Becker strzelił z dystansu wprost w bramkarza Borussii Dortmund.

2
2
4
85'

Jadon Sancho strzelił z narożnika pola karnego tuż obok słupka. Było bardzo blisko.

5
4
4
1
3
81'

Rafał Gikiewicz złapał piłkę po dośrodkowaniu Dahoud.

17
8
3
3
6
80'

Obraz gry się nie zmienia. Borussia nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy gospodarzy.

8
6
4
1
80'

Zmiana w Unionie. Schodzi: Anthony Ujah. Wchodzi: Felix Kroos.

76'

Zmiana w Unionie. Schodzi: Marius Buelter. Wchodzi: Joshua Mees.

2
76'
75'

Gol! Strzelił Sebastian Andersson. Asystował mu Sheraldo Becker. Coraz bliżej wielkiej sensacji!!! Po kapitalnej akcji z klepki Becker zagrał w pole karne do Anderssona, który uderzył po ziemi obok bezradnego Burkiego!

6
73'

Minuty mijają, a Borussia nie potrafi przejąć całkowitej kontroli nad spotkaniem. Gospodarze skutecznie się bronią.

10
8
2
1
2
68'

Rafał Gikiewicz uprzedził w polu karnym Paco Alcacera. Zdecydowanie za mocne podanie w kierunku napastnika BVB.

15
8
3
1
66'

Borussia ma wyraźne problemy z kreowaniem sytuacji. Do tego wciąż musi być czujna na tyłach. Będzie się działo w Berlinie!

7
5
4
1
64'

Kolejna ładna centra Sancho. Piłka jednak przeleciała nietknięta wzdłuż pola karnego.

3
1
1
63'

Niecelnie z półobrotu uderzył Neven Subotić. Gospodarze prowadzą, ale nie ograniczają się do bronienia wyniku. Beniaminek walczy o pierwsze zwycięstwo w Bundeslidze!

5
5
2
1
63'

Zmiana w Unionie. Schodzi: Manuel Schmiedebach. Wchodzi: Christian Gentner.

61'

Paco Alcacer mógł strzelać, ale zdecydował się na dalszy drybling i stracił piłkę na linii pola karnego.

3
2
1
1
59'

Rafał Gikiewicz zaryzykował - polski bramkarz wybijał poza polem karnym pod nogi Weigla, który strzelił wyraźnie nad poprzeczką. Ewentualna bramka i tak nie zostałaby uznana - sędzia odgwizdał spalonego.

6
2
5
2
56'

Kibice Borussii liczą teraz na swojego najlepszego strzelca - Paco Alcacera. A tak Hiszpan grał w swoim pierwszym klubie - Valencii:

4
1
1
1
2
54'

Nerwowo na ławce rezerwowych Borussii. Wicemistrzowie Niemiec stracą pierwsze punkty w tym sezonie?

3
4
1
1
2
52'

Mahmoud Dahoud strzelił z dystansu obok słupka. Było groźnie.

1
1
2
50'

Gol! Strzelił Marius Buelter.

Union znów prowadzi!!! Andersson kapitalnie nawinął Akanji'ego, jego strzał nogami obronił Roman Burki, ale w odpowiednim miejscu stał Buelter, który uderzył po ziemi tuż przy słupku!

22
20
10
3
10
48'

Marco Reus był niepilnowany w polu karnym Unionu, jednak z półwoleja uderzył daleko w trybuny.

4
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+5'

Trimmel dośrodkował z rzutu rożnego, a Sebastian Andersson główkował nad poprzeczką.

2
1
2
45+2'

Marco Reus strzelił po ziemi z dystansu i piłkę na korner zdołał sparować Rafał Gikiewicz. To pierwsza interwencja polskiego bramkarza.

7
5
1
1
45+1'

Paco Alcacer zablokowany przy strzale zza pola karnego.

4
1
1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
44'

Ależ blisko gola dla BVB! Julian Weigl uderzył technicznie z dystansu i piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka!

3
2
1
1
4
42'

Świetne wyjście Romana Burkiego! Bramkarz BVB interweniował na 25. metrze tuż przed nacierającym Beckerem.

1
1
1
2
40'

Rafał Gikiewicz wciąż bez udanej interwencji. Podobnie Roman Burki - na razie piłka po celnych strzałach ląduje w siatce.

1
1
1
5
38'

Źle to wyglądało, ale Thomas Delaney wrócił na boisko.

1
1
36'

Mahmoud Dahoud rozpoczął rozgrzewkę. Thomas Delaney wciąż opatrywany poza linią boczną.

1
1
34'

Polała się krew w Berlinie! Thomas Delaney starł się w powietrzu z Anderssonem po czym upadł twarzą na murawę. Pomocnik Borussii ma rozcięty łuk brwiowy i potrzebuje interwencji lekarzy.

1
1
2
3
32'

Optyczna przeaga Borussii. Niewiele dzieje się na boisku.

1
1
2
1
29'

W każdym z trzech meczów Bundesligi Borussia traciła bramkę jako pierwsza. W poprzednich spotkaniach wygrywała 5:1 i 3:1. Jak będzie tym razem?

3
4
3
3
2
27'
Paco Alcacer goni w klasyfikacji strzelców Roberta Lewandowskiego. Hiszpan trafił do siatki po raz czwarty w tym sezonie. Polak ma na koncie już sześć goli. Korzystając z przerwy na uzupełnienie płynów, zapraszamy do obejrzenia najładniejszych bramek naszego kapitana zdobytych dla Bayernu:
1
2
1
2
25'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Jadon Sancho.

Mamy wyrównanie! Jadon Sancho zagrał idealnie na czwarty metr, a Alcacer tylko dostawił nogę i trafił do pustej bramki.

Borussia Dortmund
13
10
4
7
16
22'

Gol! Strzelił Marius Buelter. Asystował mu Christopher Trimmel. Mamy niespodziankę! Trimmel zagrał z rzutu rożnego na 17. metr, a niepilnowany Buelter trafił do siatki po strzale po ziemi!

5
21'

Okazja dla Unionu! Anthony Ujah wpadł w pole karne i naciskany przez dwóch rywali uderzył obok bramki.

1
1
1
1
20'

Marco Reus stanął przed kapitalną okazją. Manuel Akanji dograł z własnej połowy w pole karne do Niemca, który źle trafił w piłkę i nie zdołał postraszyć Gikiewicza.

1
2
18'

Koronkowa akcja BVB. Jadon Sancho zagrał z klepki z Reusem i uderzył po ziemi zza pola karnego tuż obok bramki.

2
1
16'

W strzałach 3:1 dla gospodarzy - wszystkie poza światło bramki.

2
1
1
14'

Marco Reus chciał przechytrzyć Gikiewicza, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

2
2
2
13'

Będzie dobra okazja dla Borussii. Julian Brandt faulowany w pobliżu narożnika pola karnego.

1
1
11'

Borussia w tym sezonie na razie ma same zwycięstwa - w Superpucharze Niemiec, Pucharze Niemiec i dwa w Bundeslidze. Zobaczymy, czy ekipa z Dortmundu podtrzyma tę serię do rozgrywek Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz w europejskich pucharach już 17 września, a na początek spotkanie z FC Barcelona!

1
1
1
10'

Pokazał się były gracz Borussii. Neven Subotić główkował obok słupka bramki gości.

1
1
1
6'

Jest odpowiedź Unionu. Po dośrodkowaniu z prawej strony źle główkówał Buetler, a po chwili piłkę w trybuny posłał Sheraldo Becker.

1
1
1
1
5'

Było blisko! Julian Brandt z łatwością wpadł z prawej strony w pole karne i zagrał po ziemi wzdłuż trzeciego metra. Paco Alcacer nie zdołał jednak przeciąć tego podania.

2
2
4'

Spokojny początek meczu. Borussia rozgrywa piłkę głównie na własnej połowie i w środku boiska.

2
1
2'

Stadion Unionu tradycyjnie zapełniony do ostatniego miejsca.