2
2
2
90+5'

Jeszcze Mandiangu wszedł z piłką w pole karne, zagrał do Robaka. Podanie przecięte, ale będzie rzut rożny.

1
1
90+4'

Holują piłkę widzewiacy przy narożniku na połowie rywala.

3
90+2'

Mandiangu faulowany przez Wyjadłowskiego.

1
90+1'

Nadal Garbarnia nie kwapi się do szalonych ataków.

1
1
90'

Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

3
2
1
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Gąsior.

Widzew Łódź
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz. 1:3!

Kosakiewicz z prawej strony do Robaka, ten zastawił się, obrócił z piłką i dzięki temu uwolnił spod opieki obrońców. A potem formalnością było zdobycie 17. gola w sezonie!

12
5
2
2
85'

Nieudane zagranie do Robaka. Przechwycili obrońcy. Nie ma na razie zbyt dużego parcia na atak gospodarzy.

84'

Strzał Wyjadłowskiego blokowany przez widzewiaków. Ale trener Surma domaga się odgwizdania zagrania ręką.

2
1
82'

Dośrodkowanie Kowalskiego w pole karne, piłka wybita na aut.

81'

Ojamaa-Gutowski-Możdżeń-Robak i... wzięty w kleszcze napastnik Widzewa. Nic z tego.

1
80'

Kordas zagrywa piłkę równoległą do linii końcowej do Robaka. Mało brakowało, a byłoby groźnie.

3
79'

Problemy zdrowotne ma Hubert Wołąkiewicz. W asyście fizjoterapeutów opuszcza boisko i chyba na nie nie wróci.

1
76'

Faul Możdżenia na Kołbonie. Rzut wolny dla gospodarzy, ale pewnie łapie piłkę centrowaną w jego pole karne Wojciech Pawłowski.

75'

Garbarnia ma problem ze swobodnym operowaniem piłką na połowie Widzewa w ostatnim czasie.

1
74'

Indywidualna akcja Wyjadłowskiego zakończona strzałem z dystansu. Mocno niecelnym strzałem z dystansu.

73'

Znów Robak ściągnął na siebie uwagę obrońców, ale tym razem odegrał do Gutowskiego. Gospodarze zdołali jednak go powstrzymać.

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Serafin.

Garbarnia Kraków
70'

Odgwizdane zagranie ręką Robaka.

1
68'

Zamyka akcję Wołąkiewicz strzałem z dystansu, lecz fantastycznie odbija piłkę Frątczak!

1
1
67'

Gutowski zatrzymywany przez jednego z rywali, będzie rzut rożny.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Gutowski za złapanie wpół rywala.

Widzew Łódź
2
64'

Świetna szansa na remis! Kuczak dostał piłkę od Wyjadłowskiego z prawej strony (przepuścił ją wczesniej Serafin), ale uderzył prosto w Pawłowskiego. Jeszcze dobijać próbował Radwanek, ale faulował bramkarza Widzewa. Doszło do małego spięcia między dwoma ostatnimi.

3
3
63'

Zaostrzyła się gra, zwłaszcza jeśli chodzi o gospodarzy.

1
4
62'

Żółtą kartkę otrzymał Donatas Nakrosius.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Radwanek.

Błażej Radwanek #9
4
4
1
60'
ZMIANA

Garbarnia Kraków. Schodzi: Krzysztof Szewczyk. Wchodzi: Patryk Serafin.

59'
GOOOOOOL!!!

Gol! 1:2! Strzelił Konrad Gutowski. Asystował mu Henrik Ojamaa.

Ojamaa zagrał ładnie piętką do Gutowskiego, ten balansem ciała zgubił dwóch obrońców i bramkarza, a potem strzelił tuż obok słupka do bramki! Widzew znów na prowadzeniu.

11
9
1
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kowalski.

3
3
56'
ZMIANA

Garbarnia Kraków. Schodzi: Michał Feliks. Wchodzi: Mateusz Wyjadłowski.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Wyjadłowski #23
schodzi Schodzi
Michał Feliks #99
3
55'

Zagrożenia nie było, ale gdyby nie Krystian Kujawa, Widzew ruszyłby z kontrą.

3
54'

Możdżeń fauluje Kowalskiego blisko linii bocznej. Ale to będzie zagrożenie z rzutu wolnego.

52'

Kuczak wbiegł z piłką w szesnastkę ze skrzydła zagrał do Szewczyka, ale uderzenie gracza Garbarni zbyt lekkie.

51'

Znów akcja duetu Robak-Ojama. Wślizgiem interweniuje Kujawa, łódzki zespół domaga się rzutu karnego, ale nic takiego nie ma.

1
50'

Wrzutka Kosakiewicza złapana przez Frątczaka. Sporo pracy ma bramkarz Garbarni.

48'

Znów sporo niedokładności po stronie Widzewa. Błyskawicznie rywale przechwytują piłkę.

47'

Świetna szansa Marcina Robaka! Napastnik Widzewa uciekł Masiudzie i wbiegł w szesnastkę. Strzelił po długim słupku, lecz obok bramki.

2
1
1
46'

Rozpędził się Kuczak na lewym skrzydle, ale przedobrzył z dośrodkowaniem.

czas Druga połowa
46'
ZMIANA

Garbarnia Kraków. Schodzi: Grzegorz Marszalik. Wchodzi: Błażej Radwanek.

45+1'

Znów za szybko wystartował Robak do podania, tym razem od Ojamy.

45'

Robak chciał podać w poprzek do Radwańskiego, ale ten drugi został uprzedzony przez Masiudę.

1
1
44'

Dośrodkowanie Możdżenia prosto w rękawice Frątczaka.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Masiuda za przerwanie kontry faulem.

Marek Masiuda #8
42'

Rzut wolny dla Garbarni, Marszalik traci jednak piłkę na 20. metrze.

41'

Napór jednej i drugiej drużyny zelżał. Ale na razie więcej cierpliwości - zwłaszcza z przodu - wykazuje Garbarnia.

39'

Marcin Robak znów zaczyna uciekać rywalom, ale tym razem zrobił to zbyt szybko.

1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Kuczak. Asystował mu Krzysztof Szewczyk. 1:1!

Świetna akcja prawą stroną Garbarni. Dobre podanie na dobiegnięcie dostał Szewczyk, który wyłożył piłkę na szósty metr do Kuczaka, a ten (z pomocą Kosakiewicza) skierował ją do siatki! Mamy remis w Krakowie

3
6
1
2
4
35'

Znów pressingiem podeszli łodzianie, ale radzą sobie z wyprowadzeniem piłki gospodarze.

1
34'

Pobiegli z kontrą widzewiacy, ale Adamowi Radwańskiemu zabrakło mocy, by dobiec do prostopadłej piłki.

33'

Blokowane uderzenie Kuczaka wieńczy rzut wolny dla Garbarni.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Tanżyna za faul.

Widzew Łódź
2
1
31'

Piłka zawieszona nad polem karnym Widzewa, lecz faulowany był Poczobut.

1
30'

Wrzutka na głowę Bartłomieja Mruka, wybijają obrońcy Widzewa. Teraz rzut rożny ma Garbarnia.

29'

Faulowany Kowalski przy linii bocznej pola karnego Widzewa.

28'

Uderzał Możdżeń, lecz piłka poleciała obok słupka.

27'

Kolejnu rzut wolny dla Widzewa, tym razem faulowany Robak.

26'

Nad stadionem wyszło słońce.

25'

Kosakiewicz wrzucał piłkę z 30. metra, ale bez kłopotów poradził sobie Frątczak.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Marszalik.

1
22'

Interwencja Wojciecha Pawłowskiego. Na raty, ale piłka w rękawicach bramkarza Widzewa.

21'

Kamil Kuczak coraz bardziej aktywny na lewym skrzydle w drużynie z Krakowa. Właśnie wywalczył rzut rożny.

20'

A tymczasem Marcin Robak uciekł obrońcom Garbarni, ale za mocna zagrana do niego piłka z głębi pola.

1
19'

Pozwolili łodzianie urwać się Kuczakowi, ten wbiegał jednak pod dość ostrym kątem w pole karne, dzięki czemu łatwiej było Pawłowskiemu o interwencję.

17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Marcin Robak.

Świetnie odciągnął obrońców Robak i odegrał piłkę do wbiegającego Radwańskiego. Ten pewnym strzałem pokonał Doriana Frątczaka i dał Widzewowi prowadzenie!

3
3
1
1
3
15'

Zbyt optymistyczne podanie do Kosakiewicza na prawe skrzydło. Nie zdążył obrońca Widzewa.

14'

W odpowiedzi rajd Radwańskiego, ale Frątczak złapał piłkę.

13'

Szewczyk popędził prawym skrzydłem w pole karne Widzewa, jego "centrostrzał po ziemi odbił Pawłowski". Dobitka Kałwana też zatrzymana.

12'

Tym razem Radwański podał w uliczkę do Ojamy, ale mało tam było miejsca do strzału.

11'

Świetna szansa gości. Piłka z lewej strony zagrana przez Robaka do Ojamy, ale ten niecelnie.

1
10'

Po faulu na Radwańskim rzut wolny wykonywał Robak, lecz trafił prosto we Frątczaka.

1
8'

Akcja Ojamy z Radwańskim zatrzymana. Mocno zagęścili przedpole piłkarze gospodarzy.

7'

Kosakiewicz rozpoczyna akcję na prawej stronie, ale na razie sporo niedokładności w drużynie z Łodzi.

5'

Pierwszy atak piłkarzy trenera Łukasza Surmy, szybko zażegnany przez widzewiaków.

1
4'

Piłka wrzucona w pole karne gospodarzy w stronę wbiegającego Ojamy, lecz spokojnie łapie ją Frątczak.

1
3'

Indywidualnie kryty jest Marcin Robak przez kapitana Garbarni, Marka Masiudę.

1
2'

Widzewiacy podeszli wysokim pressingiem, miejscowi mają problem ze swobodnym operowaniem piłką.