Bundesliga: 2. kolejka
23 sie 2019 20:30
90+4'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Jadon Sancho. Zabójcza kontra Borussii. Goście wyszli dwóch na jednego, Sancho dograł do Alcacera, a ten skierował piłkę do pustej bramki.

Borussia Dortmund
36
16
3
4
12
90+3'

Zamieszanie pod bramką Borussii, ale obrońcy wyjaśnili sytuację.

5
3
3
1
2
90+3'

Borussia w końcówce stara się kontrolować sytuację na boisku.

11
3
1
2
1
90'

Mecz został przedłużony o pięć minut.

5
6
2
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kingsley Ezigibue.

Kingsley Ezigibue #19
1.FC Koeln
5
2
1
89'

Dogranie w pole karne Borussii, ale obrońcy gości wyjaśnili sytuację. Po chwili Czichos przerwał kontrę rywali.

1
3
1
3
3
86'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Łukasz Piszczek. Borussia kilkoma podaniami rozklepała defensywę rywali. Piszczek dośrodkował ze skrzydła idealnie na głowę Hakimiego. Ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.

67
27
6
3
6
85'

Borussia wciąż przy piłce, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

1
1
1
81'
77'

Brandt dograł w pole karne do Alcacera, ale Hiszpan źle przyjął piłkę i stracił ją.

3
5
76'

Skhiri uderzył z dystansu, ale nie była to udana próba.

3
1
75'

Po dośrodkowaniu Modeste w porę interweniował Witsel.

2
74'

1.FC Koeln. Schodzi: Kingsley Schindler. Wchodzi: Florian Kainz.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kingsley Schindler #11
3
1
1
74'

Piszczek starał się dograć do Alcacera, ale akcja została przerwana.

2
2
70'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Thorgan Hazard. Sancho wziął sprawy w swoje ręce. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Hazard dograł do Sancho, a Anglik technicznym strzałem pokonał bramkarza.

35
15
7
6
8
70'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gości.

4
2
1
2
3
69'

Hazard dośrodkował w pole karne. Piłkę na rzut rożny wybił Czichos.

1
komentarz

2
67'

Reus nie zdołał w polu karnym minąć Bournawa i akcja zakończona stratą.

1
2
2
65'

Coraz groźniejsze ataki miejscowych. Defensywa Borussii musi uważać.

2
1
1
3
4
63'

Groźna akcja Borussii. Ze strzałem Reusa poradził sobie Horn.

3
1
1
5
62'
62'
62'

Piłka w siatce, ale gola nie ma. Na spalonym był Modeste.

3
2
1
61'

Gospodarze po kontrze wywalczyli rzut rożny.

2
1
1
1
60'

Bornauw wygrał pojedynek z Alcacerem i wybił piłkę.

4
1
1
1
58'

Żółtą kartkę za wejście na boisko bez zgody sędziego otrzymał Łukasz Piszczek.

1
2
4
4
20
57'

Piszczek opatrywany przez sztab medyczny.

1
1
5
5
56'

W polu karnym leży Piszczek, ale Borussia kontynuowała grę. Kolejna akcja zakończona niecelnym strzałem.

2
1
1
2
55'
54'

Długa akcja Borussii zakończona wywalczeniem rzutu z autu.

3
52'

Hummels ruszył z indywidualną akcją. Zakończył ją jednak fatalnym strzałem.

2
4
51'

Po przerwie niewiele na boisku się zmieniło. Nadal gospodarze kontrolują sytuację i starają się zdobyć kolejną bramkę.