i błędzie defensora. Po jego uderzeniu interweniował z trudem Patryk Rojek.

2
2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Stromecki za faul w centrum boiska.

1
1
75'

Górnik Łęczna. Schodzi: Aron Stasiak. Wchodzi: Karol Turek.

Karol Turek #93
1
1
73'

Widzew. Schodzi: Michael Ameyaw. Wchodzi: Konrad Gutowski.

Michael Ameyaw #7
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Tymosiak za faul w centrum boiska.

1
70'

Rafał Wolsztyński główkował ponad bramką po dośrodkowaniu Marcina Robaka. Kompletnie rozregulowane są celowniki gospodarzy, którym pozostało już tylko 20 minut podstawowego czasu.

68'

Niegroźne dla łęcznian dośrodkowanie Łukasza Kosakiewicza z rzutu wolnego.

1
komentarz

66'

Rafał Wolsztyński huknął z kilkunastu metrów. Piłka przeleciała obok bramki Patryka Rojka. Marcin Robak pokazywał kompanowi, że lepszym rozwiązaniem byłoby podanie.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zejdler za faul na Marcinie Stromeckim.

Widzew Łódź
1
1
60'

Łodzianom z trudem przychodzi przeprowadzenie niebezpiecznego ataku. Marcin Kaczmarek zareaguje wprowadzeniem kolejnego zmiennika.

2
58'

Gol! Strzelił Paweł Wojciechowski.

Drugie celne uderzenie napastnika Górnika Łęczna! Tym razem pokonał Patryka Wolańskiego uderzeniem z rzutu karnego. Bramkarz Widzewa wiedział, co się święci, ale nie dosięgnął piłki.

16
8
1
2
5
57'

Rzut karny dla Górnika po faulu Sebastiana Rudola na Michale Golińskim. Katastrofalne zachowanie stopera z Łodzi.

4
1
1
56'

Wymiana podań łodzian. Piłka trafiła do Adama Radwańskiego, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Nie trafił w bramkę strzeżoną przez Patryka Rojka.

1
53'

Sektor gości w Łodzi.

1
51'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zapachniało drugim golem zespołu z Łęcznej. Do piłki dopadł Paweł Baranowski i główkował odrobinę zbyt wysoko. Futbolówka trafiła w górną część poprzeczki.

1
1
50'

Aron Stasiak ułożył sobie piłkę na prawej stopie i oddał uderzenie sprzed pola karnego. Po rykoszecie korner.

49'

Christopher Mandiangu powstrzymany na lewym skrzydle przez Pawła Baranowskiego. Kilka akcji po powrocie zawodników z szatni, ale wszystkie zahamowane.