Kolejna wrzutka z narożnika boiska w poszukiwaniu Ostrowskiego, ale dobrze wybija piłkę Wolsztyński.

2
1
3
82'

Co za gol! Robak strzelił z prawie zerowego kąta w samo okienko bramki! Ten gol może zapewnić zwycięstwo!

21
16
2
3
81'

3
81'
ZMIANA

Błękitni. Schodzi: Filip Karmański. Wchodzi: Mateusz Bochnak.

#0
#0
1
81'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Marcel Pięczek.

#0
1
80'

Dobre dośrodkowanie Sitkowskiego na głowę niewidocznego dziś Kurbiela, ale jego strzał wylądował prosto w rękach Pawłowskiego.

2
78'

Blisko sytuacji sam na sam był Robak, ale uciekła mu piłka. Złapał ją bezpiecznie bramkarz ze Stargardu.

2
1
1
76'

Miękka wrzutka Możdżenia w poszukiwaniu Robaka, ale piłka zagrana za jego plecy. Mimo to jest rzut rożny, mieli spory problem gospodarze z wybiciem piłki.

1
1
2
71'

Dużo gry teraz długimi piłkami z jednej i z drugiej strony, ale bez oczekiwanego rezultatu.

2
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Kita. Symulował, nie był faulowany przez bramkarza.

Widzew Łódź
2
1
2
2
67'

Dobre wypuszczenie Fadeckiego przez Sitkowskiego, ale skrzydłowy Błękitnych nie zdążył do mocno skaczącej piłki.

1
1
1
1
2
65'

Dużo teraz walki w środku pola i biegania za piłką, ale nikt nie może przejąć inicjatywy.

2
1
1
2
62'

Kordas do Robaka, ten odwrócił się i uderzył dość wysoko nad poprzeczką z kilku metrów. To nie była łatwa pozycja.

4
3
3
1
2
62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego idealnie na głowę Ostrowskiego, który uderzył w dolny róg bramki Pawłowskiego i nie dał mu szans na interwencję. Jest bramka kontaktowa!

2
3
5
61'

12
61'

Zablokowany strzał Łysiaka, będziemy mieli rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
58'

Ładna próba dwójkowej akcji Robaka z Możdżeniem, ale strzał tego drugiego w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Paczuk. Bardzo ostry wślizg w nogi Tanżyny.

2
54'

Dobra wrzutka z rzutu rożnego Fadeckiego na głowę nabiegającego Ostrowskiego, ale stoper Błękitnych jedynie musnął piłkę włosami. Niewiele brakowało gospodarzom do szczęścia.

1
1
51'

Na razie dość wolno gra Widzew, a gospodarze nie mają pomysłu, jak przejąć inicjatywę.

1
2
48'

Płaski strzał Gutowskiego z dystansu mija bramkę Błękitnych. Odważna próba skrzydłowego Widzewa.

3
1
1
2
2
46'
ZMIANA

Błękitni. Schodzi: Jakub Szrek. Wchodzi: Aleksander Theus.

#0
#0
46'
ZMIANA

Błękitni. Schodzi: Michał Cywiński. Wchodzi: Patryk Paczuk.

#0
czas Druga połowa
45+2'

Pewny strzał Robaka w lewy dolny róg, bramkarz poszedł w drugą stronę. Widzew powiększa prowadzenie!

12
4
1
2
2
45+1'

3
45'

RZUT KARNY DLA WIDZEWA! Faulowany Kita przez Sitkowskiego przed bramką!

13
6
1
1
3
44'

Widzew stara się grać na utrzymanie piłki. Błękitni grają agresywniejszym pressingiem, ale do bramki do szatni na razie im daleko.

2
2
2
2
41'

Indywidualna akcja Kity kończy się zablokowanym strzałem z dystansu. Widzew ma jednak rzut rożny.

2
1
1
1
38'

Świetna akcja Widzewa na lewej stronie. Gutowski rozklepał rywali z Kordasem. Ten drugi na wślizgu w polu karnym zdołał wystawić piłkę Radwańskiemu na 14. metr, a uderzenie techniczne rozgrywającego gości było nie do obrony dla bramkarza Błękitnych. Widzew wypełnia plan minimum w tej chwili!

6
4
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Kornel Kordas.

19
9
1
1
4
35'

Najlepsze sytuacja Widzewa w tym meczu! Wrzutka z narożnika boiska do niekrytego Tanżyny, a ten z głową strzela tuż obok słupka bramki. Bramkarz nie miałby żadnych szans interweniować.

1
1
33'

Dobra piłka prostopadłą Radwańskiego do Kosakiewicza, ale skrzydłowemu Widzewa odskoczyła w ostatniej chwili i zamiast do kolegów, zagrał w trybuny.

31'

Strzał Cywińskiego z dystansu, ale za łatwy do obrony dla Pawłowskiego. Piłkarze chcą wykorzystać kłopotliwą murawę przeciwko bramkarzom, ale nie wychodzi im to najlepiej.

30'

Dobra próba Kity z powietrza z dystansu, ale piłka otarła się jedynie o boczną siatkę.

29'

Jeszcze jedna próba Widzewa, dośrodkowanie do Robaka, który próbował uderzyć z obrotu, ale został zablokowany.

29'

Kontra Widzewa, świetny rajd Radwańskiego, ale nie miał wsparcia kolegów i stracił piłkę.

1
26'

Płąski strzał kogoś z gospodarzy ze skraju pola karnego, piłka odbija się od nóg piłkarzy przed bramką jak w pinballu, ale wszystko kończy się szczęśliwie dla Widzewa.

25'

Szansa gospodarzy, ładne, techniczne uderzenie Fadeckiego, ale piłka otarła się o głowę kogoś z przeciwników i wyszła na rzut rożny.

2
24'

Dobra piłka do Robaka w pole karne, tez zagrał głębiej w pole karne między 3 rywali w poszukiwaniu Kity, ale gracze gospodarzy zorientowali się szybko, o co chodzi i wybili piłkę.

23'

Coraz mocniej naciska Widzew, ale odskakująca piłka utrudnia składne rozegranie akcji. Szczęścia szukał Możdżeń z dystansu, ale strzał zablokowany.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Cywiński. Ostry wślizg w nogi Możdżenia od tyłu.

#0
1
1
1
17'

Zapowiadała się świetna kontra gospodarzy z prawej strony, ale kapitalnym wślizgiem Rudol powstrzymał rajd Szreka.

1
1
1
16'

Widzew teraz zamknął Błękitnych w obrębie ich własnego pola karnego, ale ma problem ze sforsowaniem stargardzkich zasieków. Murawa też robi swoje.

1
14'

Trudno rozegrać płynną akcję czy też czysto przyjąć piłkę. Odbija się futbolówka od murawy bardzo nienaturalnie, trawa jest nierówna.

1
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Sitkowski.

#0
11'

Ładne wejście Sanockiego z prawej strony, wbiegł Szrek w pole karne. Piłka do niepilnowanego gracza Błękitnych, a ten oddał mocny strzał w słupek. Grają gospodarze nieco szybciej dziś od rywala.

5
3
1
10'

Dobra wrzutka Gutowskiego, był bliski oddania świetnego strzału Robak, ale pieczołowicie krył go obrońca i uniemożliwił mu próbę.

2
1
1
9'

Ładna, dwójkowa akcja Fadeckiego z Kurbielem, ale strzał tego pierwszego przeleciał wysoko nad bramką rywala.

1
7'

Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Była dobra pozycja do strzału, ale uderzenie Łysiaka zablokowane. Potem pędził ktoś ze skrzydła, ale była dobra asekuracja defensorów gości.

1
1
1
2
5'

Strzał z dystansu jednego z graczy Błękitnych, ale mocno niecelny.

4'

Próba kontry Błękitnych, ale fauluje w środku pola Poczobut. Obyło się na razie bez kartki.

1
1
2'

Choć nie ma wysokiego pressingu ze strony gospodarzy, to nie pozwalają Widzewowi opuścić własnej połowy.

1
1
czas Start meczu
12:55

Widzew jeszcze nie przegrał żadnego z ostatnich 3 meczów z Błękitnymi - 2 wygrane i remis.

12:55

Niestety, nie ma zbyt wielu kibiców na trybunach. Sektor gości pusty, ponieważ Widzew jest objęty zakazem stadionowym. Mimo to pod stadionem jest kilkuset fanów z Łodzi.

12:55

Sytuacja obu zespołów w tabeli przed 20. kolejką:

1. Widzew 40 pkt.

8. Błękitni 29 pkt.

Widzew nie może sobie pozwolić na wpadkę, bo może wypaść z podium. Natomiast Błękitni, jeśli wygrają, mogą zbliżyć się do czołówki i walkę o fazę play-off.

12:55

Sędzią głównym dzisiaj Mateusz Jędlar.

12:55

Ostatnia kolejka 2. Ligi w tym roku! Widzew jako lider tabeli przyjechał do Stargardu na mecz z Błękitnymi! Dzień dobry Państwu i serdecznie zapraszamy na relację live ze spotkania!