II liga: 25. kolejka
13 cze 2020 19:10
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Podliński. Nieprawdopodobne! Legionovia strzelilła kolejną bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zgraniu piłki Podliński głową wpakował futbolówkę do siatki. 1:2!

Legionovia Legionowo
36
19
4
6
9
90+5'

Jeszcze goście, Podliński głową uderzył tuż ponad bramką!

2
1
90+2'

Łodzianie domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej. Wcześniej Kosakiewicz powinien umieścić piłkę w bramce.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
1
90'

Widzew jeszcze stara się zaatakować i zdobyć zwycięską bramkę. Przed momentem dobrze w bramce interweniował Podleśny.

1
1
1
2
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Podliński. Asystował mu Piotr Maślanka. Legionovia doprowadziła do remisu! Z rzutu wolnego dośrodkował Maślanka, a Podliński głową z siedmiu metrów uderzył w samo okienko. 1:1!

Asysta:
Piotr Maślanka #11
27
15
2
2
86'

Dramatycznie mogą wyglądać dla Widzew końcowe minuty. Gospodarze zaczynają się bronić, czynią to bardzo nerwowo.

1
1
84'

Szukają gola na 1:1 goście. Przed momentem w zamieszaniu uderzał Koziara, Pawłowski złapał piłkę.

1
1
1
82'
ZMIANA

Legionovia. Schodzi: Marcin Kluska. Wchodzi: Konrad Zaklika.

wchodzi Wchodzi
Konrad Zaklika #6
schodzi Schodzi
1
80'

Gościom pozostało dziesięć minut, aby doprowadzić do remisu. Widzew utrzymuje piłkę daleko od własnego pola karnego.

1
79'
ZMIANA

Legionovia. Schodzi: Mateusz Małek. Wchodzi: Kacper Będzieszak.

Kacper Będzieszak #24
77'

Legionovia nie ma już nic do stracenia. Goście starają się atakować.

1
1
71'

Zaczynają mnożyć się błędy. Coraz więcej chaosu na boisku.

1
68'

Gutowski powinien uderzać, Podleśny już daleko poza bramką. Bramkarz zdołał wrócić i zablokować uderzenie.

4
66'

Możdżeń dośrodkował z rzutu rożnego, Robak uderzał głową, ale trafił w poprzeczkę!

6
3
1
65'
ZMIANA

Legionovia. Schodzi: Krzysztof Gancarczyk. Wchodzi: Michał Bajdur.

Krzysztof Gancarczyk #22
1
63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hubert Wołąkiewicz.

1
1
1
1
2
60'
ZMIANA

Legionovia. Schodzi: Andrzej Trubeha. Wchodzi: Karol Podliński.

komentarz

58'

Groźne dogranie z prawej strony, Pawłowski błędu nie popełnił i złapał piłkę.

55'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego błąd popełnił Podleśny, ale bez konsewkencji dla Legionovii.

53'

Nie potrafią po przerwie łodzianie zagrozić Legionovii. To goście są cały czas aktywniejsi.

1
51'

Dobrze 2. połowę rozpoczęli goście. Przed momentem po rzucie rożnym w zamieszaniu Maślanka uderzył niecelnie.

48'

Ależ okazję mieli goście. Do dośrodkowania szczupakiem doszedł Andrzej Trubeha. Trafił jednak w Pawłowskiego!

3
1
1
2
46'

Wracamy do gry!

18:55

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
2
1
1
44'

Dośrodkowanie z prawej strony do Robaka, ten uderzył głową metr ponad bramką gości.

1
2
1
42'

Odpowiedź łodzian. Strzelał Henrik Ojamaa, Podleśny odbił piłkę.

5
4
2
2
2
41'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Choroś, strzał głową był jednak niecelny.

2
2
39'

Widzew starał się zagrozić Legionovii, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się zagrania ręką.

4
4
1
1
2
37'

Po stracie gola Legionovia stara się zepchnąć łodzian na ich połowę, ale ma z tym problemy.

4
4
1
2
2
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Henrik Ojamaa. Błąd w obronie gości. Piłkę przejęli łodzianie. Ojamaa zagrał do Radwańskiego, a ten precyzyjnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Podleśnego. 1:0!

16
10
2
2
5
33'

Po zagraniu z rzutu wolnego gospodarze sygnalizowali zagranie ręką. Sędzia nakazał kontynuować mecz.

1
2
32'

W końcu groźniejsza akcja łodzian. Widzew wywalczył rzut rożny.

1
2
30'

Sędzia postanowił zrobiić przerwę na picie. Jakkolwiek to brzmi.

1
28'

Powinno być 0:1! Z dystansu lewą nogą mocno uderzył Maślanka. Piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko! Dobitka poszybowała wprost w ręce bramkarza.

1
1
3
2
6
25'

Widzew rozgrywa piłkę pod polem karnym Legionovii. Łodzianie mają problemy z kreowaniem sobie okazji bramkowych.

2
22'

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie jednak było za mocne. Piłka opuściła boisko.

19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Maślanka.

1
19'

Legionovia coraz groźniejsza. Przed momentem Kordas w ostatnim momencie zatrzymał rywala.

18'

Ma problemy Widzew z kreowaniem okazji bramkowych. Po obiecującym początku gra przeniosła się w okolice środka pola.

15'

Bury zdecydował się na uderzenie z ok. 30 metrów. Piłka przefrunęła ponad poprzeczką. Mogło być groźnie.

1
12'

Piłkarzom Legionovii w końcu udało się na dłużej przenieść grę na połowę gospodarzy.

9'

Podleśny wybijał piłkę i trafił w zawodnika Widzew. Na szczęście dla Legionovii bez konsekwencji.

1
1
8'

Niemal miażdżąca przewaga Widzewa. Goście nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy.

1
2
5'

A teraz na strzał zdecydował się Wołąkiewicz, piłkę złapał bramkarz Legionovii.

1
2
1
1
2
5'

Pierwsza próba łodzian. Sprzed pola karnego metr obok lewego słupka uderzył Gutowski. A mógł podawać do lepiej ustawionego Ojamy.

1
1
3'

Od początku przeważa Widzew. Goście skupieni na własnej połowie.