Płonka oddał strzał do statystyk. Zagrożenie znikome.

1
80'

Przymierzył Mroziński, piłka odbiła się od muru i wylądowała w rękawicach Pawłowskiego.

79'

Faul Możdżenia 20 metrów od bramki. To będzie dobra okazja z rzutu wolnego dla Stali.

78'

Ale Stal nie rezygnuje. Kolejne dośrodkowanie Zmorzyńskiego i musi interweniować Pawłowski.

1
76'

Strzelał z dystansu Mąka, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i o mało co nie wpadła do siatki.

1
75'

Tanżyna w efektowny sposób odzyskał piłkę i popędził w pole karne. Dośrodkowywał na jego głowę Gutowski i... mało brakowało, a mielibyśmy naprawdę ładną akcję.

3
73'

Zamieszanie w szesnastce gości. Gutowski miałby świetną pozycję do strzału, gdyby nie powrót obrońców w ostatniej chwili.

71'

A Rudol potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Mroziński.

Stal Stalowa Wola
69'

Groźna kontra Stali. Rudol wybija piłkę po wrzutce Mrozińskiego.

68'

I już włączony w akcję Mąka, ale został uprzedzony przez rywala.

68'

Dośrodkowanie Kosakiewicza na głowę Tanżyny, ten ma pretensje i twierdzi, że był faulowany, ale nic takiego nie miało miejsca.

67'

Stal Stalowa Wola. Schodzi: Michał Fidziukiewicz. Wchodzi: Bartłomiej Ciepiela.

Bartłomiej Ciepiela #26
65'
64'

Płonka przymierzył z dystansu, ale nad bramką.

1
1
63'

Strzał Gutowskiego z lewej strony. Zbyt lekki i zbyt łatwy do złapania.

1
1
62'

Fantastycznie rozegrali sobie na jeden kontakt Kosakiewicz z Radwańskim. Strzał tego drugiego odbija Pietrzkiewicz. Wszystko zdaje się wraca do normy z pierwszej połowy.

2
2
61'

Strzał z dystansu Ojamy też broni bramkarz Stali.

1
1
1
60'

Dośrodkowanie Możdżenia łapie Pietrzkiewicz.

1
1
1
59'

Po raz pierwszy od dłuższego czasu łodzianie mają rzut rożny.

58'

Radwański prostopadle do Kosakiewicza. Trochę za mocno.

1
57'

Ucierpiał Adam Radwański, ale podnosi się z murawy.

2
1
56'

Zbyt długo holował piłkę Gutowski i nie zdołał oddać strzału.

1
55'

Dziesięć minut pod dyktando Stali. Tak to trzeba określić. Ale gola z tego nie ma. Piłka w rękawicach Pawłowskiego.

53'

Centra Zmorzyńskiego, ale Fidziukiewicz był w bardzo niedogodnej sytuacji do strzału. Nic z tego.

52'

Faul Marcina Robaka pozwala wziąć trochę oddechu gospodarzom.

51'

Odważna, ale szarpana akcja Fidziukiewicza. Niecelny strzał napastnika.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

1
49'

Ładnie wymieniił sobie piłkę na prawym skrzydle Śpiewak z partnerem. To mogło być groźne.

2
48'

Zaskakujący i groźny strzał rezerwowego Michała Płonki! Piłka odbiła się od słupka, ale tego podtrzymującego siatkę w bramce.

47'

Już rzut wolny ma Stal po faulu Poczobuta. Ale dośrodkowanie Zmorzyńskiego wybija na aut Pawłowski.

1
czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał II trener Widzewa, Tomasz Włodarek.

1
45'

60 sekund dłużej potrwa pierwsza część gry.

44'

Cały czas to gospodarze naciskają, a piłkarze ze Stalowej Woli są zepchnięci do defensywy.

1
42'

A z trybun rozbrzmiewa piosenka "na tablicy 3:0 się świeci".

40'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Konrad Gutowski.

Wyszli z kontrą czterech na trzech widzewiacy, Radwański do Ojamy na prawą stronę, dośrodkowanie na głowę Gutowskiego, poprzeczka i dobitka kapitana Widzewa z jednego metra - tak wyglądał gol numer trzy dla łodzian!

13
9
1
1
4
39'

Dośrodkowywał Ojamaa z prawego skrzydła, ale złapał piłkę Dawid Pietrzkiewicz.

1
37'

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Kornel Kordas.

Świetny przechwyt wślizgiem Kordasa okazał się asystą przy strzale Adama Radwańskiego! Piękny gol po strzale w krótki róg.

10
6
2
3
36'

Próbują przechwycić piłkę i rozpocząć kontrę piłkarze z Łodzi, ale Stal utrzymuje się w posiadaniu i wywalczyła aut.

1
34'

Ucierpiał Łukasz Kosakiewicz, ale póki co wraca do gry.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Fidziukiewicz.

32'

Blokowane próby z dystansu graczy Stali.

30'

Uspokoiła się nieco gra. Teraz w środku pola piłką operują goście.

1
1
28'

Ładnie chciał obiec rywala Gutowski, ale źle mierzył siły na zamiary w pojedynku szybkościowym z Piotrem Witasikiem.

1
27'

Jeden z członków sztabu szkoleniowego Stali otrzymał żółtą kartkę.

1
26'

Strata Gutowskiego, ale przypilnował, by nie poszła z tego kontra.

25'

Domagają się odgwizdania zagrania ręką widzewiacy. Gwizdek arbitra milczy.

1
24'

Odważny strzał Rudola z ponad 30 metrów sprawił kłopoty Pietrzkiewiczowi. Rzut rożny dla Widzewa.