Strzał Joveticia zza pola karnego mocno niecelny.

1
3
1
90+3'

Przypadkowa sytuacja Mbappe po złym wybiciu piłki przez obronę Monaco, ale strzał piętą broni Lecomte!

3
2
2
3
2
90+2'

Neymar wypuścił na lewej strony Mbappe, który pewnym strzałem przy dalszym słupku umieścił piłkę w siatce. Dublet Francuza w końcu stał się faktem!

4
3
2
2
2
90+1'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar.

Paris Saint-Germain
7
4
1
3
2
90'

Doliczono aż 6 minut.

2
1
3
89'

Strzał Adriena Silvy z dystansu pewnie złapany przez Navasa.

1
88'

W tej sytuacji ucierpiał jeszcze Thiago Silva, który musiał skorzystać z pomocy lekarzy.

1
87'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, mija się z piłką w powietrzu Navas, spada ona na nogę Bakayoko, który pakuje ją do pustej bramki. Honorowy gol dla Monaco!

3
2
87'

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Asystował mu Adrien Silva.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Layvin Kurzawa.

2
1
1
84'

Zbiorowa przepychanka na boisku po spięciu Maripana z Neymarem. Obrońca Monaco popchnął Brazylijczyka w wyścigu o piłkę.

2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko. Ostry faul na Neymarze.

4
2
2
2
3
80'

Ciekawostka odnośnie bramki Sarabii - to były pierwsze kontakty z piłką Varrattiego (asysta) i Sarabii.

3
1
1
1
1
73'

Mamy analizę VAR i jest jednak bramka! Sędzia liniowy popełnił błąd! To Neymar palił akcję, Sarabia był dobrze ustawiony. Chyba jest już po meczu!

2
2
1
73'

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Asystował mu Marco Verratti.

5
2
1
1
1
72'

Genialne podanie Verrattiego za obronę do Sarabii, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam! ALE - liniowy dopatrzył się spalonego.

2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Kouassi. Ostro podciął rywala.

Tanguy Kouassi #33
66'

Świetna akcja Ben Yeddera z Keitą Balde, ale skrzydłowy Monaco złapany na minimalnym spalonym! Jego strzał obronił w razie czego Navas.

1
65'

Statystyka strzałów w meczu:

Monaco 9-14 PSG

1
1
62'

Szansa Monaco. Najpierw strzał Henrichsa w polu karnym zablokowany, a potem przecięte mocne podanie Ballo-Toure tuż pod bramką.

60'

Tymczasem żółtą kartką ukarany trener PSG Thomas Tuchel. Wcześniej sędzia napomniał jednego z asystentów Roberta Moreno.

1
58'

Kapitalna sytuacja Mbappe, chciał przelobować bramkarza, ale w ostatniej chwili strącił Lecomte piłkę i nie znalazła drogi do siatki!

56'

Płaski strzał Icardiego z dystansu obok bramki Monaco.

1
54'

PSG cały czas kontroluje tempo gry, ale nie kwapi się do zmasowanego ataku.

50'

Dagba potrącony w polu karnym, PSG domagało się karnego. Sędzia jednak nie dopatrzył się przewinienia.

47'

Wysoko ustawione PSG w pressingu, ale gra piłką w wykonaniu Monaco bardzo wolna, wręcz na stojąco, mało ruchu.

1
1
czas Druga połowa
45+1'

Gol! Strzelił Neymar. Pewny strzał po ziemi, zwiódł bramkarza.

7
3
2
4
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Sfaulował pędzącego Kurzawę w polu karnym. Był zdecydowanie spóźniony.

6
4
3
11
8
45'

RZUT KARNY DLA PSG!

8
5
2
1
3
44'

PSG odpuszcza końcówkę tej połowy, ale Monaco wygląda dzisiaj słabo i boi się odważniej zaatakować.

1
1
2
1
2
41'

Płaski strzał Mbappe z lewej strony odbił Lecomte na rzut rożny.

1
40'

Nieco zwolniło spotkanie, PSG sprawia wrażenie bardziej rozluźnionego.

1
37'

Dwa niezłe dośrodkowania Monaco z lewej strony. Najpierw Ballo-Toure zablokowany pod bramką, potem Balde centymetry od swoich kolegów.

34'

Przerwa w grze, Henrichs ostro podciął Neymara. Kończy się jednak tylko na upomnieniu.

31'

Piłka w siatce, ale drugi gol Mbappe nie będzie uznany! Asystujący Di Maria był wcześniej na skrzydle na spalonym.

1
1
28'

Dwójkowa akcja Ben Yeddera i Martinsa zakończona mocnym strzałem Portugalczyka, ale obronił to Navas! Potem natychmiastowa kontra PSG, ale Lecomte zatrzymał Neymara!

3
1
2
27'

Ile to trwało, ale znamy decyzję - wszystko było w porządku, gol uznany!

3
1
1
26'

Sprawdzane jest jeszcze, czy był faulowany Keita Balde przez Dagbę lub Gueye. Po stracie Portugalczyka była akcja bramkowa.

1
1
1
25'

Ale... jest analiza VAR. Sędziowie sugerują, że Mbappe mógł być na pozycji spalonej.

1
1
24'

Kapitalne podanie Di Marii, które uruchomiło napędzonego Mbappe, a Francuz nie pomylił się w sytuacji sam na sam!

3
3
24'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Angel Di Maria.

11
6
2
3
1
22'

Napór na bramkę Monaco trwa i trwa, bardzo ospale gra defensywa gospodarzy. Atmosfera na trybunach charakterystyczna dla Monaco - mimo prawie kompletu jest dość cicho...

1
1
18'

Mbappe w pole karne do wbiegającego Neymara, ale strzał piętą Brazylijczyka broni Lecomte! Świetne zachowanie bramkarza!

17'

Strzał Neymara z ok. 30 metrów obok bramki Monaco.

16'

Monaco ma ogromny problem z wyjściem z własnej połowy, ale i PSG nie może znaleźć dziury w szeregach obronnych gospodarzy. Nieco zastany fragment meczu teraz.

1
13'

Płaskie zagranie Neymara w pole karne zostało zablokowane. Bardzo aktywny jest Brazylijczyk.

10'

PSG nieco zamknęło swojego przeciwnika na jego połowie. Szukają podań do Mbappe lub Icardiego, ale grają niedokładnie.

7'

To powinien być gol dla PSG! Mbappe zagrał wzdłuż bramki, ale ani Neymar, ani Icardi na wślizgu nie sięgnęli subtelnie zagranej piłki. Monaco ma dużo szczęścia teraz, w ogóle nie nadążyło za akcją.

1
1
1
5'

Kolejna szansa Monaco, ale uderzenie Gelsona Martinsa z ostrego kąta zatrzymuje się na bocznej siatce.

2
4'

Mocny strzał głową Ben Yeddera po dośrodkowaniu Henrichsa świetnie broni Navas!

1
1
2'

Naciska PSG. Zagranie Neymara przecięło pole karne, ale Gueye potem oddał strzał z dystansu, który instynktownie broni Lecomte!

2
1
1
1
1
1'

Długa piłka w kierunku Icardiego, ale za mocna dla Argentyńczyka. Pewnie ląduje w rękach Lecomte.

2
czas Start meczu
20:50

Dla Mbappe i Kurzawy przyjazdy na mecze do Monako mają szczególny wymiar. W końcu to tutaj wybili się do światowego futbolu.

20:50

Sędzią meczu jest Benoit Bastien.

20:50

Sytuacja obu zespołów w tabeli:

1. PSG 46 pkt.

8. Monaco 29 pkt.

Jeśli wygra drużyna Kamila Glika, wskoczy do TOP 4. Z kolei PSG ma szansę uciec Marsylii ma 8 pkt.

20:50

W porównaniu z meczem w niedzielę, Monaco bez zmian w 1. składzie. Z kolei Thomas Tuchel wymienił aż 4 graczy. Nie ma dziś w Monako Bernata, Meuniera i Marquinhosa, a Verratti zasiadł na ławce rezerwowych.

1
20:50

W składzie ekipy z Monaco od 1. minuty Kamil Glik!

20:50

To drugie starcie tych zespołów w przeciągu kilku dni. W weekend w Paryżu po szalonym spotkaniu padł remis 3:3.