90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
88'

Gryf pod polem karnym Widzewa, ale goście już bez wiary w powodzenie swoich akcji.

1
1
2
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Burkhardt.

Gryf Wejherowo
2
2
1
2
82'

Gol! Strzelił Przemysław Kita. Asystował mu Marcel Pięczek. Z lewej strony dośrodkował Pięczek, a Kita uderzył głową z ok. pięciu metrów tuż przy słupku. 4:0!

2
82'

Widzew spokojnie rozgrywa piłkę. Piłkarze Gryfa starają się więcej uwagi poświęcać ofensywie.

1
1
81'

Widzew Łódź. Schodzi: Kornel Kordas. Wchodzi: Marcel Pięczek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
80'

Gryf. Schodzi: Maksymilian Hebel. Wchodzi: Karol Baranowski.

Karol Baranowski #8
Maksymilian Hebel #10
80'

Gąsior dopadł do piłki w polu karnym, został przyblokowany i będzie rzut rożny dla łodzian.

1
2
78'

Kolejna akcja Gryfa, jednak dogranie z prawej strony zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

1
1
1
74'

Gęsior powinien uratować honor. Strzał z bliska odbił jednak Pawłowski!

1
1
1
2
3
71'

Widzew gra na dużym luzie, momentami na zbyt dużym. To sprawia, że akcje są przesłodzone i nie ma z nich pożytku. Gryf w ofensywie niewiele potrafi zdziałać.

1
3
68'

Gryf. Schodzi: Tomasz Kolus. Wchodzi: Mariusz Sławek.

1
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Tanżyna.

Widzew Łódź
1
2
1
1
2
67'

Gryf. Schodzi: Mateusz Goerke. Wchodzi: Paweł Czychowski.

1
67'

Gryf. Schodzi: Mateusz Majewski. Wchodzi: Marcin Burkhardt.

Mateusz Majewski #9
1
1
2
1
1
64'

Płaski strzał Kity odbił Ferra, poprawkę Robaka zablokował obrońca.

2
2
1
62'

Wolsztyński sam na sam z Ferrą, jednak strzelec trzeciej bramki niepotrzebnie zdecydował się na podanie.

1
1
3
60'

Gol! Strzelił Rafał Wolsztyński. Asystował mu Mateusz Możdżeń. Możdżeń precyzyjnie za plecy obrońców, Wolsztyński dobiegł z piłką niemal do linii końcowej, ale zdołał uderzyć. Piłka wpadła do siatki. 3:0!

1
59'

Widzew stara się wysoko atakować Gryf. Podobną taktykę mają goście, ale wychodzi im to dużo gorzej.

1
1
2
56'

Drugi gol dodał spokoju łodzianom, a podłamał gości. Gryf już niemal we własnym polu karnym.

4
2
1
54'

Kibice obecni na meczu odśpiewali "Sto lat" obchodzącemu 30. urodziny Danielowi Tanżynie. Ten brawami im podziękował.

8
2
53'

Gol! Strzelił Daniel Tanżyna. Obchodzący urodziny Tanżyna z lewej strony zbiegł z piłką w kierunku środka boiska i przepięknym strzałem z ok. 17 metrów pokonał Ferrę. 2:0!

Widzew Łódź
11
10
3
1
5
51'

Wolsztyński do Gutowskiego, ten jednak zamiast podawać zdecydował się na strzał i został zablokowany.

1
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oskar Sikorski.

Oskar Sikorski #6
1
1
1
48'

Ładna akcja łodzian zatrzymana przez Gęsiora, który w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.