II liga: 24. kolejka
07 cze 2020 13:05
90+3'
90+2'

Świetna szansa Widzewa, strzał Wolsztyńskiego z kilku metrów instynktownie broni Kaczorowski!

1
3
2
90+1'

Doliczono 3 minuty, pierwsza z nich upłynęła.

1
90'

Świetne dośrodkowanie i dobrze skacze Tanżyna, ale strzelił obok bramki.

1
1
88'

Widzew podchodzi wyżej, ale gra niemrawo i niepewnie.

1
1
84'

Szansa dla Widzewa po dośrodkowaniu, Wołąkiewicz najpierw zablokowany, a potem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Mozler.

Łukasz Mozler #14
Stal Rzeszów
1
83'

Strzał Reimana zablokowany, potem poprawka Mozlera niecelna.

81'

Płaskie zagranie Reimana w pole karne i kolanami odbija Pawłowski.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

77'

Świetne podanie do Michalika, ale szybciej do piłki dopadł Pawłowski.

76'

Stal Rzeszów. Schodzi: Sławomir Szeliga. Wchodzi: Łukasz Mozler.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
72'

Problemy zdrowotne Tanżyny, trzeba było przerwać grę.

72'

Mocne dośrodkowanie Głowackiego, ale za mocne dla kolegów.

68'

Stal Rzeszów. Schodzi: Krystian Pieczara. Wchodzi: Grzegorz Goncerz.

67'

Strzał Głowackiego z dystansu nie zagroził jednak bramce Pawłowskiego.

65'

Rajd Radwańskiego, powstrzymany jednak przez rywala. Pomocnik Widzewa miał jednak problemy, by samodzielnie wstać, narzekał na jakiś ból. Jednak może grać dalej.

1
62'

Robak kontra Kostkowski w powietrzu pod bramką, górą obrońca Stali. Korner dla Widzewa.

1
60'

Mocny strzał Reimana z dystansu, ale trafia prosto w ręce Pawłowskiego.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Radwański. Potrącił rozpędzonego Kłosa.

Widzew Łódź
1
1
1
1
2
55'

Mecz jest bardziej otwarty, większą liczbą graczy atakuje Widzew, szybciej gra Stal.

53'

Świetny, techniczny strzał Kłosa przelatuje tuż nad poprzeczką! Jest jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
52'

Ładnie Możdżeń wypatrzył Gutowskiego, ale strzał skrzydłowego Widzewa mocno niecelny.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Kłos. Ostro sfaulował rywala.

Wiktor Kłos #17
1
1
48'

Bardzo dobre wejście Kosakiewicza z prawej strony i na wślizgu blokuje jego dogranie w pole karne Kostkowski. Jest korner dla gości.

1
1
1
1
46'

Stal Rzeszów. Schodzi: Patryk Plewka. Wchodzi: Wiktor Kłos.

1
1
czas Druga połowa
44'

Indywidualnie Reiman, strzał, rykoszet i piłka turla się tuż obok bramki Pawłowskiego!

42'

Indywidualna akcja Ojamy, ale jego strzał zablokowany. Mają jeszcze goście rzut rożny.

39'

Dobra podanie do Ojamy, ale Estończyk dał się przepchać przez Kostkowskiego. Świetnie obrońca Stali odcina lewe skrzydło gości.

1
37'

Sprytna piłka do Gąsiora w pole karne, ale nie opanował jej pomocnik Widzewa.

1
36'

Stal zwalnia grę, kontroluje jej tempo.

1
32'

Rajd Gutowskiego prawą stroną, ale jego dwa dośrodkowania Góra spokojnie zablokował i wywalczył piłkę dla swojego zespołu.

29'

Bardzo dobry strzał Michalika zza pola karnego, niepewna interwencja Pawłowskiego, Reiman zgarnia piłkę, ale sędziowie odgwizdują pozycję spaloną.

1
1
1
1
1
27'

Cały czas remis bezbramkowy, spokój w grze Stali, Widzew sprawia wrażenie, jakby zżerała zespół presja.

24'

Miękka wrzutka Możdżenia i bardzo dobre wejście Tanżyny, ale kończy niecelnym strzałem głową.

1
1
21'

Odważnie gra Stal, zdobywa przewagę, ma serię stałych fragmentów gry.

18'

Świetny cross Możdżenia do Gutowskiego, wejście w pole karne skrzydłowego Widzewa i wywalczył rzut rożny.

16'

Miękka wrzutka Michalika i w ostatniej chwili Kosakiewicz wybija piłkę sprzed głowy przeciwnika.

14'

Sprytny strzał Reimana po ziemi, ale bardzo dobrze interweniuje Pawłowski!

13'

Widzew stara się podchodzić pod pole karne, ale ma coraz większe problemy. Szybko rywale zamykają drogę na skrzydłach lub w środku.

10'

Szybki strzał jednego graczy ze Stali, kolejny rzut rożny. Naciskają gospodarze.

8'

Świetna szansa Stali! Michalik płasko z prawej strony w pole karne, strzał po ziemi Reimana odbity przez obrońcę. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką! Jest korner.

1
7'

Sprytne dośrodkowanie Ojamy, niepewne wybicie piłki przez Stal. Goście wciąż w posiadaniu.