Kibic wtargnął na murawę, gra przerwana.

1
1
1
86'

Zabawił się Mbappe, ale bez korzyści dla zespołu. Miał sytuację sam na sam, ale zatrzymał się i chciał wypuścić piętą Neymara. Zagrał jednak za mocno.

1
85'

Mocne dośrodkowanie Bernata zauważył Icardi, który wyciągnął nogę i wbił piłkę do bramki. Defensywa Amiens bezradna. 4:1!

2
1
84'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Juan Bernat.

Paris Saint-Germain
3
2
1
82'

Spokojnie gra piłką PSG, więc warto sprawdzić, czy dojdzie do jakichś zmian w tabeli Ligue 1. W tej chwili Rennes wskakuje na 3. miejsce przed Lille, do górnej 10 wskakują Montpellier i Strasbourg, a spadają z niej Lyon i Bordeaux.

2
1
82'

Amiens. Schodzi: Thomas Moconduit. Wchodzi: Chadrac Akolo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Thomas Moconduit #6
80'

Amiens zamknięte na własnej połowie. PSG chyba poczuło się poważnie zagrożone po straconej bramce i jest bardziej zmobilizowane do tego, by się utrzymać przy piłce.

1
77'

Icardi był blisko sytuacji sam na sam, ale szybszy od niego w wyścigu do piłki był bramkarz gości.

1
76'

Dośrodkowanie Di Marii na głowę nabiegającego Bernata, ale Hiszpan myli się z kilku metrów!

1
73'

Wysoki strzał Cornette'a ze skraju pola karnego tuż nad bramką Navasa! Amiens chce jeszcze walczyć!

1
1
71'

Amiens. Schodzi: Fousseni Diabate. Wchodzi: Quentin Cornette.

71'

Urwał się na lewej stronie Diabate, dośrodkował idealnie na nogę wolnego Mendozy, który kąśliwym strzałem z 10 metrów nie dał szans na interwencję Navasowi. Bramka dla Amiens staje się faktem!

1
1
70'

Gol! Strzelił Stiven Mendoza. Asystował mu Fousseni Diabate.

2
68'

Uderzenie Paredesa z dystansu niecelne. Bramkarz nawet nie startował do lecącej piłki.

1
65'

Zupełnie niezauważony wbiegł Mbappe w pole karne. Di Maria tylko na to czekał - podał Francuzowi na wolne pole, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. PSG nie ma prawa tego wypuścić!

3
3
65'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Angel Di Maria.

6
3
1
64'

Amiens. Schodzi: Eddy Gnahore. Wchodzi: Alexis Blin.

Alexis Blin #17
Eddy Gnahore #5
1
1
64'

Kolejna przerwa w grze, leży jeden z piłkarzy Amiens. Szykuje się też zmiana.

1
1
1
1
61'

Świetne dośrodkowanie na głowę Mbappe i jego strzał broni Gurtner! Bramkarz Amiens nie musiał interweniować, piłka nie wpadłaby do siatki.

1
1
1
58'
58'

W tej chwili PSG utrzymuje przewagę 7 pkt. nad drugą Marsylią. Amiens pozostanie na 17. miejscu - wszyscy ze strefy spadkowej też przegrywają.

2
55'

Przerwa w grze, cierpi Thiago Silva, potrzebna pomoc medyczna.

1
1
1
1
1
53'

Mendoza strzela z rzutu wolnego z ostrego kąta i świetnie to broni Navas, parując na poprzeczkę!

2
51'

Zaskakujący strzał Di Marii, który miał być dograniem na 5. metr, wybronił cudem bramkarz Amiens!

1
47'

Co za wejście PSG na 2. połowę! Icardi minął w polu karnym 2 rywali, zmusił bramkarza do wyjścia i zagrał w porę do Neymara, który wpakował piłkę do pustej bramki. 2:0!

2
1
46'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Mauro Icardi.

5
3
czas Druga połowa
45+1'

Mbappe sam w polu karnym, oddaje strzał z ostrego kąta i świetnie broni bramkarz gości. Jest rzut rożny.

45'

Doliczono 2 minuty.

42'

Świetna kontra PSG, Icardi wypuścił Mbappe, ale Francuz źle zabrał się z piłką i zdążyli dopaść go rywale. Trwa atak pozycyjny gospodarzy.

40'

Podeszło nieco wyżej Amiens, ale świetnie zawęża pole gry PSG. Gospodarze próbują wyjść z kontrami, ale brakuje dokładności.

1
36'

Starcie Neymara z jednym z rywali w środku pola, goście domagali się kartki dla gwiazdy PSG. Sędzia jednak nie uległ presji.

34'

Statystyki:

Posiadanie: 71-29 na korzyść PSG

Strzały: 10-2Paryżanie dominują, zgodnie z planem.

31'

Ile szczęścia ma teraz Amiens! Gurtner i spółka wyciągnęli 4 mocne strzały z pola karnego w kilka sekund, niewiarygodne!

3
29'

Indywidualna akcja Neymara zakończona lekkim strzałem po ziemi prosto w ręce bramkarza.

2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Eddy Gnahore.

Amiens SC
1
28'

Przerwa w grze, leży Di Maria po starciu z Gnahore. Zbieranina wokół sędziego, który komunikuje się z zespołem VAR.

25'

Tempo meczu nie jest zabójcze, PSG chce chyba wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.

1
22'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Marco Verratti. To oznacza, że Marquinhos cofnie się do obrony, a Włoch wskoczy do linii pomocy.

21'

Przerwa w grze, Diallo potrzebuje pomocy medycznej. Jego mina mówi wiele - nie da rady grać dalej, uraz mięśniowy zbyt poważny.

2
19'

Pojedynek Diabate z Diallo wygrany przez stopera PSG. Stara się Amiens grać coraz odważniej.

2
17'

Strzał głową Zungu ląduje na górnej siatce.

1
1
1
1
1
17'

Uderzenie Zungu zza pola karnego zablokowane. Mamy rzut rożny dla gości.

15'

Nieudana próba przelobowania bramkarza przez Di Marię, czujny był Gurtner.

1
14'

Sprint Mbappe w polu karnym, zagranie na przewrotkę do Icardiego, ale nie trafia Argentyńczyk w piłkę. Zamyka to z lewej strony Neymar, ale jego drybling nieudany.

2
1
11'

Ładnie pograli piłką gracze Amiens pod polem karnym rywala, ale wszelkie sposoby zdobycia bramki spełzły na niczym. Nadziali się goście na kontrę, którą z zimną krwią wykończył Mbappe, posyłając piłkę nad bramkarzem w sytuacji sam na sam. Gospodarze prowadzą zgodnie z planem!

2
2
1
2
10'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar.

11
5
1
9'

Amiens jest zdecydowanie nastawione na ofensywę. PSG jednak nie kwapi się jeszcze do tego, by siąść na rywalu.

2
1
6'

Padł na murawę jeden z piłkarzy Amiens, był uderzony w środku pola przez Paredesa w starciu. Sędzia jednak milczy.

1
1
3'

Dośrodkowanie z prawej strony idealnie na głowę źle krytego Icardiego, ale Argentyńczyk źle wyskoczył do piłki. Strzał niecelny.

2
1
1
3'

Dodajmy, że sędzią meczu jest Eric Wattellier.

1
2'

Zgodnie z oczekiwaniami PSG dyktuje tempo meczu.

1
1
czas Start meczu
20:41

PSG nie przegrało żadnego meczu od ponad 1,5 miesiąca. Z kolei Amiens przełamało się ostatnio w Pucharze Francji, ale w lidze nie potrafi wygrać od początku października.