Jeszcze raz Prochownik, tym razem pod kątem 45 stopni, jedną ręką odbija piłkę Misztal.

2
1
82'

Mąka dośrodkowywał z prawej strony, zamykał akcję Robak i... nad bramką. Coraz goręcej w Łodzi.

1
1
3
81'

Strzał po ziemi Wolańskiego. Piłka odbija się od nóg Obsta.

1
1
1
80'

Strzał Prochownika z linii pola karnego... poleciał obok bramki.

3
1
78'

W międzyczasie kolejny rzut rożny dla Widzewa, bez efektu.

1
1
1
1
2
77'

Przez moment nie podnosił się Tanżyna, ale już wszystko w porządku.

76'

Znicz miała rzut wolny. Skończyło się na faulu w ataku. Rozpocznie Wolański.

2
1
2
1
1
74'

I kolejne dośrodkowanie z prawej strony. Główka Gutowskiego, piłka mija Misztala i... wybija ją z linii bramkowej jeden z obrońców.

1
2
1
1
73'

Poprawka, 5493. Ale teraz było z prawej strony. Efekt ten sam.

1
5
1
72'

Dośrodkowanie z lewej strony numer 5492. Nie dotarło do Robaka.

4
4
71'

Tanżyna zamykał dośrodkowanie głową. Trafił prosto w Misztala.

1
1
70'
70'

I to mogła być groźna kontra. Przytrzymał piłkę pod polem karnym Tarnowski, odegrał Czarnowskiemu, ale strzał był bardzo niecelny.

1
2
1
1
69'

Rozpędził się Gutowski z piłką, ale ją stracił na 20. metrze.

1
68'

Dośrodkowanie znowu na głowę Robaka. Tak a propos. Piłka nad poprzeczką.

5
1
65'

Wysoko zawieszona piłka przez Radwańskiego. Za wysoko. Pewnie Misztal.

63'

Gutowski zahaczany nogą przez Drobnaka.

1
62'

Gutowski z ósmego metra w... ósmy rząd trybuny "pod zegarem".

4
61'

Teraz próbował Gutowski w pole karne, dalej bez celności.

60'

Turzyniecki szuka dośrodkowań z prawej strony, ale adresat jest ciągle ten sam i podania te są przechwytywane.

59'

Dośrodkowanie Turzynieckiego podbija jedynie głową jeden z jego kolegów, z łatwością łapie piłkę Misztal.

58'

Za mocne dośrodkowanie Radwańskiego. Nic z tego.

1
1
57'

Marcin Robak uderzył prosto w mur. Po chwili dobija jeszcze Wolsztyński, wybijają obrońcy.

1
1
56'

Jeszcze jeden rzut wolny dla Widzewa. Tym razem faulowany Robak. 20 metrów od bramki.

1
56'

Z rzutu wolnego bezpośredniego zagrożenia nie było, ale i chwilę później zła piłka do Ojamy.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Drobniak.

Peter Drobniak #13
Znicz Pruszków
54'

Faulowany Gutowski przez Drobnaka.

52'

Widzew Łódź. Schodzi: Mateusz Możdżeń. Wchodzi: Rafał Wolsztyński.

Zejściu Możdżenia towarzyszą głośne gwizdy kibiców Widzewa.

51'

Był jeszcze rzut rożny dla Znicza, ale poradzili sobie łodzianie.

1
50'

Spalonego z kolei nie było, gdy piłkę otrzymał Dariusz Zjawiński. Wślizgiem zatrzymał go jeden z widzewiaków.

48'

A teraz za szybko urwał się Radwański.

1
47'

A teraz Robak przypalił akcję.

1
46'

Już łodzianie szukają Robaka w polu karnym Znicza. A tam był przede wszystkim Piotr Misztal.

komentarz

45+3'

Centra Radwańskiego wypiąstkowana przez Misztala.

1
45+2'

Jeszcze rzut wolny dla Widzewa.

45+2'

Miękkie dośrodkowanie z prawej strony Ojamy.

45+1'

Gutowski zbiegł z piłką do linii końcowej i... nic z tego.

45+1'

Rozpoczęła się pierwsza z minimum dwóch doliczonych minut.

45'

Zanosiło się na akcję w niezłym tempie, lecz niedokładnie zagrywa Gutowski do Radwańskiego.

43'

Raz jeszcze Kordas, ale ciągle celuje w piłkarzy w czarnych koszulkach i spodenkach.

1
42'

Kordas miękko w pole karne z lewej strony, ale nikogo w czerwonym stroju tam nie było.

1
41'

Wrzutka Gutowskiego z lewej strony, ale... źle zaadresowana.

40'

Kolejna niezła szansa Radwańskiego. Był nawet strzał z bardzo ostrego kąta, ale czujny Misztal.

39'

Jeszcze jeden rzut rożny. Dośrodkowanie Gutowskiego wybija głową Robert Obst.

1
39'

Tanżyna po ziemi, zbyt lekko. Zresztą ten strzał zablokowany.

38'

Podanie otwierające Radwańskiego do Możdżenia. Trochę za mocne. Ale będzie rzut rożny dla czerrwoni-biało-czerwonych.

37'

Akcja od autu widzewiaków, uderzał z dystansu Poczobut. Niecelnie.

1
3
36'

I skończyło się na faulu w ataku Radwańskiego.

1
35'

Piłka do Robaka, domagają się łodzianie odgwizdania ręki jednego z graczy Znicza. Nic z tego. będzie jeszcze jeden korner.

1
2
34'

Daniel Tanżyna w roli głównej. Najpierw przytomna interwencja we własnym polu karnym, a potem popędził do kontry. Ojamaa wywalczył rzut rożny.

1
33'

Próba prostopadłego zagrania Mateusza Możdżenia. Przecina ją interwencja Piotra Misztala.

32'

Ależ szansa dla gości! Dośrodkowanie z lewej strony zamykał głową Czarnowski i piłka otarła się o poprzeczkę!

3
1
1
2
30'

Nie było komu zamknąć dośrodkowania. Radzą sobie gracze z Pruszkowa.

3
2
29'

Adam Radwański faulowany przy narożniku pola karnego. Łodzianie mają rzut wolny.

27'

Gol! Strzelił Patryk Czarnowski. Asystował mu Dariusz Zjawiński.

Strata piłki w środku pola, popędził z nią Zjawiński i świetnym podaniem uruchomił rozpędzonego Czarnowskiego. Nie zdążył za nim żaden obrońca, nie zdążył też zareagować Patryk Wolański.

18
26
3
3
10
27'

Za mocne zagranie na prawe skrzydło do Ojamy. Ten nie opanował piłki.

26'

Gramy dalej. Zjawiński też już na nogach.

1
1
24'

Tymczasem podczas tej akcji leżał na murawie Dariusz Zjawiński. Dopiero gdy piłka wyszła na aut bramkowy, można mu pomóc.

23'

Kontra za kontrę! Najpierw Turzyniecki zablokował strzał jednego z rywali, a potem od razu Gutowski uruchomił podaniem Robaka. Doskoczyło do niego trzech rywali, więc odegrał do Gutowskiego, ale jego strzał bardzo nieudany.

1
1
22'

Wślizgiem zatrzymuje akcję Gutowskiego Arkadiusz Pyrka.

21'

Gwizdy na stadionie. Najpierw długo wznawiał grę Misztal, potem przy akcji Znicza lewą stroną. Skończyło się na aucie dla gospodarzy.

20'

Z Wolnego wrzucał piłkę Turzyniecki, ale okazało się, że Robak faulował w ataku rywala.

18'

Bardzo ładnie rozegrana akcja przez trójkę gospodarzy. Radwański do Robaka, ten przepuścił i piłka trafiła do niepilnowanego Możdżenia. Strzał odbił jednak Misztal.

2
1
1
1
1
17'

Starcie Poczobuta z Czarnowskim. Faul widzewiaka.

16'

Kolejny raz próbował Adam Radwański, tym razem z kilkunastu metrów. Piłka nie poleciała jednak w światło bramki.

1
15'

Z rzutu rożnego dogrywał Kordas, ale prosto w rękawice Misztala.

2
1
13'

Kolejna próba centry Radwańskiego. Łapie Misztal.

2
1
12'

Przewracany blisko pola karnego Widzewa Czarnowski, ale sędzia gry nie przerywa.

1
1
1
2
11'

Gra nie została przerwana, ale niewiele widzimy.

1
9'

A tymczasem...

1
8'

Akcja Radwańskiego, którą przecina bramkarz Znicza Piotr Misztal.

7'

Tymczasem groźnie Znicz. Zjawiński odegrał Moskwikowi, a ten strzelił po ziemi. Wolańskiego jednak nie zaskoczył.

3
2
1
1
1
4'

Blokowanie zagranie Ojamy. Przeważa Widzew, ale na razie trudno o strzał.

3'

Dobra szansa dla Widzewa. Gutowski ograł rywala na lewym skrzydle i wyłożył piłkę partnerowi. Problem w tym, że jej nie zaadresował.

2'

Próbowali akcję stworzyć widzewiacy prawą stroną, ale powstrzymany Turzyniecki.

1
1'